- 258 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Терміново. Якісна сімейна машина 7 місць, в хорошому стані. По машині все зроблено, всі розхідники замінені,, тормозна магістраль новий радіатор заміни по ходовій. Мотор без нарікань, масла не бере. Підвищений кліренс. Незначні дефекти по кузову. Продаж в зв'язку з виїздом.
Продам свій особистий автомобіль яким володію більше 2х років, за час володіння авто обслуговувалось не жаліючи на нього коштів. Мастило та фільтри змінювались кожні 8-10 тис. Перед продажем авто не готувалось. Затоновано якісною німецькою плівкою (з середини все прозоро) ближнє світло фари LED Із нюансів тріщина на лобовому . Не гнила є нюанс по задній арці! Для реальних покупців дуже гарний торг біля капоту , але звісно обгрунтовано ) ТЕРМІНОВО
Газ.Бензин.У відмінному стані Гарний колір, білий перламутр. Повністю реставрована оптика, лед лампи, затягнута бронеплівкою, світло супер! Електропривод водійського сидіння. Клімат контроль. Акустика BOSE. Сенсорна Android магнітола. Камера заднього виду. Встановлено дороге ГБО Авто повністю обслуговано з усіма витратними матеріалами. По ходовій зауважень немає. Коропка працює відмінно.Двигун дуже тихий. Стоїть нова гума. Охайний непрокурений салон. Документи в порядку, можливий обмін на Ваше авто
Продам автомобіль в ідеальному стані робити нічого не треба повністю обслужена за більш детальну інформацію дзвоніть
Єдиний власник, рідний пробіг.Стан сів і поїхав.
Користуюся автомобілем 4 роки. Багато чого зроблено. Наявна зимня резина із дисками 17
Mazda 6 2008 — доглянутий стан, надійний автомобіль Продаю власний автомобіль Mazda 6, 2008 року випуску. Машина в хорошому технічному та візуальному стані, повністю готова до експлуатації. Основна інформація: Рік: 2008 VIN: JMZGH14F Тип кузова: седан Привід: передній Коробка передач: мехінка 6ст Двигун: 2.0 бенз Стан: Автомобіль обслуговувався вчасно, всі розхідники змінювались за регламентом (масло раз в 7000км). Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Ходова частина в порядку, нічого не стукає. Останнім літом реставрував передній правий ричаг. Візуально є царапки на бампері, двері, іржі немає, робився антікор. Комплектація: Клімат-контроль Мультіруль Авто електросклопідйомники вкруг Електрорегулювання-складування дзеркал Люк Преміальна музика Bose Автодощ Автосвітло Ліфтбек (дуже великий багажник) Безпека повністю ціла, авто повністю в рідній фарбі Додатково: Салон чистий, не прокурений. Авто вкладень не потребує. Резина зима (проїздив 1 сезон), літо (2 сезони) - Kapsen. Повноцінна запаска, заводський оригінальний компрессор, антихром, тонованні задні фари. Причина продажу: хочу придбати нове авто Торг можливий біля авто. Телефонуйте / пишіть — домовимось. Якщо не відповідаю - пишіть вайбер, ватсапп.
Продам Mazda 6, 2008 рік, 2.0 бензин/газ. Авто в хорошому стані, повністю на ходу – сів і поїхав. Нещодавно замінено зчеплення. Встановлено газову установку, що забезпечує економну витрату пального. Комплектація: Base Камера заднього виду Відеореєстратор (залишається з авто) Газова установка Автомобіль комфортний, надійний та чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Деталі за телефоном. Торг біля авто.
Авто в нормальному стані. Третій власник. 2 комплекта гуми.
Автомобіль у відмінному стані. Салон як новий, по двигуну все мінялося вчасно. Заміна грм. Замінена передня оптика. Парктроніки перед, зад, камера. Кузов оброблений. Комплект дисків з літньою гумою. 2 власник з 2021 року.
Продаю власний автомобіль. Обслуговувався вчасно. Все працює: кондиціонер, склопідйомники. Машинка дуже динамічна. Є зимові колеса. Є нюанси по кузову.
Деталі у ватсап або телеграм !! Продам власний автомобіль. Машина пригнана з Франції у 2021 році, я перший власник в Україні. Двигун 1.6 дизель — економний та надійний, добре підходить як для міста, так і для траси. Коробка механічна. Авто в хорошому стані, доглянуте, салон чистий та збережений. По кузову без корозії, виглядає свіжо. Технічно без зауважень , сів і поїхав.
Продаю власне авто, в яке вклав багато зусиль і коштів, завдяки тому в машині по технічному стану відсутні нарікання. Кожна функція і кнопка працює. По ходовій також було не мало вкладень. Є невеликі нюанси по кузову, але це не критично і не кидається в очі. Передній і задній бампер були помальовані, тому зовнішній стан автомобіля як на мою думку надзвичайно привабливий, для нового власника залишається тільки вчасно міняти масло і насолоджуватись комфортною і економною їздою) Буду радий відповісти на будь які питання, телефонуйте. Також 500 км тому,виконане повне ТО, заміна масла фільтрів і тормозних колодок.
До вашої уваги пропоную MAZDA 6. з 2 літровим бензиновим двигуном. З рідним не крученим пробігом на Автоматі. На гарний комплектації, авто в хорошому збереженому стані як технічному так і по ходовій без зауважень жодного лишнього стуку скрипу.Двигун заводиться з пів оберту працює рівно двигун сухий, салон чистий в збереженому стані. Працює кожна кнопка. Шкіряний салон. Електро сидіння. Пам?ять сидіння.Електро дзеркала з підігрівом і функцією електроскладання, з підігрівом передніх сидінь. Парктронікі передні і задній затемнення заднього дзеркала, кондиціонер заправлений холодіть добре тумані фари, Круїз контроль . Мульті руль. Bluetooth, AUX, USB, CD, BOSE, MP3. Про авто можна писати дуже багато але треба бачити в живу.
Нормальний технічний стан.Не бита.Після повного ТО.Масло не бере,мотор сухий,коробка не пинає.Торг
З питань телефонує Тетяна, власниця.
