- 189 тис. км
- Миколаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Типтронік
На авто ездит девушка.. Нужна Химчистка салона. Замена масел вовремя.
На авто ездит девушка.. Нужна Химчистка салона. Замена масел вовремя.
Авто повністю справно . Третій ряд сидінь . красивий колір червоний металік. Замінені масла і фільтра
Продам свій авто, газ/бензин, фул. Комплектація, все працює. Після капіталки двигуна. Є сервісна книга. Ціна 12000$. Торгу нема.
Автомат, шкіра, підігрів, абс, сенсор дощу, ксенон, газова установка 4 покоління , новий акумулятор, нова резина , куплена в автосалоні,
Продаю надійний та доглянутий Mitsubishi Outlander з економним і водночас динамічним бензиновим двигуном 2.4. Авто в дуже хорошому технічному та зовнішньому стані, без жодних вкладень. ? Двигун 2.4 бензин — працює рівно, масла не бере ? Автоматична коробка — перемикає плавно ? Повний привід (AWD) — чудове зчеплення взимку та на бездоріжжі ? Кузов рівний, без корозії ? Салон чистий та акуратний ? Клімат-контроль, круїз, підігріви, електропакет ? Нова зимова резина ? Двері, капот і багажник зачиняються легко, без люфтів ? Все що повинно працювати — працює Авто щодня в користуванні — надійна сімейна машина, яка не підведе. Можливий торг біля авто. Телефонуйте — відповім на всі питання та скину додаткові фото чи відео. ПАВЛО РОМАНОВИЧ.
Пригнаний з Німеччини надійний автомобіль з надійним дизельним двигуном 2.2 AT (156 к. с.) 4 WD. По двигуну, коробці, підвісці все працює ідеально, автомат перемикає плавно, без ривків, спорт режим і повний привід працює. По електриці все працює. По додаткових питання пишіть або телефонуйте!
Офіційний автомобіль, повністю обслужений, технічно без зауважень, готовий до будь яких перевірок. Встановлено якісне ГБО та вписано в техпаспорт. Не брав участі в ДТП. Не фарбований жоден елемент. Другий власник з салону. Виключно гаражне зберігання. Нова літня резина GoodYear на легкосплавних дисках + нова зимова резина GoodYear на оригінальних сталевих дисках з пластиковими ковпаками.
Продам Mitsubishi Outlender XL, 2.4, автомат, повний привід, ГБО, 2 ключа, авто у відмінному стані
Перший власник. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, вчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Надійний, комфортний, повнопривідний кросовер. Газ-бензин. Деталі за телефоном.
все вопроси по телефону
Продам авто в чудовому стані усі агрегати обсуговані масла та фільтра поміняні салон в доброму стані можливий обмін на дешевше авто, торг. на обмін як у всіх.
Продам власне авто. Перший власник в Україні. Машинка в ДТП не була. Фарба рідна. По авто зауважень немає, вкладень не потребує, зроблено ТО. Дуже надійна та гарна машинка. Хто купить буде задоволений. По всім питанням дзвоніть на ватсап
Конячка в гарному робочому стані. Все працює. Проблем не має. Деталі по телефону.
Автомобіль з невеликим пробігом,газ/бензин,(вписаний в т.п )в хорошому стані!Автомат,працюе добре!Замінено всі масла,і рідини ремні грм,ролики і т,д Сів- поїхав,без нюансів!цікавить обмін на малолітражку,дизель,бажано акпп Рівноцінний обмін,ваша доплата
Продаю Lancer X 2008 р., об'єм 1,5 газ/бензин , коробка автомат, android магнитола з камерою з.в. пробіг 230 тис. Дуже економічне авто, ніяких вкладень не потребує. Телефонуйте за номером або через повідомлення
Продаю власного звіра, який жодного разу не підвів. Машина для тих, хто шукає чесний, міцний позашляховик для міста, подорожей чи активного відпочинку. Найбільш надійний та простий в обслуговуванні двигун 6g72 3.0 газ/бензин (газ вписаний в техпаспорт). Коробка автомат, працює плавно та чітко, без нарікань. Повний привід Super Select: Працює бездоганно. Всі режими (задній, повний, блокування міжосьового, понижайка) вмикаються та працюють без проблем. Ходова частина: Обслужена, нічого не стукає і не гримить, їде плавно. Салон: Просторий, чистий, величезний багажник, машина по документах 7-місна, з третім рядом сидінь який теж віддам, зараз там встановлено сабвуфер. Стоїть дорога та якісна магнітола Clarion, привезена з Голандії. Навігація присутня. Панорамний люк. Кузов: є нюанси, тому присутній торг. Додатково встановлені релінги на кришу та кріплення для лиж. Новий АКБ та лед фари. Також в комплекті зимова резина на титанах. Продаж з переоформленням. Деталі по телефону.
Продам власне авто.Два комплекти гуми.Рама ціла.Дно ціле.Заміна усіх гідрокомпенсаторів.Заміна котушок запалювання.Заміна свічок.Заміна мастила в АКПП.Заміна мастила в задньому редукторі.Телефонуйте , задавайте питання , але не забувайте , що автомобіль не новий.
Торг біля авто!!!Авто з Америки, в чудовому стані обслуговувалось згідно технічних вимог, встановлено газ, вписано в технічний паспорт . Має 7місць , люк, чудову аудіо систему , шкіряний салон, круїз контроль, набір зимової та літньої гуми Володію автівкою 3 роки, сам лікар в основному їзда на роботу з роботи .
Авто з чистою відомою історією. За 3 роки задоволений на 1000%. Гарний збережений стан. Колір дуже красивий, рідкісний та практичний. Звісно, є сліди використання - не критичні. Із зауважень - лак на даху та тріщина на лобовому, як посмішка та огляду не заважає (фото додані). На заміну готовий поступитись в ціні, поки руки не дійшли. Я другий власник, 1й мій товариш - вся історія авто відома. Все необхідне мінялось своєчасно на одному СТО кожні 7-8 тис. Ближче до 200к мінявся ланцюг грм, всі аморти, передні пружини. 220к заміна каталізатора - екологія на місці! За останні 30к було замінено гальмівні диски по колу, всі колодки та колодки ручника, вентилятор пічки салону, шлейф під кермом (відповідає за кнопки на кермі), пічка промита, кондьор заправлен, в коробці мастило замінено. Нещодавно встановлено нові газові форсунки. Комплектація для цього кузова максимальна: автосвітло та автодощ, ESP (антибукс), круіз, клімат, магнітола з камерою і тд. Резина свіжа хенкук. Додатково зроблена шумка в 2 слоя: двері, дах та підлога. Значно кращий комфорт. Встановлено хороші динаміки Ціна обгрунтована та відповідає стану. Продаж без поспіху. Із задоволенням зможу показати авто в Чернігові, катаю кожен день. Телефонуйте, все розкажу про авто.
