- 163 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
один власник, економне та практичне авто
один власник, економне та практичне авто
Продаю Mitsubishi Carisma 1.8 GDI (2001) — надійна японська класика ? Авто економне (7 л/100 км), просте в обслуговуванні. Чистий салон, кузов у гарному стані. Є фаркоп, зимова гума. Сів і поїхав — вкладень не потребує.
Продам хороший та швидкий автомобіль. Є кондиціонер, центральний замок, електродзеркала. Комплектація AVANCE
Автомобіль у власності 3 роки за цей час проїхав понад 110 т.км. використовував для роботи, поїздки по області. Характеризую як надійний і економічний автомобіль (ні разу не підвів). Розхід при спокійній їзді: місто 9, змішаний 7.5 шосе 5.5 л/100 км. Три рази був у ДТП (пошкодження видно на фото, нічого не виправляв) На цей час автомобілем майже не користуюсь, тому і продаю. Автомобіль на впевненому ходу.
Продам власний автомобіль Mitsubishi carisma 1.8 GDI Економічне авто із середнім 7-8 літрів на 100 кілометрів витрати палива. Надійна японська класика з простим обслуговуванням. Автомобіль перебував великий проміжок часу в моїй сім?ї з постійним обслуговуванням. Двигун 1.8 gdi вирізняє даний автомобіль від лінійки інших, радуючи власника динамікою, звуком та економічністю при цьому наразі не потребує будь якого обслуговування в найблищий час. Коробка передач без будь яких нарікань та посторонніх звуків. Ходова частина авто не видає будь яких звуків. Кузов в достойному стані, має сліди експлуатації та підкрасів, але без значних ДТП за життя авто. Салон в достойному на свій вік стані та авто комфортне як для водія так і для пасажирів маючи електронні склопідйомники, електролюк та кондиціонер. Авто в гарному кольорі з приємним дизайном кузова, який і на 2026 рік не виглядає старим. Авто не на перепродажі тому салом салон та пластикові елементи не натиралися. Додаткові запитання по телефону
Авто в гарному стани.
Авто в гарному стані, з нюансів вмятина на капоті , все детальніше по телефону
Машинка для своїх років в гарному стані. Не бита не фарбована. Куплена в автосалоні м. Харків. Я другий власник. Двигун 1,6 бензин економний. Двигун та салон в гарному стані. Обслуговувалось все вчасно. Нова АКБ. Резина літня. Є проблемне місце на лівому крилі під молдінгом фото додав. По іншим питанням телефонуйте.
Кожен день експлуатується, є нюанси гарний торг. Звоніть або пишіть вайбер, ватсап, телеграм, якщо поза зоною
продам авто стан задовільний робилось багато чого
У хорошому стані сів і поїхав з того, що треба робити тільки кондиционер будь-який вид переоформлення страховка є
Переоформлення. Всі питання по телефону.
