- 241 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2 л.
- Варіатор
Авто власне! До авто додається комплект зимової гуми. В дтп був в США.
Авто власне! До авто додається комплект зимової гуми. В дтп був в США.
Mitsubishi Outlander 2011 року, 2.3 дизель, механічна коробка передач. Передній привід. Автомобіль у хорошому стані, чорний колір, кузов без корозії. Технічно повністю справний — вкладень не потребує. Автомобіль свіжо пригнаний з Німеччини та поставлений на облік. Готовий до експлуатації. Всім миру!
Продам Mitsubishi Lancer X 2.0 МКПП. Автомобіль із рідним пробігом, без ДТП за всю історію експлуатації. Я третій власник, купував машину у свого знайомого, тому історія авто мені добре відома. Машина в хорошому стані як технічно, так і зовні. Виглядає яскраво, агресивно і завжди привертає увагу на дорозі. Робилася і обслуговувалася для себе, без економії на ремонті та обслуговуванні. Нещодавно встановлені: • новий акумулятор; • нові свічки запалювання; • нова рульова рейка; • новий ремінь ГРМ та комплект ГРМ. Двигун повністю обслужений та оновлений: • замінені поршневі кільця; • маслознімні ковпачки; • прокладка ГБЦ; • прокладка клапанної кришки; • прокладки колекторів; • сальники розподільних валів. Додатково виготовлені: • шліфування блока циліндрів і головки блока; • регулювання клапанів. Виробітку в циліндрах немає. Обслуговування мотора виконувалося виключно в профілактичних цілях, щоб бути повністю впевненим у його технічному стані та надійності. На моторі не економили — всі роботи проводилися для власного спокою та подальшої безпроблемної експлуатації автомобіля. Двигун працює рівно, масло не витрачає. Коробка передач без нарікань. Кузов у відмінному стані, за винятком одного дрібного моменту Автомобіль ніколи не підводив і повністю готовий до подальшої експлуатації. Новому власнику не доведеться вкладати гроші в дорогий ремонт. Продаж не терміновий. Автомайданчики та перекупників прохання не турбувати. Обґрунтована розмова можлива тільки біля капота. З усіх питань телефонуйте, відповім максимально чесно
Машинка в хорошому стані нічого не гримить не стукає грм замінено є нюанси по лкп
Продам живого лансера з надійним двигуном та 4 ступенями акпп.По авто багато чого зроблено.заміна свічок та проводів.заміна масел та фільтрів проведена ревізія по гбо. А також два ключа два комплекта килимків .2 комплекта зимової гуми на дисках. Інші питання по телефону . Торг тільки біля капоту по телефону не торгуюсь.можливий Обмін з моею доплатою
Авто має дуже гарну комплектацію,є практично все що було на ті роки кроме без ключового,по двигуну питань не має їде дуже добре,було замінено 500км назад комплект ГРМ мастило 1000км назад Motul 5W40.Ходова після ревізії теж багато чого замінено,має надійну 6ступеневу акпп яка теж без лишніх питань.Повний привід блокування все працює.Можливий обмін.
Додатково: комплект зимової гуми Диски r16 з комплектом зимової та літньої гуми Паливний бак заміненний на нержавіючий
торг біля автомобіля
Машина обслуговувалась вчасно. Масла, фільтра, ремені замінено. В коробці передач також замінено масло.
Технічний стан повність нормальний. Вставлений додатковий протиугінний засіб (прихова кнопка без натиску на яку авто не заведеться). Встановлена додаткова сигналізації Star Line E 90, зі зворотнім зв?язком та функціями відкриття/ закриття і т д авто з телефону. Амортизатори капота та багажника. Магнітола Піонер 2 din з пультом керування на рулі. Флешка у бардаку. Фірмові подушки. Авто доглянути, охайне, завжди на дорогих СТО, більшість запчастин, які міняли встановлено в оригіналі Міцубіші. Тонування. 2 комплекта нової резини зима/літо. Дефекти: 1. Поліз лак, починає вигорати фарба на сонці. Якщо їздити не тільки комфортно, а і на красивій автівці потрібна покраска. 2. Невелика вмятина на задньому правому крилі (ціна питання 250 уе з покраскою) не робила, бо не бачу сенсу фарбувати одне крило. Авто повнопривідне. Без газу, ніколи не встановлювала.
Автомобіль в гарному стані. Доглянутий. Готовий до продажу. Є додаткова систма захисту від угону.
авто сів і поїхав ніколи не підводиломотор масле небере заводиться влюбу погоду
Шикарна комфортна машина для міста , з якою легко паркуватись Ідеально підійде для першої машини , або для затишної сімейної маленької компактної машини Бензин , бере по місту мало, дуже вигідна , вигідна в обслуговуванні (Якщо я не піднімаю , дзвоніть на вайбер чи телеграм, можу бути без звязку)
Продам надійне та доглянуте авто. Технічний стан- без зауважень. Тел
Продається доглянутий, надійний і повністю справний Mitsubishi Pajero Wagon 3.0 V6 2008 року випуску у ідеальному стані! Автомобіль має рідний пробіг 144тис/км, повністю в оригіналі, без ДТП, і кузовних робіт. Використовувався дуже рідко, адже є третьою машиною в родині, тому і має зразковий стан. Експлуатувалася обережно, у місті, без поїздок по бездоріжжю. Двигун 3.0 V6 працює ідеально, АКПП - без ривків. Усі рідини замінено, авто не потребує жодних вкладень. Салон чистий, без потертостей. Додатково виконано повну Преміальну шумовіброізоляцію салону - авто тихе й комфортне; антикорозійний захист днища (повна обробка); багажник обтянутий карпетом; ГБО 4 покоління (вписано в техпаспор), ксенон у фарах і ПТФ, тонування. Два комплекти гуми на дисках. Перевірка на будь-якому СТО - без проблем!!! Це авто для тих, хто шукає надійний, потужний і доглянутий позашляховик, який поєднує комфорт, якість і довговічність Mitsubishi. Продаж неспішний, лише реальному покупцеві, який оцінить стан автомобіля ТОРГ. Дзвоніть або пишіть, відповім на всі запитання.
Машину взяв три роки тому, міцубісі СТО, були проведені роботи по заміні ГРМ, свічки, ролики, регулювання клапанів, заміні масла по колу, гальмівної та охолоджуючої рідин, нове світло та магнітола, нові диски та гума, новий АКБ проехал за все время 12 тыс, стоит в гараже, в ДТП не участвовала, вопросы по телефону. На спидометру 213тис, коли брав 198, не знав, шо скручен.
Продам авто,сімейне і не тільки. Доглянутий і обслужений.Чудове світло Led + лінзи.Місткий багажник,як із складеним третім рядом сидінь,так і розкладеним. Два повних комплекти резини з дискамиR16(на фото) та R17(із датчиком тиску).
Продам Pajero 1 cabrio. машина в гарному стані для своїх років, в машину вкладено дуже багато сил та коштів, роботи починалися з кап ремонтом мотора із заміною ланцюгів,видаленням баланс валів,заміною кілець шліфуванням голови,клапанів,заміною всіх прокладок ,заміна карбюратора,заміна зчеплення, радіатори салону та під капотом мідні, перебраний задній міст, він з Л200 з блокуванням,перебрані ресори ,заміна всіх ступічних підшипників, мастил,рідин, встановлення колісних проставок на 3 см по колу,встановлення нової гуми з дисками і пішло до салону ізоляції всього салону, перебирання проводки, пічки ,встановлення музики з підсилювачем alpine , центрального замка,обтяжку торпеди в шкіру,заміна керма,встановлення нових передніх сидінь з підігрівом, нове тонування з лобовим. Встановлення нового силового переднього бамперу,правильно встановлений шноркель не лише для красоти,машина покращена в раптор.Рама не гнила є номер на рамі якій читається і також зроблений дублікат на кузові записана ця процедура в тех паспорті, також записаний газ але не встановлений.До машини ще є додаткові запчастини які не встиг встановити дам у подарунок, лебідка також іде у комплект гарної якості Escape Winch 12000 lbs ,зимня резина на дисках ,компресор якій не підключений з системою пневмо але без подушок теж іде в подарунок, обовʼязково зняття з обліку я власник, це можна зробити через додаток дія. Всім гарного дня.
