- 205 тис. км
- Миргород
- Дизель, 2.27 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль від власника! Обслужений!
Автомобіль від власника! Обслужений!
Продається сімейний автомобіль,другий власник з 2008 року,авто в нормальному стані,потребує деяких коректив по кузову,в загальному дуже надійне та покладисте.За більш детальною інформацією звертайтесь в приват.
торг мінімальний коплектування BLACK EDITION червона стрічка чорна обшивка стелі оброблене днище повністю обслугована безпека вся ціла AIR BAG неспрацьовував безключовий доступ встановлена система автозапуск
Великий сімейний позашляховик на якому приємно як подорожувати так і впевнено пересуватися містом. Автомобіль обслужений зайвих стуків немає, ходова все ок, масло фільтра все міняється вчасно, нові гальма. Є нюанси по кузову (на фото) є аргументований торг на усунення недоліків.
Авто варте уваги. Всі питання за телефоном.
Продам авто. в гарному стані,пригнана з закордону для себе.Авто все в рідній фарбі.Пробіг оригінальний.Повністю обслужена.Замінено ремень грм і ролики,масло і фільтра,кондиціонер заправлений.Шкіряний салон найкраща комплектація все працює.2 комлекти ковриків.Хороший торг.Деталі за тел
Авто в нормальному стані. Сів і поїхав.
Ходова машинки в ідеальному стані. Вкладала кошти для себе. На 235 тис. зробили капітальний ремонт варіатора (2630$). По кузову косметичні нюанси, які враховані у вартість. На фото є - двері багажника з корозією, задні ліві пасажирські двері невелика вмятина, лобове скло тріщина від камінця.
Продам власне авто в руках 8 років рідня фарба рідній пробіг, авто економне, комфортне, все працює, люба перевірка любе СТО більш детально по телефону
авто на ходу
Авто було пригнане для себе з США з мінімальним пробігом та відремонтоване як "для себе". Користувалася 5 років машиною із задоволенням. Нарікань до роботи машини немає, надійна та всюдихідна. По роботі машини все працює ідеально. Планові обслуговування на СТО робилися регулярно. Віддалене автозаведення. Комплект зимовоі резини. Посередників прохання не турбувати.
Авто в чудовому стані. Грудень 2016 року. Двигун і коробка працюють відмінно, питань немає. Гбо. Повний привід. Панорамний дах. Кожаний салон. Тільки переоформлення. Аргументований торг біля капоту!
Другий власник. Впав - погнав. Машинка безпроблемна. Звук - Rockford. Перевзута на зиму, тому комплект вважай новий. Але на лобовому є сколик від камінчика, як і задній бампер. Все на фото. Можна глянути і перконатись. Все інше - можна перевірити особисто. На свої роки - японська якість.
Гарний, доглянутий автомобіль. Торг біля капоту. Більше інформації за телефоном.
Продам чудове авто Outlander Sport 2019 року на повному приводі з пробігом 42000 миль.Пригнана для себе. Вкладено багато сил,часу,та фінансів. Проведено якісний ремонт, асе відновлено та доведено до ідеалу. Надійний дволітровий мотор та автоматично коробка передач, круїз контроль ,зробить ваші поїздки комфортними. Додатково встановлено ходові вогні Філіпс,задній парктронік конвой,hic дефлектори вікон, встановлено медіа планшет (дає можливість автоматичної навігації, перегляду медіана файлів,в тому числі з ютубу_мегого,світ тіві,та інші) з аудіо системою фокал, можно використовувати окрему сім карту,що робить бортовий комп'ютер та планшет повністю автономною системою, кермо оздоблено шкірою,гумові якісні коврики в багажнику та салоні накидки на сидіння в колір кузова,підігрів сидінь з 5 режимами роботи! Авто повністю обслужено за регламентом. Нові власники будуть задоволенні,перевірка на будь якому СТО. Автомайданчикам - турбувати, допомоги в продажі не потребую!!! Огляд авто в Одесі.
Шкіряний салон, заміна масла кожні 10 тис.: до 100 тис. - Moвil1, після - Castrol бочковий, масло не бере. В 2024 році проведена ревізія кузова із захистом. Ралійні 14" диски, є комплект зимової гуми Michelin на сталевих 14" дисках ($400). Чесний пробіг.
Автомобіль в хорошому стані, після ТО, фільтра, масло, ремінь грм,помпа, гальмівні колодки, та ходова зроблені. Сів поїхав. Перший власник. Хороша комплектація:акустика rockford, безключовий доступ, ел. Дзеркала, підігрів сидіння, камера, люк, фаркоп. Машинка 7 місна, салон лкп в хорошому стані.Комплект літньої резини. Деталі по тел.
Машина в очень хорошем состоянии, повністю оброблене днище, нова резина , разход 7л/100км,за подробицями за телефоном **********
Тихнічно гарний стан, готовий до будь-яких перевірок, оригінальний пробіг, авто має мультімедійну систему мультіфункціональне кермо та становлені рейлінги на даху авто. Єдиний власник.
