- 195 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
ГАРНИЙ СТАН.КОРОЗІЇ НЕМАЄ НІДЕ І ПО РАМІ ТОЖЕ.
Авто технічно в гарному стані, без ДТП, є деякі сліди експлуатації по кузову. Встановлено ГБО. Шкіряний салон, підігрів сидінь, сенсорна магнітола. В комплекті свіжа зимня резина на дисках. Деталі по телефону
Продам власне авто, Mitsubishi outlander 2.4 газ\бензин, газ вписаний в техпаспорт! Авто на повному ходу, все справно працює, сів-поїхав. Шкіряний салон. Авто 2004 року, але перша реєстрація була 2006 року. Я офіційний другий власник. Гаражне зберігання. Із нюансів - тріщина на лобовому склі, і невеличка вмятинка на лівому задньому крилі, на фото все зафіксувано. На роботу позашляховика ніяк не впливає. Причина продажу - купили бус для роботи. Ходова в гарному стані, все вчасно замінено, повне ТО зроблено. Кому треба гарне надійне авто - дзвоніть, домовимось про перегляд.
Автомобіль у відмінному стані. Усі питання за номером
Машина в гарному стані все працює добре Є один комплект зимньої резини Шкіряний салон підогрів передніх сидінь Клімат контроль
Продам свого красеня Авто 2007 року перша реєстрація 2013 рік По авто зроблено все Чудове світло,нова резина,всі масла та фільтра,росхідники замінено Авто має 3.0 мотор з дорогим газовим обладнанням! Коробка автомат (гідро трансформатор) Не путайте з варіатором Додатково встановлено велика мультимедія з Car Play По комплектації • підігрів сидінь •датчик дощу •мультимедія •клімат •круїз •повний привід •повний електро пакет •складання зеркал •дотяжка вікон •електро регулювання зеркал •камера заднього виду •авто складання заднього ряду •Газ Авто без ДТП Оригінальний пробіг 240 тисяч Любі перевірки Авто варте уваги
Машина в хорошому стані , повністю обслужена , в комплект входить зимова резина.
Продам авто своє, в користуванні 6 років. Купив з пробігом 216 тис, зараз 310 тис. Авто використовували для особистих потреб, кожного дня. У 21 році капіталили двигун на 260 тис, зараз нарікань на жор масла не має, працює кожна кнопка, авто доглянуте на свої роки. Два комплекти колес, зимові на залізі 15 і літо на гарних 16 дисках. В машині не курили, кондиціонер заправлений, але сліди використання присутні. Торг реальному покупцю.
Авто на повному ходу! На всі питання по тел
Продам надійного японця, авто в Україні з грудня 2025 року, я перший власник з січня 2026, за час володіння багато чого замінив та відремонтував. А саме головне замінив високовольтну батарею, батарею встановив більшої ємності від Outlander 2021 року на 13.8 кіловат замість рідної на 12, на момент встановлення SOH нової батареї становив 95%, що в свою чергу дає реальний та чесний запас ходу в районі 40 км, по трасі при швидкості 90-110 км/год на чистій електриці без використання ДВЗ по місті запас ходу біде дещо більший. З того, що ще було зроблено по авто, це замінено малий акумулятор (встановлено спеціальний акумулятор для гібридних авто), також замінено масло в двигуні та редукторах (передній та задній), зроблено ходову: замінено шарові опори 2 штуки, рульові тяги 2 шт., рульові наконечники 2 шт., задні втулки стабілізатора та тормозні колодки в круг і обслужені тормозні супорти (замінені резинки де це було потрібно та замазані направляючі). На даний момент технічно авто обслужено. По кузову є незначні вимʼя тини та подряпини, це легко усунути поліруванням, але я це робити не планував і не планую, новий власник може довести до ідеалу сам. Гнилі по авто немає (машина арабка, в них трохи кращий кузов, як пише інтернет). Якщо авто використовувати суто як гібрид і не заряджати, витрати палива будуть в межах 8 літрів ( як інші пишуть 4-6 літри це казки, реальні цифри більші). Хороша комплектація, з основного: - двозонний клімат - датчики дощу та світла - круїз контроль - електро багажник - без ключовий доступ - підігрів сидінь - камера заднього огляду - парктроніки … та багато іншого. Про авто більше розповім по телефону. Обмін цікавить на електричку з моєю доплатою. Допомоги в продажі не потребую!! Всім гарних продаж та покупок СЛАВА УКРАЇНІ🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Можливий обмін на Вольво XC 60 XC 90 від 2014 -року. Авто в хорошому стані є незначні нюанси по кузову. Бажано писати на вайбер+**********..
Я власник не перекуп. Машинка кожного дня в русі.ПРОБІГ 310ТИС...У ДОПОМОЗІ В ПРОДАЖІ Автобізнесменів НЕ ПОТРЕБУЮ. Дякую за розуміння. Машинка в хорошому стані. Заводиться добре,. Все працює як повинно працювати. Працює кожна кнопка На покатушках не їздив. Торг можливий.Адекватний. Всім мирного неба.
Авто в гарниму стані, пробіг справжній, не фарбована,е зимова гума.Більш детальна інформація за телефоном або пишiть на вайбер. Пререкупи, не турбувати!!!
ТОРГ біля авто (надам усі квитанції з СТО, по ремонтам) додатково можу надіслати фото нюансів Мотор та коробка справні. Газ вписаний. Мотор 3л (газ/бензин) , коробка автомат. VIN код рами не пошкоджений , читається. Піднята за рахунок поліуретанових проставок 10см. Повний привід та понижена працює. Мотор масло не бере. Додатково встановлений андроїд+зад. камера. Замінена: гума, масла , фільтра , свічки. Нові чохли на сидіння, кермо та килимки. По кузову та рамі потребує косметичних та зварювальних робіт. Авто кожного дня на ходу , ідеально на бездоріжжі. Для огляду та деталями звертайтесь за номером телефону.
