- 270 тис. км
- Полтава
- Бензин, 2.26 л.
- Автомат
Надійний та доглянутий позашляховик.
Надійний та доглянутий позашляховик.
Продається своє авто, в доволі непоганому стані . В ДТП не була. Повністю в робочому порядку. Все обслужено, всі фільтри і мастила замінені (в коробці також ). На неї додатково встановлена сучасна сигналізація з багатьма функціями через застосунок в телефоні. Можна навіть заводити двигун з телефону . Машина сімейна. Гаражне зберігання. Комплект дорогої якісної зимньої гуми Hankook 17 r. в гарному стані. Готовність перевірок на будь якому сервісі. Із мінусів: є невеличкі сколи і подряпини на кузові (яких уникнути не можливо) так як авто не нове. Є парктроніки. Реальному покупцю буде невеликий торг при огляді авто. Повне переоформлення. Машина оформлена на дружині, вона на ній і їздить (по Києву, на невелику відстань Дом-дитячий садок-робота ..)продажем займаюсь я. Якщо є питання дзвоніть все розкажу) За роки нашого використання в машині нічого не ламалося і не виходило з ладу, що говорить про її надійність. Продаємо, тому що придбали для себе іншу автівку . Покупцю залишиться відеорегістратор 7mai з передньою і задньою камерою. Майданчикам прохання не турбувати… !!!
газ вписаний в документи.
Продам авто 1998 Mazda 323. Ідеальний стан.Механічна коробка передач. Бензин 1.5 л. Передні електро склопідйомник, дзеркала, люк. Два комплекта гуми на дисках.
Авто у гарному технічному і візуальному стані Експлуатується дуже рідко , за більш ніж рік авто проїхало 9тищ км Жодних проблем нема, за авто не буде соромно Замовляли з Америки для себе, перший і єдиний власник в Україні Постраждали тільки навесні елементи, подушки не стріляні, салон охайний та чистий,ціна покупки на аукціоні каже сама за себе Пройшло ТО Відновлювалось лише оригінальними запчастинами Зробили антихром, тонування, задня шторка у багажнику, та два ключі
Продам свою бейбу)Живе вона постійно на лазурному узбережжі Європи,куплена в салоні новою в Німеччині у 2008році,ВАЖЛИВО ЦЕ НЕ АМЕРІКАНСЬКИЙ БІТОК,потім було рішення про пригон автівки в Україну і її таможка в 2022році,сервісна книга,2 ключа,обслуговування у свого майстра,мастила тільки Motul,гума топ r18,музика,обвіси,led освітлення,кераміка і антідощ,блока діфу.Кіця без грошових вкладень,обслужена на 100%,Японська-бейба притягуе до себе як магніт,дарує незабутні враження,продаж чи обмін в добрі та ласкові руки...Всім чистого неба.Все буде Україна!
Я другий власник. Авто приїхало не пошкоджене, можете перевірити на карфаксі. Обслуговування на оф.дилері мазди. В авто кошти не жалів, все робив для себе. Встановлена дорога система безпеки,авто обесшумлене, дистанційний запуск, тонована в круг. Авто на 18р дисках, від 19р приємно відрізняється, два комплекти резини та ковриків.Готовий до будь яких перевірок на вашому СТО. Авто бізнесмени прохання не турбувати, допомоги в продажу не шукаю.Телефонувати тільки в What’s up або Telegram.Можете також писати сюди.
Офіційне авто з рідним пробігом 165 тис. км. Парктроніки передні, парктроніки задні, старт-стоп, підігрів передніх сидінь, камера заднього виду, камера переднього виду, надійна механічна коробка передач. Розхід зараз з кондиціонером до 8,5 л/100км. Встановлені проставки для збільшення кліренсу. Фарбовані лише бампера.
Авто приїхало з США з пробігом 510км. салон пахне новим!!Гарна комплектація!Гарний єфектний колір!Поклеена дорогою матовою плівкою!Відповім на всі запитяння по телефону чи месенджерах!Обмін на електромобіль!
авто повністю на ходу,новий акомулятор, гарна гума
Авто на повному ходу 2007 рік з гарним зовнішнім виглядом .Я другий власник. мотор 1.6 економний в місті десь 8літрів, не димить, працює тихо. КПП в нормі. Ручник працює. Нещодавно була заміна порогів і повний перефарбування. Оброблене днище. Тоноване по колу на красивих дисках. Нові колодки по колу також . Нові рідини, всі фільтри.нові свічки. Замінена рейка, рульові тяги і наконечники,сайлентбоки ричагів.також нова рідина і зроблений розвал. Новий АКБ.
Продаю свою Mazda 6. GH, II покоління. Авто в хорошому стані, щодня на ходу — все працює, жодного разу не підводила. Двигун потужний 2.0 бензин, газу немає і ніколи не було. 6-ступенева механічна коробка передач, передній привід. Машина добре керована, гарно тримає дорогу, динамічна при набиранні швидкості. Заправляюсь завжди на WOG 95. Пробіг 205 тис.км, не скручений. Є датчики світла та дощу, клімат- і круїз-контроль. Авто доглянуте, охайне, нові стильні EVA килимки, заводський бампер в комплекті. Якісна акустика, нова магнітола на андроїді. Салон просторий, зручний та комфортний. Чохли в ідеальному стані. Ще одна перевага - великий, об?ємний багажник. Зацікавила? Телефонуйте, пишіть, дивіться)
Продам власне авто в доброму стані на свої роки, корозія чи дірки відсутні, по дну запитань немає, пороги і дно варити не потрібно там стан гарний (фарбовано декілька елементів) вся інша в рідній фарбі!! Непогана комплектація - клімат, датчик світла, дощу, круїз контроль, підігрів передніх сидінь, встановлена гарна Android магнітола, камера заднього огляду, мультимедійне кермо, музика Bose з сабвуфером в докатці🔊, заводський ксенон, ТА НОВІ ЛЕД ПТФ, фаркоп, штора в багажнику, два комплекти килимків(резинові та ворсові). Авто доглянуте ходова не стукає не грюкає, двигун мастило не бере від заміни до заміни!! Їде досить бадьоро та збито, авто кожного дня на ходу, кого зацікавить телефонуйте відповім на всі запитання АВТО ВАРТЕ ВАШОЇ УВАГИ !!!! ВСТАНОВЛЕНО НОВЕ ГБО 4⛽️ Якщо без значного торгу МОЖЛИВИЙ ПРИЄМНИЙ БОНУС!!!
Продаю власне авто! Автомобіль має двох власників. Особисто користуюсь авто один рік. Авто куплене в офіціала в Харкові, обслуговувалось в офіційного дилера. В дтп не було. Перший власник використовував машину як службову. Більше деталей за телефоном. Писати дзвонити вайбер/телеграм
Рестайлінг США 2016. КАМЕРА 360 CARPLAY комплектація Grand touring з надійним 2.5 мотором Sky-active, масло не бере. Автомат працює плавно. Обслуговували вчасно, 2 ключа. Гума нова зимова, літня все віддам, EVA килимки в салоні. Салон охайний, 2 рази на рік хімчистка, в салоні не курили Авто в ідеальному стані. Перший власник в Україні. Робили для себе, їздила дівчина. Все в робочому стані, проведено повне ТО. Не перекуп, власник. Все працює без дорікань. Сідай та катайся
Комплектація Premium Plus Хороший автомобіль з Канади з цельсіями та КМ (за запитом надішлю фото з аукціону), без пробігу по Україні, мінімальний пробіг, Рестайлінг, двигун 2,5 літра з функцією деактивації циліндрів витрата палива по місту від 8 до 9л (SkyActiv-G 196 к.с.), повний привід (AWD), пройдено ТО із заміною масла 100 км назад. Додатково встановлено підсвітку салону. Комплектація: - Оновлений великий монітор - LED приладова панель - Безключовий доступ, запуск з кнопки - Датчики сліпих зон - Утримання в смузі - Камера заднього ходу - Підігрів керма - Подвійні стекла - Проєкція швидкості на лобове скло - Дистронік (адаптивний круїз-контроль) - Безключовий доступ Бездротова зарядка для телефона - Датчики світла та дощу - Підігрів та вентиляція сидінь - Пам'ять сидіння - Люк - Диски R19 - Акустика Bose 10 динаміків - Світлодіодні фари - Електрична кришка багажника - Електрозбірка дзеркал - Apple CarPlay та Android Auto - Розпізнавання дорожніх знаків - два ключі І багато іншого, авто розмитнено та сертифіковано, перший облік відразу на покупця, торг мінімальний в авто.
Авто вже в Україні, розмитнене, зараз на ремонті, ціна вказана без ремонту. Усі документи надам, дзвоніть з будь яких питань!
Офіційне авто. Всі питання в телефонному режимі.
