- 295 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто на повному ходу, кожен день їздить. нічого робити не потрібно, сів і поїхав. По зовнішньому вигляду є невеликі ознаки експлуатації. На арках є невеличкі рижики. Торг біля капоту.
Авто на повному ходу, кожен день їздить. нічого робити не потрібно, сів і поїхав. По зовнішньому вигляду є невеликі ознаки експлуатації. На арках є невеличкі рижики. Торг біля капоту.
Продаж у зв'язку з переїздом. Автомобіль у родині понад 10 років. Можливе будь?яке переоформлення — швидко та без проблем. Пишіть або дзвоніть у Viber/WhatsApp для деталей. ********** ********** Надія
Автомобіль в хорошому стані є все необхідне для комфортної експлуатації відносно екомне, авто не нове логічно що має косметичні нюансики деталі за телефоном прохання автобізнесменів не турбувати не тратьте мій і свій час авто у власності тому продаж тільки по повному перепису на нового власника всіх благ
Авто в гарниму стані, пробіг справжній, не фарбована,е зимова гума.Більш детальна інформація за телефоном або пишiть на вайбер. Пререкупи, не турбувати!!!
газ/бензин. газ вписаний. 4 покоління. машина на ходу.
Продам власне авто, у використанні з січня 2022 року ,авто кожного дня на ходу , замінені задні пружини та стійки ,передня частина ходової зроблена 2 місяці тому ,двигун масла не бере є нюанси по лкп
Продам Mitsubishi Carisma 1997 року, 1.6 механіка. Два склопідйомника спереду, працюють, кондєй та пічка теж працюють. По мотору перебрали всі трубочки, шлангочки і на коробці сальніки. Сцепа нова, циліндри нові, колодки нові, розходомер новий, масляний насос перебрали, дросель та форсунки почищені, генератор перебрали, новий датчик холостого ходу ,термостат теж новий, ,також встановлена 2Din магнітуда,єво коврики . перебрана ходова . Резина зима 24 року в гарному стані. Аккум хороший. Переоформилення через дію або сервісний центр
Авто на повному ходу, сів та поїхав.
власник 6 років багато в машину вкладено зусиль
ПЕРЕКУПІВ НЕ ТУРБУВАТИ!! Продаю власне авто. Є невеликі вм'ятини капота. Авто технічно справне, кожен день на ходу. Детальніше телефонуйте!!
Машина в хорошому стані, двигун працює рівно, коробка без проблем. Комфортний салон, місткий багажник, м'яка підвіска. Витрата пального невелика, обслуговування недороге, документи в порядку, сів і поїхав
Автомобіль в гарному стані,комплектація AVANCE,фарбувати і варити не потрібно,кузов цілий і рівний,легкосплавні диски R15,шкіряний салон,з документами порядок будь-яке переоформлення,автомобіль довгий час стояв,світиться помилка P0190:датчик тиску палива,торг...
