- 482 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Дизель, 2.48 л.
- Не вказано
Авто в гарному стані. На всі питання відповім по телефону.
Авто в гарному стані. На всі питання відповім по телефону.
ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ! ПРОДАЖ ВІД ПЕРШОГО ВЛАСНИКА! КУПЛЕНИЙ В САЛОНІ В 2010 РОЦІ! АВТОМОБІЛЬ В ГАРНОМУ СТАНІ! ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА БЕЗ НАРІКАНЬ ВЗАГАЛІ! НА 150 ТИС КМ ЗАМІНЕНО ПОВНЕ Т.О.! НА 160 ТИС КМ ЗАМІНЕНО МАСЛО! ЗБЕРЕЖЕНИЙ САЛОН! ВСТАНОВЛЕНО ІНВЕРТОР 700А, КРУІЗ КОНТРОЛЬ, СИГНАЛІЗАЦІЯ, LED ЛІНЗИ, FM МОДУЛЬ ДЛЯ USB, AUX, CD, BT! 2 КЛЮЧІ ТА 2 БРЕЛКА! + ЗИМОВА ГУМА НА ДИСКАХ! БУДЬ-ЯКА ПЕРЕВІРКА ЧИ ДІАГНОСТИКА!
По кузову є незначні зауваження: на задній двері присутня невелика вм’ятина на ребрі жорсткості від легкого удару. Також потребують заміни засувки (кріплення) на передньому та задньому крилі. В іншому автомобіль у хорошому стані.
Продам Outlander 3.0 газ бензин (вписано в техпаспорт), витрата газу 13-15 літрів, гальма Brembo спереду, Android магнітола, хороша зимова та літня гума. Нові задні супорти, новий глушник. Фарбовано заднє крило. Продаж у зв'язку з покупкою нової машини. Пройдено Техогляд (для виїзду за кордон), оформлено ОСАГО. Передній бампер потребує фарбування. Пишіть в особисті повідомлення, на телефон відповідаю рідко.
Авто в хорошому стані, гаражне зберігання, в ДТП не був, володію 3 роки, за додатковою інформацією звертатися по телефону. Автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати.
Продаю свій улюблений домашній автомобіль MITSUBISHI PAJERO WAGON,який був не просто засобом пересування, а надійним помічником у повсякденному житті. Авто доглянуте, вчасно проходило технічне обслуговування, всі розхідники замінювалися за регламентом. Не потребує додаткових вкладень — сів і поїхав. Надійний позашляховик із високою прохідністю та повним приводом, який впевнено почувається як на трасі, так і на бездоріжжі. Салон чистий та охайний, кузов у хорошому стані. Авто берегли, тому маємо відмінний зовнішній вигляд і технічний стан. Продаж у зв’язку з оновленням авто. Торг можливий!
Авто в гарному стані. Встановлена гарна ГБО-4 Італійська(ТО ПО газу зроблено місяць тому замінений газовий редуктор, лінзовані фари бі-ксенон( також замінені на нові місяць назад на «12 вольт») . Масло в коробці замінено оригінальне на 90 тис, то зроблено місяць тому, колодки міняв по колу 2 тис тому, антифриз і гальмівну рідину тільки повністю замінив, сів поїхав. камера заднього руху, встановлена аудіо система kenwood, підсилювач керма (мульті кермо)парктронік, підсилювач звуку, додатково обесшумлений. В рідній фарбі. Два комплекта резини. Другий власник(офіційне авто)багато робіт виконувалась на офіцйному дилері . Перевірка на будь-якому СТО.Будь-ласка прохання не телефонувати майданчикам та перекупам. Продаж не терміновий!!!
Mitsubishi Outlander 2014р, виїхала з автосалону України в 12-м місяці 2014 року. Авто в гарному технічному стані з оригінальний пробігом 180тис км. Вкладень не потребує, обслуговувалась по регламенту, коробка працює ідеально, до двигуна також запитань не має, працює гарно та рівно. Повний комплект ключів з двосторонньою сигналізацією. Авто на літній гумі R18, в комплекті зимова гума на дисках. Дуже добре сімейне авто з великим багажником. По кузову запитань немає. Авто повністю якісно фарбоване, без криші, містами присутня шпаклівка. Є відео огляд, скину в приват на вайбер. Перегляд в місті Бориспіль. Торг біля капота.
Pajero Wagon 3.0 2008 року з ГБО. Автомобіль не був у ДТП- це все наслідки прильоту. Були замінені майже всі вікна. Двигун, коробка,привід та підвіска працюють на 100%- питань немає. Нещодавно зроблене ТО, ГБО теж обслужили. Два комплекта шин (літо та зима), два ключі, встановлений замок на КПП, свіжий АКБ. Є 3 ряд сидінь. Автомобіль жодного разу не підвів.
Авто в хорошому стані! Їздила дівчина! Масла, фільтра, ремні,роліки все мінялося згідно пробігу! Пробіг рідний! Авто готове до перевірок!
Продам Mitsubishi Outlander Sport в ідеальному стані. Автомобіль в кольорі чорний металік і оснащений хорошою комплектацією. Рідний пробіг. Машина збережена як зовні так і в салоні. В салоні чисто і акуратно, на фото видно. Магнітола, хороша акустика. Кондиціонер. Круїз-контроль. Вибір режиму їзди. Повний електро пакет. Камера заднього виду. Два комплекти резини, коврики ворсові, два ключі. Замінено всі розхідники! Все працює ідеально! Жодних капіталовкладень не потребує! Автомобіль дуже красивий, комфортний і надійний. Можливий торг!
Хочу запропонувати гарне авто !!!! Було проведено масштабне то, ремінь грм,всі ролики,гідронатяжитель,резинки стабілізатора,подушки на рамі, сайленблоки в ричагах,новий маятник задні стійки стабілізатора, всі фільтра,мастило в усіх агрегатах,всі шарові,нові грязеві чохли щоб не терлась шкіра на сидіннях. Авто з усим рідним склом без ДТП рама в ідеалі авто жодного дня не бачило хімії доріг, тому що з села. Зима практично нова ,літо ТОЙО в гарному стані. Не звертайте увагу на рік дані авто потрібно вибирати за станом. Авто варте уваги писати можу багато кому що цікаво по даному авто телефонуйте.
Машина в гарному стані, обслужена готова до покатушок всі питання за тел..
Продається чудовий автомобіль в гарному стані,обслуговується вчасно,механіка,бензин,бере 8л.на 100 км.Пробіг 143 тисячі.7 місць
Пригнана з Швейцарії. Два власники це я і моя дружина(перереєстровували в МРЕВ так як 2машини в сім'ї були оформлені на мене) Встановлено ГБО. Перша реєстрація, обслуговування тільки на офіційному сервісі. Наступне ТО на 205т. км. Авто, технічно в ідеальному стані, є ньюанси по задній кришці багажника ( торг присутній) Середня витрата 8л газу. По комплектації : клімат, круїз, датчики дощу, світла, старт стоп, курсова стійкість, допомога при підйомі, підігрів дзеркал, 7 подушок безпеки. Перевірка на будь якому СТО, торг біля капоту. Також з машиною комплект зимової гуми+докатка.
Продам Mitsubishi Outlander XL. Офіційний автомобіль, купувався в автосалоні в Україні 31 грудня 2010 року. Не биток з Америки. Максимальна комплектація. Шкіра. Підключається повний привід. Безключовий доступ. Камера заднього виду. Сигналізація. Розважальна система для задніх пасажирів (телевізор-монітор з дисками та USB-флешками) Я перший і єдиний власник. Відмінний технічний та візуальний стан. Усі ТО проводилися своєчасно, тільки у офіційних дилерів, жодних приватних гаражів у дядька Васі. Усі відмітки про проходження ТО присутні в сервісній книжці. Жодних вкладень не потрібно. Реальна витрата 10 літрів місто, 9 літрів траса. Газове обладнання ніколи не встановлювалося. Фаркоп ніколи не встановлювався. Рідний чесний пробіг (підтверджується сервісною книжкою або на офіційному СТО на ваш вибір) Два комплекти коліс. Нові диски, нова літня гума і нова зимова гума. Повністю в оригінальній фарбі без ДТП та пошкоджень. Можна перевіряти товщиноміром при зустрічі. Невеликий торг біля капота.
Сімейний мінівен бізнес класу ! двигун 2,4 в поєднанні з МКПП ідеально підходить для міських та заміських поїздок ,це надійність ,швидкість ,маневреність. Авто має 7 місць , велике багажне відділення . Авто в одних руках ! більше інформаціі за телефоном.
