- 118 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам своє авто.повністю робоче та без нарікать на технічний стан.все зроблене та не вимагає вкладень,на відміну від авто з площадок
Продам своє авто.повністю робоче та без нарікать на технічний стан.все зроблене та не вимагає вкладень,на відміну від авто з площадок
Срочно!!!Авто продається в зв?язку з поповненням в сім?ї, треба авто побільше. Авто дооснащене: Магнитола Teyes CC3 2k 6+128 Заводські Лед фари перероблені та встановлені бі- Лед лінзи 3.0 65ват Встановлені бі- Лед лінзи ПТФ на 3 режима Лобове скло тоноване 30% Встановлені проставки (ковані) перед 20мм та зад 25мм, Ходова перебрана, була заміна ричагів 1000км тому. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном. Прохання до перекупів, не турбувати. Авто робилось під себе.
Машинка в чудовому стані, все обслужено нічого робити непотрібно. 1й власник в Україні. 2 комплекти резини (зима+літо) 54 тис км рідного пробігу. Площадкам не турбувати. Торг присутній.
Автомобіль у гарному доглянутому стані. Пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями, які були якісно та професійно відновлені. Технічно повністю справний, двигун і автоматична коробка передач працюють відмінно. Салон чистий та охайний, хороша комплектація Touring: шкіра, люк, Bose, клімат-контроль.2 власника переоформлення в одній родині.Водій один.
Продаю власне авто. Пригнала для себе під замовлення з США в 2024 році з мінімальними пошкодженнями задніх бокових дверцят (зі сторони водія), все чудово відремонтовано. Акумулятор також купувала новий. Їздила по місту, авто економне, в чудовому стані, чисте, охайне, без царапин, в середині салон в ідеальному стані, ніби з автосалону. В березні цього року пройшла повне ТО (замінені масла, всі фільтри, заправлено кондиціонер, замінено задні колодки та свічки). Нова зимова резина, придбана в грудні 2024 року. Єдиний недолік, тріщина на передньому склі (на фото іі видно), але скло рідне, міняти не хотіла, тому майстри заповнили полімером, відшліфували, тріщина далі не йде, їздити не заважає. Загалом авто класне, купувалось для себе, вчасно обслужене, ніяких вкладень не потребує. Перекупам не турбувати. Продам з мінімальним торгом у хороші руки.
авто на повному ходу, не бита , не крашена, любі перевірки на сто. багата комплектація перегляд по домовленості .
Авто в гарному стані. Авто пригнане з США з мінімальними пошкодженнями та відновлене оригінальними запчастинами на професійному сервісі. Ходова, двигун, АКПП, кузов без зауважень! Дуже гарна комплектація! Розхідники усі поміняни! Можливий обмін, але ціна на обмін 16000$. За більш детальною інформацією дзвоніть!
Продаю власне авто, другий власник. Без ДТП в рідній фарбі. Авто обслуговується вчасно та з любов'ю на офіційному диллері, вся історіє в наявності, чесний пробіг. Авто затягнута в захисну плівку по кругу! В подарунок зимня гума на титанах !
Авто свіжопригнане, 100% розмитнене, зроблений сертифікат, готове до реєстрації. Гарантія оригінальності пробігу. В наявності і в дорозі і інші автомобілі з Норвегії. Можлива доставка по Україні. Деталі за телефоном.
Куплена як зроблена (на ходу) та повністю перероблена як для себе. По передку було замінено: Передній підрамник, передні стійки (KONI) з опорами, сайлентблокі передніх важелів, ступічні підшипники з маточіною вкруг, втулки та стійкі переднього стабілізатора. По задку все було добре. По двигуну замінено: Впускний колектор (орігінал), ДМРВ, МАФ, свічкі, температурні датчики, охолоджуюча рідина. Масло MOTUL 8100 Power 0W20 (не бере). Заміна масла в АКПП, в передньому та задньому редукторах. Два комплекти коліс на оригінальних дисках R19 (зима 25го року). Гарне єкономне та шустре авто. Техогляд пройдений. За кордон виіджала. Про недоліки за телефоном.
