- 245 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам Мітсубісі Галант 7 покоління, 1.8 інжектор, бензин. Новий акумулятор, радіатор, на новій зимовій гумі, ходовка зроблена (нові стійки, пружини, важелі)
Продам Мітсубісі Галант 7 покоління, 1.8 інжектор, бензин. Новий акумулятор, радіатор, на новій зимовій гумі, ходовка зроблена (нові стійки, пружини, важелі)
Гарний автомобіль для міста і траси. Не американець, машина була куплена в салоні! Перший хазяїн. Готова до будь-яких задач.
Авто на ходу.Потребуе незначного косметичного ремонту.Новий аккумулятор,Нова лIтня гума.Та ще трошки запчастин на додачу.
aвто в нормальному стані, є нюанси, інф по телефону
Продам Міцубісі Карізма 2003р. 1.6 газ/бензин (газ вписан) Стан сів поїхав, робити нічого не потрібно,повна комплектація, клімат контроль (рабочий) підігрів сидінь, ел.скло(4 двері) ел.дзеркала, двухстороння сигналізація і т.д. Працює кожна кнопка. Авто повністю обслугована. Багато чого поміняно. С документам все добре.
Надійний сідан на автоматі. Рік 2009.Двигун 1.6. Коробка автомат. Пробіг: 87.5 тис. км. Встановлено мульдімідійна система на базі андроїд з підключенням камери заднього виду. Є передні протитуманні фари, в комплекті колеса зима та літо. Авто на впевненому ходу, технічне справно, сів і поїхав.
У хорошому стані сів і поїхав з того, що треба робити тільки кондиционер будь-який вид переоформлення страховка є
Автомобіль у гарному технічному стані, повністю обслуговуваний. Торг.
Продам своє авто,машина не билася,перший і єдиний господар,машина повністю обслужена,на хорошій гума,встановлена ??хороше ГБО 4 покоління,встановлений двох л нова магнітола,три ключі,сигналізація,все інше питання по телефону!!!
Стоїть гарна зимова гума,газ 4-го покоління,2.0 літри двигун,працює добре,механічна коробка перемикання,встановлена гарна музична система,підсилювач і сабвуфер,диоди у птф та головних фарах такой діоди,машина їде добре,доглянута,документи в порядку
Продаю Mitsubishi Outlander 2007 року, дизель 2.0, механіка. Пробіг 328 тис. км.** Авто в гарному технічному стані, регулярно обслуговувалось. Двигун та коробка працюють без нарікань. Кузов без серйозних пошкоджень, салон доглянутий. Перевірка на будь-якому СТО за ваш рахунок. Можливий торг біля капота. Телефонуйте або пишіть у чат для додаткової інформації та фото.
Автомобіль в нормальному стані, масло в двигуні замінено, фільтра замінено. Необхідно замінити передні та задні амортизатори, машина жорсткувата. Має незначні пошкодження від граду. Комплект зимової гуми на оригінальних дисках, докатка в наявності.
Вашій увазі щойно обслужений великий сімейний позашляховик 7 місць газ-бензин витрата газу по місту 12-14 л залежно від їзди. зроблено повне то заміна всіх рідин, включно АКПП (перемикає плавно без поштовхів). щойно обслужена ходова В ходу дуже приємна. салон не затертий , не пропалений! більш детально по телефону або при зустрічі. дивитися на салтівці ТИСЯЧАМИ НЕ ТОРГУЮСЬ!!! допомоги в продажу не потребую. всім гарних покупок та продаж!
Є тріщина на склі , по кузову є пару дрібних косметичних зауважень по лакофарбовому покриттю на капоті і на багажнику.
Автомобіль продається від власника, в гарному стані і останнім зафіксованим ТО на пробігу 222 тис. км. Колір: Червоний Комплектація: Intense - Протитуманні фари - Ел. склопідйомники - Ел. регулювання дзеркал - Підігрів сидінь - Бортовий комп'ютер - Мультимедійний дисплей - Клімат- контроль - Литі диски За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефона або пишіть нам у чат AutoRia, Viber, Telegram. Ви зможете скористатися послугами автосалона KASKADAUTO : - Кредит / Лізинг - ДОСТАВКА Автомобіля
Була заміна масел і фільтрів; була заміна подушки двигуна. Ходова в хорошому стані
Pajero Wagon 3.0 2008 року з ГБО. Автомобіль не був у ДТП- це все наслідки прильоту. Були замінені майже всі вікна. Двигун, коробка,привід та підвіска працюють на 100%- питань немає. Нещодавно зроблене ТО, ГБО теж обслужили. Два комплекта шин (літо та зима), два ключі, встановлений замок на КПП, свіжий АКБ. Є 3 ряд сидінь. Автомобіль жодного разу не підвів.
Всі питання по телефону, огляд за попередньою домовленістю.
Авто було пригнане як євробляха у 2018 році. Єдиний власник з того часу. Технічно повністю справне. Є зауваження щодо елементів кузова, все на фото. З моменту покупки змінювався компресор і радіатор кондиціонера. Рік тому проводилася заміна паливного бака та паливного насоса, 3 місяці тому заміна задніх гальмівних колодок та колодок ручника. Масло та рідини за регламентом. ГБО надійне невибагливе, їздив тільки на газу. Хороша, надійна, робоча машина. Продаж у зв'язку з купівлею іншої машини.
