- 232 тис. км
- Ржавинці
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
всі запитання по телефону
всі запитання по телефону
В двух словах о машине обслужил все полностью замінив всі мастила фельтра, По ходвці все зроблено, при покупці авто їдемо на сто що треба замінити, замінено я на це скину, комплект зимової і літньої резини, які будуть питання відповім по телефону
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером
Продам Mitsubishi Lancer IX FL, 2003 рік, 1.6 бензин (4G18), механіка. Автомобіль у мене з 2021 року. Купував за кордоном, сам розмитнював та ставив на українську реєстрацію. На момент покупки пробіг був 161 тис. км, зараз — 191 тис. км. Двигун працює тихо та рівно. Масло не бере, оберти не плавають ні на холодну, ні на гарячу. Заміна масла кожні 5–7 тис. км. Багато хто, вперше бачивши авто, питає: «Вона взагалі заведена?» Настільки тихо працює мотор. Кондиціонер працює. По ходовій багато чого робилося. Після невеликого інциденту була фактично повністю перебрана підвіска. На даний момент нічого не стукає та не гримить. Також віддам другий комплект рідних дисків з зимовою гумою. Зараз нова, тихо всесезоння гума. По кузову. Свого часу переварювалися пороги, замінювалось одне крило, у зв'язку з подряпиною під час паркування, ще раніше фарбувався капот та передня дверь. Приховувати нічого не буду - машині вже понад 20 років. При цьому все охайне та живе, без гнилі та наскрізної корозії. Робився та підтримувався антикорозійний захист. Зараз вже бажано задуматися про його оновлення, щоб і надалі підтримувати кузов у гарному стані. Встановлено непогану магнітолу - повноцінний планшет в штатне місце. Бортовий комп'ютер та систему webasto, тільки від неї втрачено пульт. Коли купував автомобіль, під сидінням ще збереглася заводська плівка. Загалом було видно, що машину до мене не «добивали». Автомобіль обслуговувався для себе, а не готувався до продажу. Останні роки переважно їздила дружина, тому великих пробігів немає. Продаж не терміновий. Хто шукає живий Lancer 9 без неприємних сюрпризів після покупки - домовимось, подивитесь. За 5 років володіння жодного разу не пошкодував про покупку. Надійний як японський збуяносець. Кажуть, японські машини не вмирають - вони просто змінюють власника. Продаю не через проблеми з автомобілем, а тому що треба більше авто. Торг біля капота.
Продам дуже гарне авто з невеликим пробігом гарний технічний стан. зашумована, все працює, є незначні нюанси на що буде торг.
Чудовий автомобіль в гарному технічному стані. Шурує нормально, динаміки з головою вистачає, за станом постійно дивився. Жодного разу за термін володіння не підвів. Андроїд-магнітола з car play, гарний звук, чистий салон, є камера заднього огляду. Встановлено якісне світлодіодне світло, нову сигналізацію. Встановлено підсвітку в ноги та по периметру під авто, все регулюється одним пультом. Кондиціонер працює справно. Бонусом віддаю комплект зимніх колес, домкрат, аптечку, протигасник. Є нюанси по ЛКП. Телефонуйте, пишіть.
Авто в гарному стані.Всі питання по телефону.
"НЕ КОРЧ" Продам кольта з 07.2004 року . Машина пригнана з Голландії в 2019 році... Двигун 1,5 -109 лошадок ,коробка механіка 5и ступка , підігрів зеркал , підігрів скла,зроблено щеплення,тормозні колодки ( диски не стерті) , свіжий акумулятор ,є фаркоп з усією необхідною електрикою,не ржава ,ходова не розбита ,салон в гарному стані! Машина на легкоспланих дисках з хорошою резиною,в комплекті стальні диски з всесизоною резиною ,конденціонер справний , Запрошую до тесту, огляду. МАШИНКА ЄКОНОМНА
Продам свого надійного самурая з економічним мотором b10 1.8. Стан по техніці відмінно, стекло родные,чиста історія, чеки niko офіціал, не битий, іржі немає взагалі!!, обслужена в коло вся ходова , авто зібране і тримає відмінно дорогу. Машина для любителів японського автопрому та економії палива, газ barracuda, встановлено додаткове охолодження, выхлоп ланцер Х, поставки для забільшення кліренсу,грошей на техніку не шкодували. Машина не для перепродажу, для цінителів їзди!!! Не пишіть мені всяку дурницю, машина не нова но живой кузов! У допомозі любителів за 5 та тому подібних не потребую! Усім мирного неба! Хроні Вас Бог!Звоните если есть нормальные вопросы!
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ! МАКСИМАЛЬНО ПРАВИЛЬНИЙ MITSUBISHI OUTLANDER ! ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ БЕЗ ДТП ! В НАЙНАДІЙНІШІЙ ТА НАЙЕКОНОМНІШІЙ МОДИФІКАЦІЇ 2.0 ГІБРИД ! ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРИЦІ 60 км ! ЗМІШАНИЙ РОЗХІД ПАЛИВА В 4-4.5л БЕЗКЛЮЧЕВИЙ ДОСТУП ! ЕЛЕКТРО ПРИВІД БАГАЖНИКА ! ТОПОВА АКУСТИКА JBL МАКСИМАЛЬНІ ШКІРЯННІ СИДІННЯ ЕЛЕКТРО РЕГУЛЮВАННЯ СИДІНЬ ШКІРЯНЕ МУЛЬТИ КЕРМО КРУЇЗ КОНТРОЛЬ МАКСИМАЛЬНА МУЛЬТИМЕДІЯ КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ РЕЖИМИ ПОВНОГО ПРИВОДУ ПІДІГРІВИ СИДІНЬ ЕЛЕКТРО РЕГУЛЮВАННЯ ДЗЕРКАЛ ТА БАГАТО ІНШОГО РЕКОМЕНДУЮ!
Mitsubishi Lancer 9 Virage 1,8i EXI, SPORT версія 140 к.с. 2004р.в., автоматична коробка. Автівка на повній комплектації, стильна, динамічна. Дуже тиха і збита в ходу, легко і приємно керується, витрата газу до 10л. по місту, за містом до 8л. на швидкості до 100. Другий власник, володію авто з 2018 року, водить дружина. Зроблений капремонт коробки та гідроблока 1000 км назад, гальма, підвіска обслужені, оливи, свічки замінені (загалом на 84 тис. грн., є відповідні документи про обслуговування), присутній люк, підігрів дзеркал, тоновані вікна, клімат система, салон - світла шкіра, вставки під дерево. Всі стекла рідні, не бита. Двигун 4G93 MPI, 1834 см, 103кВт. Віддаю також зимові колеса на стальних дисках (шини майже нові, пройшли 1000 км). З недоліків: є невелика тріщина на лобовому склі, підгнили задні арки, потерті бампери. Продаю у зв’язку з купівлею кросовера, з переоформленням. Огляд на Троєщині, готовий до перевірок. Торг обговоримо на місці.
Продам авто в нормальному стані,надійна хороша машина.Мотор,коробка без питань,по кузову є нюанси еле без гнилі.На свої роки в достойному стані.Газ вписаний,з документами повний порядок.Є комплект літньої резини
Авто на ходу, новий АКБ, радіатор охолодження, три комплекти гуми (1-зимовий 2-літні) Є нюанси по косметиці Питання по телефону
Пропоную до продажу наше сімейне авто,машина в відмінному стані без ржавчини,на свої роки дуже збережене авто,купляв це авто для дружини щоб возити дитину в школу. Коробка передач автомат робот,працює відмінно ніколи з нею проблем не було,цей робот японський автопром вважають самим надійним і це правда!!! Розхід на 1.3л дуже приємний,але що дивує в цьому авто це динамічність і потужність такого здавалося б маленького об?єму!!! Кондиціонер працює відмінно,мультимедіа і камера заднього виду,підігрів обох сидінь,кожна кнопочка працює! Ідеально підійде це авто для дівчини,дружина як перше авто для здобуття навички їзди!!!))) Всім гарних покупок!!!
Продам власний автомобіль який готовий до роботи, але стоїть без діла. На авто було зроблено та замінено: нижні шарові опори; передні втулки стбілізатора; ремні та роліки; ремонт задньої ходової частини 14 салінтблоків + нові розвалювалині болти, шайби та гайки; заміна задніх та передніх тормозних колодок; рульовая рейка нова; рульові наконечники; нова рідина гідропідсилювача; новий антифриз; масла та фільтра; резина в чудовому стані. Більш детальна інформація по телефону або біля авто, торг біля капота (додатковий тел +**********15)!
Автомобіль власний! Автомобіль в рідній фарбі! Єдиний власник і перша реєстрація 06.09.2003 року від коли привезений із-закордону!!! Автомобіль повність справний, будь яка перевірка не СТО! все працює без зауважень! Газової устаткування ніколи не було!!
У продажу господарський Mitsubishi Lancer X покоління. Технічно автомобіль у гідному стані, двигун працює добре, без сторонніх звуків, масло не бере. По трансмісії повний порядок, передачі перемикаються плавно, не затягує. Ходова частина зібрана, обслужена, не гримить. Автомобіль після ТО. Замінено ланцюг на пробігу 220 тис. км. Все як за регламентом. Масло в двигуні та кпп - проїхало 5000 тисяч. Обслугована система клімат-контролю перед сезоном. По кузову має дуже привабливий зовнішній вигляд, зауважень немає, сліди корозії відсутні. В ДТП участі не брав, весь кузов у рідному фарбуванні. Скло все рідне, включаючи лобове. Додатково встановлено газове обладнання четвертого покоління, витрата палива 12/100. Електрична частина справна, працює і світиться кожна кнопка. Салон чистий, охайний, без сторонніх запахів і потертостей. Комплектація Робочий клімат-контроль Гідропідсилювач Підігріви передніх сидінь Підлепесткові пелюстки Мульти серверуль Магнітола з камерою заднього виду Центральний замок ABS AirBag Ел. дзеркала, круїз-контроль Ел. склопідйомники Автомобіль на новій зимовій гумі, на оригінальних 18 дисках, акумулятор на гарантії. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.
Авто в хорошому стані всьо поміняно потрібно не треба роботи пробіг оригінальний дзвоніть на номер
Двигун в дуже хорошому стані, коробка передач також, салон охайний, голову зробили 450км тому, електрика вся ідеально до останньої лампочки, центральний замок, сигналізація електродзеркала. Двохдінова магнітола на андроїді,6 динаміків,саб, центральний замок, сигналізація. додаткове світло, пєчка 5 положень працює на 5+, Стоїть ГАЗ не підключений бо немає часу займатись автомобілем. Потрібно дивитись до карбюратора. Є нюанси по кузову. Автомобіль вартий кожної гривні. Цікавить обмін, з моєю доплатою. Якщо не в зоні, пишіть у вайбер. ЦІНА БЕЗ МАГНІТОЛИ І ГБО 900? БЕЗ ТОРГУ!!!
Авто у доглянутому стані,є незначні сліди експлуатації.Пригнана з європи у 20му році я перший власник.Нефарбована жодна деталь,пробіг рідний перевірино.По двигуну і мкпп зауважень немає.Торг присутній,по додат. питаннях дзоніть.
