- 260 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Дизель, 1.99 л.
- Ручна / Механіка
Авто у власності 4 роки. Остання перереєстрація була з батька на мене, через закон про мобілізацію
Авто у власності 4 роки. Остання перереєстрація була з батька на мене, через закон про мобілізацію
Доброго дня всім продаю своє авто мерседес w169 2.0 дизель 2005 рік машина в гарному стані є нюанси по кузову по ходовій питань немає завів сів поїхав кондиціонер заправлений не хватає ришітки на капот вона є але трішки Поломана машина на гарній зимовій резині машинка економна гарненька сів поїхав детальніше по телефону всім гарного дня
Авто в доглянутому стані, було пригнане з Польщі,було замінено багато деталей в сервісному центрі, документація присутня, ідуть килими, літо-зима, також була куплена нова резина, літо другий рік їздить, зима один сезон. Всі деталі по телефону.
Пригнана з Польщі два роки тому, перший власник в Україні, зручна та економна, обслужена , нарікань по мотору та ходовій не має!
Продам автомобіль, машина в хорошому стані, сів – поїхав. По двигуну, коробці та ходовій частині питань немає, авто тільки нещодавно пройшло ТО. Стоїть нова зимова резина, літня також присутня. Їздила дівчина, присутні невеликі сліди експлуатації. Потрібно розібратися з замком дверей, при закритті буває неправильно спрацьовує по звуку, але все закривається і якийсь підшибник почав видавати звук. Машина з двома ключами , у березні придбана автоцивілка. Машину можна подивитися в Хортицькому районі після 17:00.
Продам власне авто. Двигун та коробка без зауважень. По комплектації: кондиціонер заправлений та працює, центральний замок, передні електросклопідйомники, електро дзеркала, лед лампи в фарах, камера заднього виду, android магнітола, CarPlay, задні парктроніки. За останній рік дуже багато вкладено та зроблено (в грудні замінено грм, замінено гідроблок акпп + фільтр та мастило, відреставровано рульову рейку, відреставровано всі супорта + замінено механізми ручного тормозу та троси, замінено підрамник с усіма подушками та сайлентблоками, повна ревізія стартера та генератора ) писати довго, дзвоніть відповім на всі питання. Також віддам зимові колеса. Автомайданчикам і тд. не турбувати.
Mercedes Benz A160 (W169) 2005 р.в.,дизель 2.0, дуже економна(5/6л) АКПП, 339 тис оригінального пробігу. Авто обслужене . По кузову є нюанси. Їде дуже гарно, мотор, коробка, привід все супер. Є два комплекта дисків з резиною ( Літо-зима) Машина в одних руках 5 років. Деталі за телефоном. Можливий торг.
Авто в хорошому стані як на свій вік, повністю на ходу, щоденно експлуатується. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Обслуговувалась вчасно, технічно справна, вкладень не потребує. Економна по витраті пального, ідеальний варіант для міста — компактна, маневрена та зручна в паркуванні. Салон чистий та доглянутий. Документи в порядку, можливий торг біля авто.
Автомобіль повністю обслужений,використовується як другий в сім"ї.
Гарне авто не бите не убите не ржаве і все працює як треба !!!
