- 146 тис. км
- Рокитне
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані, двигун працює відмінно,масло не споживае,АКБ нова,гума проїхала п'ять тисяч,по кузову є деякі моменти на фото,є підкраси колір не співпадає,кліма-потрібна заміна радіатора.
Авто в доброму стані, двигун працює відмінно,масло не споживае,АКБ нова,гума проїхала п'ять тисяч,по кузову є деякі моменти на фото,є підкраси колір не співпадає,кліма-потрібна заміна радіатора.
Продається авто в нормальному стані, кожне день на ходу. Двигун не димить , мастило не їсть. Коробка працює нормально, усі швидкості вмикаються не вибиває. Ходова в нормі , їде прямо нікуди не тягне. В березні було замінено зчеплення та кермова рейка. Новий акумулятор. Також на автомобілі встановлений газ але не вписаний. Просторий салон. Електро скло підіймачі на усіх дверях, електро регулювання дзеркал, дзеркала з підігрівом. Центральний замок.
Срочно продам гонку. Пробіг 370тис Машина їде дуже бодро, ходова збита гарно держеться дороги, потребує косметичного ремонту, варити не потрібно дніще ціле все оброблене антикором всі питаня за номером тел. Скину фото відео на вацап +********** Ціна 3000$ мін. торг По техніці питань немає **********
Авто в нормальному стані, на впевненому ходу, ходова повністю зроблена, кондиціонер працює,є лектор дзеркала,підігрів дзеркал…
Продаю чудовий вмісткий автомобіль Mazda premacy 2,0 2004р. ГБО 4покоління в тех.паспорті зазначено. З документами порядок повне переоформлення. Перекупам прохання не турбувати! Авто для своїх років виглядає добре. Кого цікавить більше інформації звертайтеся за телефоном. Авто знаходиться в Чернігівській обл. місто Остер.
Продам мазду ! Авто для рукастих! Двигун працює добре , коробка також , електрика справна , салон перешитий , зовні вигляд також має ( з 2 метрів) ! Проблема залишилась тільки з переваркою поріг-днище і кріплення задніх тяг до кузова … кому цікаво , має зварювальний апарат і вільний час - ласкаво просимо до перегляду .
машина на повному бойовому ходу, є нюанси по кузову так як і у всіх древніх корчиків. Пороги цілі дно ціле була вдарена в праву частину на фото все видно, салон вмістки можна все перевести що потрі їїбно.
