- 450 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Без коментарів
Без торга Авто в нормальному стані. На 211тис. мінялась помпа,ремень грм,ролики, радіатор,антіфріз,мастило з фільтрами. Повне переоформлення.
Авто в нормальному стані , мотор суперовий , ходова добра , салон збережений , кондиціонер працює , не гнила стакани всі цілі , ланжерони цілі , масла фільтра замінені , з мінусів є пару косметичних нюансів , та не має другої передачі , авто економне приємний розхід цікавить обмін рівноцінний або з вашою доплатою ! Дякую
один власник, економне та практичне авто
Продам срочно
175т.км РІДНОГО пробігу!Автомобіль в нашій сім'ї з 2004року. Гаражне зберігання,вчасне обслуговування,бережна експлуатація. В авто все працює справно,двигун без нарікань(не димить,оливи не бере).Резина практично нова.На 170тис.км.була відремонтована ходова частина,та замінений комплект зчеплення. Їде класно,без стороніх стуків,та скрипів. Кондиціонер працює. Авто без дтп! За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам хорошую, экономичную машину. Mitsubishi Carisma 2003 г., 1.8 двигатель. Едет хорошо, не гнилая, приятная, аккуратная и экономичная. Все подробности по телефону и при встрече. Авто находится в г. Пирятин. Птшіть, дзвоніть на вайбер, тг
Продається авто
Продам авто в дуже доброму стані на свій вік, майже нічого робити не треба, одним словом сів і поїхав, кого зацікавило звертайтеся на всі питання відповім залюбки. Якщо не в мережі пишіть на вайбер
Автомобіль у власності 3 роки за цей час проїхав понад 110 т.км. використовував для роботи, поїздки по області. Характеризую як надійний і економічний автомобіль (ні разу не підвів). Розхід при спокійній їзді: місто 9, змішаний 7.5 шосе 5.5 л/100 км. Три рази був у ДТП (пошкодження видно на фото, нічого не виправляв) На цей час автомобілем майже не користуюсь, тому і продаю. Автомобіль на впевненому ходу.
Машина потребує ремонту МКПП є 4 комплекти гуми зимової на дисках ( Ціна 4 тис ) Запаска в наявності. Всі питання по телефону ( Торг присутній
Авто на ходу Коробка автомат Стан задовільний кожен день на ходу Масла фільтра мінялись 100 км назад Деталі по телефону
1.6 гбо кпп5 +2 зимових на дисках музика сигналу з автозапуском та відкриттям багажника з брелка все стекла рідні, дах чорний із заводу машина, що переоформлюється
Дно живе повністю не гнила , стоїть 4 покоління газу вписане в тех паспорт , двигун масла не бере , і в основному все , кожен день на ходу , заводиться з пів оберту , працює прекрасно, замінено свічки , котушки , ремені всі і грм , амортизатори передні опори , наконечник , машина на бойовому ходу
В продажі Mitsubishi Carisma 1998 року. 1.6 бензин, механіка, передній привід. Авто на ходу! Без критичних нюансів. Мотор та коробка в гарному стані! Всесезонна резина 14R в чудовому стані! (комплект куплений того року) У авто також є встановлений газ 4 покоління (невписаний) Є нюанси по кузову (видно на фото) Авто майже не глене, пороги в нормальному стані ( є поверхня іржа) Щодо проблем технічного стану: 1) Є проблема в електриці, а саме в РОЗХОДОМІРУ!!!, на принцип роботи двигуна при їзді особливо не впливає( на приборці світиться ЧЕК через це)!!! Все інше по еклектриці працює чудово, інших помилок по діагностиці немає 2) По ходовій частині, багато часу є несправна рульова рейка 3) Відсутній тарсіон багажнику Що обслуговувалось по технічному стану за останій час: (Катушка запалення, високовольтні провода, свічки ngk, ремінь гyp, помпа, грм, сальник распредвала, сальник коленвала, комплект клапанної кришки, ремінь генератора, колодки передні, Заміна масла в коробці ( рік тому) Масла/фільтра, газ обслужений) По ходовій частині розхідники теж замінювались) В основному, в авто працює все стабільному режимі, технічно доглядали. Авто комфортне, розхід газу/бензину не великий. Масла не бере. Обмін не цікавить!!! Тільки повне переоформлення через Сер.Центр/Дія. Реальному покупцю можливий торг!
Моє авто , технічно справне, ТО пройдено , страховка на рік , гарне світло , є рижики на кузові .
продам своє авто в непоганому стані ,новий радіатор ,новий радіатор кондиціонера ,передні гальмівні диски ,відреставрована дросельна заслонка ,расход по городу 10л газу
Автомобіль у робочому стані. Всі вузли справно. Двигун, коробка, без зауважень.
Міцубісі не гниле є пару рижиків на фото видно мотор 1.9 з турбіною той самий шо на рено меган сценік проскочив ремінь грм потрібно дивитись більш детальніше по телефону переоформлення присутнє
