- 260 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам авто в хорошому стані! З технічної частини питань немає! Обслуговування повне! По електриці працює кожна кнопочка! Кондиціонер заправлений! 2 комплекти гуми! Їде добре! Труби сухі !!!Дзвоніть все розповім!!!! Торг мінімальний!
автомобіль у відмінному стані, все працює, ні до чого причепитися ... рижиків немає, ходова не стукає, економічний, для міста ідеальний варіант
MAZDA 6 2008 року, 2.0 дизель, механіка, передній привід. Авто у гарному збереженому стані, доглянуте та акуратне! Один власник в Україні, машина регулярно обслуговувалась і використовувалась бережно! Двигун працює рівно. Турбіна та форсунки обслужені, тому мотор працює стабільно і без зауважень! Нещодавно замінене масло (на 229 тис. км). Коробка передач перемикає чітко, ходова частина без сторонніх звуків, автомобіль їде комфортно та впевнено. По технічній частині авто у хорошому стані та готове до подальшої експлуатації! Салон чистий і збережений, у комплекті два набори килимків. Встановлений сабвуфер, що додає кращого звучання аудіосистемі. Також встановлений новий акумулятор. Розхід пального: Місто: 6–7 л/100 км Траса: 4.5–5.5 л/100 км Змішаний: 5–6 л/100 км Авто в наявності на нашому автомайданчику у м. Шептицький (Червоноград). Тут ви зможете оглянути авто, пройти тест-драйв, отримати експертну консультацію та допомогу з оформленням документів. Також у нас є обмін авто, швидкий автовикуп і допомога з продажем твого автомобіля – усе швидко, чесно та без зайвих клопотів! Пишіть або телефонуйте – з радістю відповімо на всі запитання!
Експлуатується кожного дня. Торг біля капота.
НЕТЕРМІНОВО!І за копійки небуде! Підійде тим хто шукає добру машину ,а не дешеву.Мазда 5 рестайл,7ми місна,2.0л 150коней фордовський цепний,як на мондео, бенз-не пупати з маздами 1.8 ,є газ 4те пок.6ти ступка,на трасі 150-180 непроблема,за потреби і 200йде,але без боксу і на автобані(перевірено неодноразово)Вся в рідній фарбі.Завжди повний бак.Пороги під пласмасами цілі(фото додаю)В максимальній комплектації.Антибукс,круїз,датчик дощу,датчик світла,підігріви сидінь,кліма робоча заправлена,мультируль,андроїд маг,та замінена акустика на дорогу,навігація,два ключі,мультилок на кпп,стахівка на рік,камера заднього ходу,ручнік тримає,салон трансформер,новий акум+ доставлена кнопка масси(коли рідко їжжу відключаю)два комплекта титанів та болтів до них з хорошою дорогою резиною резиною мішелін 25року(зима та літо на дисках)більше 1000дол.Перепаковані фари на біледи ближнє-дальнє з чітким контуром і автокоректором біля 700дол),коврики ева і резинові,полка в багажник,перешитий в шкіру руль і ручка кпп,ходова перебрана,масло-фільтра замінено,пічка дує.піднята на 3см проставками.Є чохли в салон до неї модельні,зняв попрати так і не поставив.Комплектація спорт(обіси і спойлер ззаду з заводу,інші аморти,жорсткіші,більші гальма)бокс з релінгами на дах теж віддаю з авто,докатка в боксі,їде бодро і розхід відповідний 12-15газу по місту, по трасі 7-8.Небита і вся в рідній фарбі але є маленькі коцки(зад ліве крило).Тільки переоформлення.остання переєстрація на дружину бо так треба було(незнав чи буде бронь).Кому дорого нетратьте мій час,тисячами неторгуюсь.Є коцки не без того,але реально доглянута жива тачка,яка не буде виносити мозок.Непідмальовую спеціально шоб була в рідній фарбі і недоказувати потім шо вона небита.Цілі як такої продати любою ціною нема,просто підзбирав і оновив би на шось цікаве.Якшо ні -какататиму з задоволенням далі самЧас від часу кидаю в ріа може хтось шось запропонує цікаве.Можливий обмін на великого джипа Чи шось новіше з універсалів з моєю допл.до 5тис.
Авто в ідеальному стані, ТО зроблене. Стеля алькантара. Ходова, двигун та коробка в ідеальному стані. Авто ОФІЦІЙНЕ(я другий власник). Рідний пробіг 202 тис. Мультимедіа Bose. Всі деталі по телефону
Срочно.Продам mazda 6 gh, 2008г, по машині робити нічого не треба, ходова у відмінному стані, масло синтетика від заміни до заміни, я друга власниця, салон чистий, не затертий, в салоні не курили, датчик світла, дощу, роздільний клімат контроль, круїз контроль, підігрів сидінь, омивач фар, механіка 5 кпп, гума зима/літо, газ євро 4. Відмінна машина 31200118
Я другий власник цього авто.У першого власника це була 3-а автівка в сім?ї, тому і пробіг такий. В мене вона 2-й рік. За машиною доглядаю стабільно 1-2 рази в рік. Це машина - капсула часу. В такому стані одиниці в Україні. По комплектації додатково встановлено: - газ - лед фари - музика - камера заднього виду - якісна мультимедіа. - 2 комплекти коліс на класних дисках (зима + літо) - Дзеркало заднього виду з автозатемненням А також є підігрів сидінь, автодождь, автосвітло, круїз контроль. Встановлено новик АКБ, нещодавно заміна масла, перебирали передок ходовки. По машині працює кожна кнопка. По кузову теж питань немає. Машина влаштовує на 100%, продаю бо кошти на бізнес треба. Великий багажник та більш ніж достатьно місця в салоні. За копійки не віддам.
Нещодавнє ТО на 80 тис грн!!!!!! Поміняні грм, всі ролики. Диски гальмівні з колодками. Важелі передні, важелі задні. Задні ступиці з підшипниками. Нова рейка!!! Подушка мотора • 180л.с!!! Екологія на місці • Дуже жива і шустра. Свіже тонування. Нове лобове! • Цікавий обмін на щось вантаж/вантажпасс.
Продам авто в гарному стані,Всі питання за телефоном,
Всі питання за телефоном
Продам доглянуте авто у відмінному технічному та візуальному стані. Машина повністю обслуговувалась вчасно та на даний момент не потребує жодних капіталовкладень. Проведено повне технічне обслуговування, замінено ланцюги ГРМ та всі необхідні розхідники. Автомобіль повністю готовий до експлуатації — сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Масло мотор не бере Встановлений ГБО. В основному їздив на бензині. Повний привід. Гарно тримає дорогу. Музика стоїть BOSE оригінал. Дзвоніть, кому потрібне хороше авто, адекватний торг.
Авто технічно в хорошому стані, все вчасно обслуговувалося, мотор працює як годинник, нові свічки,багато чого замінено,в дтп не була,два ключа, робить рівно, детальніше за телефоном
Продаю власне авто, сімейний позашляховик на 7 місць, комфортний, в максимальній комплектації, R20 колеса зима R19 в комплекті, надійний 3.7Л двигун, коробка автомат, повний привід, шкіряний салон, люк, підігрів сидінь, музика BASE, рідний пробіг, зроблене ТО, замінене мастило в коробці, гальмівні колодки та колодки на ручному гальмі, обслужений та заправлений кондиціонер, готовий до будь-яких перевірок. Прохання майданчики і перекупи не турбувати, цінуйте свій і мій час!!!
Нещодавно привезений зі Швейцарії Mazda 6 в кузові універсал. Чистий 2008 рік. Всі вікна рідні. Є косметичні підфарбування. Потужний двигун в парі з автоматичною коробкою передач. Підвіска повністю збита, двигун працює без будь-яких нарікань. В комплектації датчик світла та дощу, клімат-контроль, круїз-контроль, повний склоелектропакет, задні та передні парктроніки, преміальна акустична система BOSE. Абсолютно всі функції справні. Салон у збереженому стані. Авто на впевненому ходу. За будь-якою інформацією звертайтесь за номером телефону.
