- 217 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.5 л.
- Автомат
обслужений Лансер Х, з рідним пробігом, офіційний із прозорою історією. не фарбований. скла рідні всі. коробка звичайна гідро, не варіатор. клімат дує. камери. підігрів сидінь.
обслужений Лансер Х, з рідним пробігом, офіційний із прозорою історією. не фарбований. скла рідні всі. коробка звичайна гідро, не варіатор. клімат дує. камери. підігрів сидінь.
МАЮ НА ПРОДАЖ ГАРНИЙ КРОСОВЕР, 7 МІСНИЙ, ВЕСЬ В РІДНОМУ ОКРАСІ, ДВИГУН ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИНИК, ХОДОВА ЧАСТИНА БЕЗ ПОСТОРОНІХ ЗВУКІВ, САЛОН НЕ ЗАТЕРТИЙ, 2 ЗОНИЙ КЛІМАТ, ЛЮК ЕЛЕКТРО КРИШКА БАГАЖНИКА, УТРИМАНЯ В ПОЛОСАХ, КАМЕРА ЗАДНЙОГО ОГЛЯДУ, БІЛЕ СВІТЛО, ПИСАТИ МОЖНА БАГАТО, КОГО БУДЕ ЦІКАВИТИ ЗВЕРТАЙТИСЯ, НА ОБМІН ДОРОЖЕ.
Продаю своє авто. Повнопривідний позашляховик. Справжній друг. Пружини нові посилені. Нові амортизатори. IRONMAN Резини грязьові. Рідний пробіг. Зняли газове обладнання. Зніму з обліку та продам НЕ ЗА ДОВІРЕНІСТЮ! Якщо будуть питання, пишіть, будь ласка, у VIBER.
Продаємо власне авто. Двигун та коробка працює без дорікань. Масло в варіаторі міняли 15 тис .км назад. Друга машина в сім*ї. Встановлено ГБО 4-го покоління. Круїз,Підігрів сидінь,Мультируль Led магнітола Є другий комплект гуми. Торг присутній
Авто в гарному стані. Мотор і коробка працюють добре. Повна комплектація. Шкіряний салон. Підігрів сидінь. Люк. Мультикермо. Електро склопідйомники. Електро регулювання дзеркал. Акустика Rockford. Підключаємим повний привід. Надійний японський автомобіль. Торг присутній, всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані. Перша реєстрація у 2012 році. На початку 2022 року було замінено щеплення та актуатор робота. Є комплект зимової гуми із дисками. Літня гума на легкосплавних дисках. Додатково встановлена ??медіа система Android та камера заднього вигляду.
У чудовому стані, все працює, зимові колеса (комплект, купер США).
Дуже хороший сімейний автомобіль робити нічого непотрібно 2 літра дизель 2008 рік мінівен 7 місць 7500торг
авто в хорошому тех стані, зроблена ходова, робив капремонт двигуна на професійному СТО(попер власниця перегріла) то ж можна вважати що новий, та зразу замінив всі старі деталі (щеплення, вижимний, ремні, ролики...), є комплект зимової резини, савбуфер. Є дрібні подряпини по кузову. Куплений у Львові в салоні, я другий власник.робив для себе, продаж вимушений... на обмін 9'000 і тільки на буса
Автомобиль моей дочери . Дуже крута машина! Улюблена та доглянута. Досконалість. Зроблена ВСЯ ходова частина, замінені масла та фільтри. Нову літню гуму купили місяць тому. Маневренна, потужна. Доглянутий та чистий салон. Потужне та холодне світло. Будь-які СТО без проблем. Я не позбавляюся від машини! Тільки в надійних руках! Можливий аргументований торг.
Мітсубіші Грандіс 2005 рік 2.4 газ бензин автомат 300+пробігу 6 місць Замінено мотор на контрактний з Європи, пробіг мотору 180 тис. на 291 тис перед установкою на авто, замінено: мастило в моторі 300400 км комплект фільтрів прокладка під ГБЦ комплект ГРМ сальники клапанів сальник колінвалу передній та задній антифриз свічки мастило в коробці рідина гідро підсилювача контрактний передній підрамник нові втулки стабілізатора, накінечники, рульові тяги, стійки стабілізаторів, сальник напівосі замінено задні сайленблоки на 299 тис передні гальмівні колодки 300900км нова помпа 302400км задні гальмівні диски 302500км Фарбовані задні крила, капот, і переднє ліве крило Пороги роблені. є дрібні потертості та притертості На 17 литих дисках на зимовій гумі Кондиціонер, круїз контроль, ГУР, центральний замок, тонована, 4 скло підйомники, магнітола, передні обігрів сидінь Сів поїхав Поліс ОСАГО на рік потребує одного датчика абс на все те що не буде виправлене до продажі, буде скидка торг завжди біля авто, розумний в межах допустимого допомоги в продажі не потребую Переоформлення, доручення можливо оплата частинами Можливий обмін на дешевше авто, рівноцінний чи на декілька моїх БЕЗ МОЄЇ ДОПЛАТИ. Бюджет вашого авто до 13500$ включно
Продам Mitsubishi Pajero Sport * ПОВНИЙ ПРИВІД *. МАШИНА в Ідеальному стані. Найвдаліший дизельним двигуном і механічна коробка передач. . Автомобіль реально в хорошому стані (АВТОМОБІЛЬ ОДНОГО ПОКАЗУ, ВПЕВНЕНИЙ ХТО ПЕРШИЙ ПРИЇДЕ НА ПЕРЕГЛЯД ЇДЕ НА НІМ)!!! Дефектів по автомобілю НЕМАЄ ЗАГАЛЬНО(ВСЕ РЕАЛЬНО ЯК НА ФОТО)! Салон гарний!! (У салоні жодного разу не курили). Подряпин, вм'ятин НЕМАЕ ! В автомобілі є всі функції для повного комфорту! Дуже містка машина. Встановлювалися виключно лише оригінальні запчастини. Кузов весь рівний. НЕ битий не фарбований (ГОТОВ ДО ПЕРЕВІРКИ БУДЬ-ЯКИМИ МАЙСТРАМИ). Готовий відвідати будь - яку станцію за ваш рахунок. Двигун працює як годинник, НЕ ДИМИТЬ, масла не бере! Автомобіль узимку практично не експлуатувався. Зберігся у сухому теплому гаражі!!! У такому стані їх залишились одиниці. Решта питань по телефону.
Авто від власника Деталі за телефоном
продам сімейне авто в хорошому стані повністю обслужене ще один комплект резини дитальніше по телефону хороший торг
В зв’язку з волонтерством потрібна більша та висока машина, тому продаю свою кралю 2008р. народження , масло не жере, гальма перебрані , задні амортизатори замінено, масло в варіаторі мінялось 6т тому, стоїть газ 4 покоління але не вписаний в ТП, є видимі сліди єксплуатаціі після евакуації людей з зони бойових дій, зараз треба щось більше тому продам в гарні руки Пробіг 289567км на час подачі об?яви, можливий обмін на паркетник з великим багажником
Машина в хорошому стані, повністю обслужена і не потребує додаткових вкладень. Авто після США перебуває у використанні в сім'ї. Безпека ціла. Комбіновані сидіння (алькантара та шкіра) з електрорегулюваннями, камера заднього виду, безключовий доступ, електроручник, запуск авто з кнопки. Нова літня гума. Надійний і практичний кросовер, ідеально підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Просторий салон, а також наявний 3-й ряд сидінь, високий кліренс і комфортна підвіска. Економічний двигун, плавна робота варіатора і хороша керованість.
Авто в хорошому стані, ТО пройшла минулого року, на повному бойовому ходу, всі тех-рідини замінені, продаж від власника, з питань телефонуйте за контактним номером. Перекупів не турбувати!
