- 204 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані. Без підкраси. Два комплекти коліс.
Автомобіль у хорошому стані. Без підкраси. Два комплекти коліс.
Продам Mazda СХ7 у відмінному стані робити нічого не потрібно сів поїхав ризина зіма .літо
Чудовий автомобіль! Міцний, надійний! Офіційний! Не потребує вкладок! Історія обслуговування! Є можливість придбання автомобіля як за готівку, так і в лізинг! Є можливість обміну на ваш автомобіль у телефонному режимі!
Автомобіль після ДТП. Під відновлення або на запчастини Двигун не постраждав, все крутиться, компресія присутня, постраждало лише навісне обладнання
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Обслуговування кожні 7000 км. Два комплекта гуми, два ключі, два комплекти ковриків. Оригінальні стекла та фарба. Без ДТП . Експлуатація з 2012 р. Обмін можливий в дві сторони.
Продам Мазду в Хорошому Стані з Ходовою все добре по мотору все ідеально не димить не троїть Замінені фільтри Масло Зроблений СходРозвала 290тисяч рідного пробігу Цікавить як і Обмін так і продажа 5500$ Номер телефону
Авто в хорошому стані,обслужене,без недоліків. Кого цікавить то дзвоніть,на повідомленя не відповідаю.
До уваги Автомобіль в гарному стані , збережений стан автомобіля , рідний пробіг не прокурений , гарний салон , без подряпин , за авто дуже добре дивились та піклувались , вчасне ТО та все інше зараз автомобіль на поіному ходу , відмінно їде не стучить дуе м?яка по мотору все добре без косяків , вкладень не потребує , більш детально розповім по телефону
Продам мазда 6 універсал 2008р. 2.0 бензин. единий власник в Україні. Авто в чудовому стані зроблене повне Т.О замінені всі рідини,перебрана ходова нічого не скрипить і не стучить,заправлений кондиціонер весною замінений акумулятор.авто їздить кожен день. все працюе готовий до будь якої перевірки. два комплекти гуми на дисках. фаркоп.дзвоніть відповім на всі питання.
Продам Mazda 3 2008 року в кузові MPS. Двигун 1,6 газ/бензин, газ вписаний у тех. Паспорт. Авто після обстрілу, необхідно перефарбувати праву сторону. • Ходова без сторонніх звуків • Коробка перемикає добре • Салон охайний • Гарні легкосплавні диски • Тонування вікон • Хороше світло, установлені лед фари • Авто регулярно обслуговувалось • Наявний клімат контроль, підігрів сидінь, мультируль, • Газ вписаний, працює без нарікань • В комплекті з авто також йдуть зимова резина та штампи. В середині автомобіль в гарному стані, в салоні не палили. Підійде як для щоденної їзди, так і для людини, яка шукає стильне та надійне авто. Документи в порядку, тільки повне переоформлення. Можливий торг.
Автомобіль 2008 року, але в експлуатації з 2011 року. Куплена в офіціала. Їздила дружина. Пробіг рідній. Коробка автомат, газ-бензин. Все працює, кузов потребує косметичного ремонту. Пробіг рідній. Двигун і коробка працюють чудово. Завжди вчасно проходила ТО. Стоїть на зимовій гумі. В додаток 4 металеві диски з літньою гумою. Всі інші питання по телефону.
Продається сімейна 7- ми містна машина в хорошому стані.Оригінальний пробіг, авто регулярно обслуговується , міняються фільтри , масла , все вписується в сервісну книжку.Чистий , акуратний салон, газ - бензин офіційно вписаний , задній парк-тронік . Маленькі нюанси на фото Віддаю з машиною комплект зимніх колес з дисками і оригінальні чохли на всі сидіння
авто в гарному стані детальніше по телефону
продам Mazda6 2008 рік дзвонити/писати: 09******47
Гарний стан новий АКБ два комплекти гуми підігрів сидінь шкіряний салон єлектро люк датчики світла та дощю чотири електро- скло -підійомники е нюанси по кузову розумний торг
Mazda 6 2.0 бензин, АКПП, 2008 рік Продам власний автомобіль Mazda 6 куплений в Україні у салоні, у дуже збереженому стані. Авто доглянуте, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Надійний бензиновий двигун 2.0 у поєднанні з автоматичною коробкою передач забезпечує комфортне та економне пересування як по місту, так і на трасі. ? Рідний підтверджений пробіг ? Регламентне обслуговування на офіційному сервісі ? Двигун та АКПП працюють без зауважень ? Хороша гума ? Салон у чудовому стані, чистий та охайний ? Кузов збережений. ? Всі вікна рідні ? Кондиціонер, електропакет, ABS, подушки безпеки ? Автомобіль повністю готовий до експлуатації Машина експлуатувалась дбайливо, своєчасно проходила технічне обслуговування. Один із тих варіантів, який варто побачити вживу — стан автомобіля дійсно приємно здивує. Торг можливий біля автомобіля. Перевірка на будь-якому СТО вітається.
Продам сімейний автомобіль, останні 3 переоформлення були в колі сім'ї та друзів. Ходова вся перебрана, масло заливалось тільки фірмовий оригінал кожні 7-8 тис. км. Турбіна ремонтувалась на 170 тис. км. Рульова рейка відреставрована. На 190 тис. були замінені всі 4 форсунки оригінал. Лобове замінено (був скол від каменя і пішла тріщина). По машині є царапки та сліди експлуатації (все таки 17 років машині). Фари ксенон, протитуманки ксенон. Літня резина ще від'їздить наступний сезон, віддаємо комплект нової зимової резини (від'їздили 2 тижні). Газ ніколи не стояв. В цілому автомобіль дуже динамічний і добре керований. Продаємо з причини покупки авто поновіше. Розглядаємо обмін на седан на автоматі від 2012 року бензин до 10к$. Прохання майданчики не турбувати, якщо буде потрібно, самі звернемося!!!
Прохання телефонувати тільки реально зацікавленим людям!!Мамкині торгаші і спеціалісти з тіктоку проходимо мимо!! Послуги площадок пропозиції покупки іншого авто і т.д не цікаво!!!!!!!! Повне ТО газового обладнання!Повне ТО клімату! Двигун і ГБЦ зроблені ще на обкатці!!!!!Робилося для себе на найближчі 200-250 тисяч питань по двигуну не буде. На зараз треба авто на автоматі! Обмін тільки на авто з АКПП!! Ходова була зпилена і зібрана з нових деталей! Гальма повністю нові перед зад!! Зроблене якісне світло. Комплект літньої гуми на заводських дисках!! .Авто живе!!!Дуже просторе, великий багажний відсік, ідеальний варіант для роботи та сім'ї. Пробіг не крутили не мутили/мотали і т.д,Скло все ціле без тріщин і т.д Авто було придбано для себе,не перекуп!!!Я власник по паспорту. Мотор зроблений 5тисяч км тому. Без колхозу все по оригіналу + новий грм і зчеплення!!!!!Не кончений порваний пригониш,новий власник буде в шоці від технічного стану авто!!! Замінено практично все найдорожче що є в авто! Проблем по електриці не було і немає! Всім гарних покупок та продажів!!!
