- 25 тис. км
- Тульчин
- Бензин, 120 см³
- Ручна / Механіка
Стоїть інший мотор альфовський, по мотору питань немає сів поїхав, є тех паспорт
Минск кастом Минск 12v 3.112 Мотор після капітального ремонту працює як часи пройшов обкатку 500 км. Мотоцикл їде бодро тяга хороша Ланцюг, зірка провідна (передня) , задня зірочка нова! пройшла 500 км. Вилка Вайпер 200 ф2 / ф5 нова Амортизатори нові Диски сцепления - Альфа Светодиодні противотумані Led фари 2 шт. Світять дуже добре Резина хороша пройшла 1500 км. Бак- иж юпитер 3 Руль протейпер Нові гальмівні колодки Клиренс 25 см. Встановлено дачик температури мотора Також встановлений акумулятор форте 12v Тюнинг - резонатор зроблений під заказ, карбюратор пз 26 Проводка працює вся : гудок, повороти, стоп, ближнє світло дальнє світло, противотуманки, конопка стопу і встановлений замок запалювання За ланцюгом доглядав! В даний момент використовується дім-робота Документи в порядку! В придачу до мотоцикла відаю запасний мотор Зроблено дуже багато роботи! За подробицями в особисті повідомлення або по телефону :
Мінськ 125 моделроблений повністю ідеально. Все працює до останньої кнопки. Запчастини всі оригінальні. Гума, пульти, кермо, колеса, весь двигун із запчастин ссср. З нового тільки генератор, карбюратор (к62 є, віддам разом з мотоциклом), фара (також рідна в комплекті) і котушка (так само рідна в комплекті). Фарбувався автомобільною фарбою, немає жодної вм'ятини на баку або сколу фарби. Робочий навіть спідометр, ще кілька неробочих є в комплекті. Пробіг не рідний. Якщо потрібні додаткові фото або є запитання, запитуйте в особистих повідомленнях. Я перший власник, є талон про покупку та номерний знак. Єдиний мінус – немає техпаспорта. Мотор в ідеалі, тільки після перебирання. Сидіння перешите. Є ще 2 ящики запчастин. Віддаю з мотоциклом.
