- 132 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Автомобіль в гарному стані,в технічному і візуальному сенсі,коробка автомат(старий надійний гідротрансформатор)на 130.000 зроблено Т.О,гарна гума,приємний та чистий салон. Авто варто уваги.
Автомобіль в гарному стані,в технічному і візуальному сенсі,коробка автомат(старий надійний гідротрансформатор)на 130.000 зроблено Т.О,гарна гума,приємний та чистий салон. Авто варто уваги.
Автомобіль пригнаний з Німеччини,я перший власник в Україні,авто в доброму стані,є незначні нюанси по кузову(********** воцап,вайбер,інстаграм, месенджер)мінімальний торг
Машина в хорошем состоянии, передние стойки поменяны, ремень ГРМ поменян, масло в коробке передач поменяно, в моторе масло регулярно меняется. Недостатки: была в небольшом ДТП при покраске крыла неугодали с цветом
Володію автомобілем останні 2 роки. Машина за весь час жодного разу не підвела, використовувалася дбайливо і акуратно. З технічної частини автомобіль повністю обслужений, на даний момент абсолютно ніяких вкладень не вимагає. Що з недавнього було зроблено: - Гальмівна система повністю обслужена «по колу» (нові диски/колодки/ревізія супортів). - Встановлено новий стартер. - Відновлено і посилено термозахист в задній частині автомобіля (відома болячка цієї моделі). Стан вузлів: - Двигун і підкапотний простір у відмінному стані. Двигун працює рівно, тихо. - Коробка передач (МКПП): Без будь-яких нюансів. Передачі включаються чітко, зчеплення поводиться відмінно. - Електрика: Повний порядок. Всі кнопки натискаються і виконують свої функції, кожна лампочка світить як слід. Кондиціонер/клімат працює. Автомобіль не брав участі в ДТП, кузов рівний. З мінусів — вікова болячка: пішов невеликий рижик на лівому передньому крилі (є фото). На виправлення цього моменту поступлюся в ціні без проблем. Салон чистий, не прокурений. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок за ваш рахунок. Перекупів і автомайданчики прохання не турбувати, з продажем не поспішаю. Телефонуйте, з радістю відповім на всі питання. Реальному покупцеві — розумний торг біля капота.
Не гнила по порогах по арках, у техніці жива, максимальна комплектація, мотор години, люк, автосвітло, автодощ
Авто в дуже гарному стані Пробіг оригінальний
продам,хороший, надежный ,автомобиль! Вложений не требуется,сел поехал Жека
Мазда СХ-7 2008г Объем двигателя 2300 турбо Бензин Полный привод Два комплекта резины Пробег 15600
Авто в максимальній комплектації. У відмінному стані. ТО робилось вчасно. В Україні з 2012 року. Більше інформації за телефоном. Торг реальному покупцю.
Мотор 2.5 газ бензин гарна комплектація лонжерони дах цілі деталі за телефоном або в вайбер.
Мазда 2008 р. 2,2 дизель в хорошому, збереженому стані. Мотор, коробка працюють чудово, ходова добра, нічого ніде не стукає. На свій вік в ідеальному стані. Салон збережений. Перша власниця в Україні. Деталі по телефону
Mazda 6 GH 2.0 бензин | 2008 рік | 250 000 км Продам власне авто. Машина в одних руках з 2018 року. ? Двигун 2.0 бензин ? Пробіг – 250 тис. км ? Всі вікна рідні ? Авто НЕ бите та НЕ фарбоване – жодна деталь не фарбувалась ? В салоні не курили ? Технічно в хорошому стані – сів і поїхав Що було зроблено: ? Встановлено новий акумулятор ? Нова зимова гума ? Додатково можу віддати ще один комплект шин ? Встановлено нове світло передніх фар ? Замінено помпу ? Замінено ролики та ремені По кузову є певні вікові нюанси, що цілком природно для автомобіля такого року випуску. Тому адекватний торг біля автомобіля присутній. Авто надійне, комфортне та економне в обслуговуванні. Підійде як для міста, так і для далеких поїздок. За роки експлуатації не підводило та завжди вчасно обслуговувалось. ? Реальному покупцю – аргументований торг біля капоту. ? Прохання до любителів пропозицій "заберу за 2000" – не витрачайте свій і мій час. ? Бонусом новому власнику – повний бак пального при продажу. Телефонуйте або пишіть, із задоволенням відповім на всі запитання.
Даним автомобілем користуюсь майже 4 роки. 11 червня був ввезений з Німеччини в Україну першим власником, 17 червня оформила на себе довіреність, а в 2023 році переоформила авто. За цей час було багато чого відремонтовано, так як машина робилася для себе... з дороговартісного ремонту була реставрація форсунок, заміна розпилювачів, було замінено сцеплення і демфер, заміна лівих переднього і заднього ричагів підвіски...остальне було по дрібницях...масло і всі фільтра мінялися вчасно.... Салон просторий, темного кольору, на сідушках одягнені чохли, великий вмісткий багажник... Якщо хочете надійне авто, звертайтеся... Готова до будь-яких перевірок....
7 років тому пригнаний з Німеччини. В Україні один власник. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно. Стан на свій вік ідеальний. З усіх питань телефонуйте.
Mazda 6 GH Restyle | Газ/Бензин | АКПП | LED Оптика | Камера | CarPlay/Android Auto Продам власний Mazda 6 GH рестайлінг (седан) у гарному стані. Автомобіль доглянутий та регулярно обслуговувався Комплектація та доопрацювання: Газ/бензин АКПП (обслужена, працює плавно) Двигун обслужений LED-модулі в головних фарах LED протитуманні фари Повністю LED-освітлення по автомобілю Додаткове LED-підсвічування багажника Передні та задні парктроніки Камера заднього виду Автозапуск зі ключа Сенсорна мультимедійна система Бездротовий Apple CarPlay та Android Auto (через Bluetooth, без дротів) Відеореєстратор інтегрований у мультимедійну систему Електросидіння водія з пам'яттю положень Сервісна історія обслуговування Додатково: Комплект літньої/зимової гуми Три комплекти килимків: EVA килимки (встановлені зараз) Текстильні Гумові Автомобіль має гарний зовнішній вигляд, комфортний салон та багату комплектацію. Можлива перевірка на будь-якому СТО за домовленістю. Деталі за телефоном. Реальному покупцю — аргументований торг біля автомобіля.
Авто в гарному стані. Їздили тільки по місту. Регулярно відвідували ТО. Серьйозних пошкоджень немає.
Автомобіль в хорошому стані,повний привід,збережений.По історії два власника,купувався в США новим(не биток з площадки)Максимальна комплектація гранд турінг,стоїть газова установка(Італія,ціна 1000,ще на гарантії) в салоні не курили,два комплекти гуми,лед світло по кругу.На даний момент авто повністю обслужено і нічого робити не потрібно.Обслуговування проводиться на офіційному сервісі ніко захід,є вся історія.З дефектів:вмятина на лівій передній дверці,передній бампер весь в сколах.Торг не значний при огляді авто так як не спішу продати,хто купить буде задоволений.Автомобіль надійний,швидкий і витривалий для наших доріг
