- 300 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 2.5 л.
- Не вказано
продам легендарний мерс 190, фари є встановлю.
продам легендарний мерс 190, фари є встановлю.
Продам Mercedes Benz 190, 2л газ/бензин. Машина повністю обслужена до дрібниць, 2 власники за весь час. Переоформлення тільки через ДIЯ. Встановлена хороша музика, відмінна літня гума + комплект оригінальних дисків. Свіжа страховка. Гарний торг.
машина зберігалась в гаражі стан на 4+ їде 180 км год легко з коліс йде дим можна крутити кольца машина дуже навалює
Машина заводиться, сів — поїхав Двигун працює рівно Надійний “мерс” на кожен день Всі питання по телефону **********
Продаж авто , старічок мерседес 190 е дволітровий двигун бензиновий, заводиться, удар був у відбійник, погнуло задні ричаги,треба дивитись, салон трошки підуставший, на відновлення чи запчастини, по коробці і ходової проблем не було, з мотором також , дверні карти під заміну, віддаю бо немає часу займатись, торг біля капоту Також зацікавлений в обміні на щось на ходу Дешевше вже не буде!
На ходу, все налаштовано, ходовка в чудовому стані, стоїть ГБО 2 покоління, механіка 4 ступка, хороша магнітола та 4 динаміки, є нюанси по кузову, не критичні так як машині 40 років.
На ходу, готовий до Формули-1, поміняю на позашляховик бажано дизель на ходу
Всі питання по телефону
на запчастини
Продам Мерседес w201 1986 авто на мені, повне переоформлення, газ 2 покоління вписаний, двигун зроблений іншим власником, ходова теж чудова, задні сидіння перешиті, передні від альфа ромео, кузов без єдиної дірочки, знешумлений. Їде чудово. Є файна музика.Вся електрична частина працює. Гур працює. Володію машиною 3 місяці. Можливий обмін на Мерседес w126 або бмв е34.
Мерс на повному ходу. мотор не димить, не троїть. кузов не гнилий. карбюратор солекс - їде добре. зимова гума. оформлення будь-яке. ціна без торгу
Продається мерседес 190Е w201 на ходу в технічно справному стані, стоїть газ в документах вписаний. Якщо небуде зв'язку пишіть в вайбер або ватсап Торг біля машини
