- 380 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Мазда 3,купили рік назад,жінка їздила чисто по місту,дом-магазин,два комплекти резини,обслужене гбо,новий датчик дпкв,поміняний ремінь генератора і роліки,колодки тормозні нові,карплей,сабуфер.
Продаю Mazda 3 2005 року, автомат, газ/бензин. Надійне, жваве авто для міста та траси. Встановлено офіційну газову установку — економне у використанні. Ходова перебрана, нові катушки запалювання. Обслуговувалась вчасно на одному СТО — є записи. Салон темний. По кузову є вікові моменти — авто не нове, але технічно в доброму стані. Переключення газ/бензин вручну. Реальний пробіг. Продаж через перехід на інший автомобіль. Торг Реальному покупцю
Машина у мене вже близько року. Двигун був замінений ще перед початком війни. Після цього авто деякий час стояло, згодом я його викупив і відтоді користуюсь. По мотору все добре, масло змінювалось вчасно. Є певні нюанси по зовнішньому вигляду (кузов), також інколи загоряється “check” через лямбда-зонд. В цілому авто на ходу, їде добре. Також є зимові колеса. Можливий торг, враховуючи нюанси. За деталями — пишіть у дірект.
Продам власне авто, в моєму користуванні з 2021року. По авто багато чого робилось. В даний момент вкладень не потребує. Двигун без зауважень. Ходова частина в гарному стані. Авто дуже економне та надійне. Переоформлення
Авто в дуже доброму стані, не потребує вкладень. Пройдене повне то. Огляд можливий у м.Луцьку. Будь-який вид переоформлення. Перша реєстрація 2013 рік.
Робоче авто газ працює бенз потрібно відрегулювати. Питання по телефону
Авто в гарному стані, по кузову є дефекти скола,бампер передній та задній с дефектими викоростання. По мотору, коробці, ходовій запитань немає, все повністю обслужене. Скло по колу рідне, є скол та дефект. Стоїть нова літня гума 25 го року та комплект зимової 2025р. Ціна остаточна.
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Фактично другий власник (по документах – третій). Машина доглянута, використовувалась акуратно. Двигун працює рівно, коробка автомат перемикає плавно, без ривків. Встановлене газобалонне обладнання — працює справно, без зауважень. Салон чистий та збережений. По ходовій частині все обслужено. Кузов у хорошому стані — без корозії, також дно повністю ціле, без іржі. Авто не потребує вкладень — сів і поїхав. Продаж з повним переоформленням.
автомобіль в рабочому стані провірений кілометрами, "сів та поїхав". я власник, будь-яке переоформлення .
продам мазду 3 2006 року по машині є деякі нюанси як це є мазда по ходовій частині нічого не потрібно робити по мотору і коробці зауважень немає кого зацікавив цей варіант прошу звертатися за номер тел . на дурні пропозиції відповідей не даю всім гарних покупок
Продам Mazda 3 1.6 газ/бензин, надійний та економічний автомобіль на кожен день. Машина на впевненому ходу, використовується регулярно, двигун 1.6 працює рівно, не димить, тягне добре. Коробка передач перемикає плавно, без ривків і сторонніх звуків. Встановлено ГБО, автомобіль економічний, але газове обладнання потребує обслуговування (враховано в ціні). По ходовій частині без критичних зауважень, їде м'яко, нічого не стукає, обслуговувалась по мірі необхідності (нещодавно обслужена ходова на 500$). По кузову є нюанси — місцями присутні іржаві плями, без критичного гниття та дірок, силова частина ціла. Зовнішній вигляд відповідає віку автомобіля. Салон у нормальному стані, не розбитий, все основне працює. Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення без проблем. Гума літо в відмінному стані 2024р. Гарний варіант як перше авто, для роботи або як недорогий та економічний автомобіль на кожен день. Ціна адекватна з урахуванням стану, можливий торг біля капота.
Власник, купував у Німеччині, розмитнював в Україні в грудні 24 року, пробіг підтверджений техоглядом в Німеччині, вся історія мотор надійний атмосферник і економний, є подряпини по кузову, можливий обмін.
Продам свій власний автомобіль, один єдиний власник на Україні, авто в Ідеальному стані, кузов весь в рідній фарбі і бампера теж, без сколів і м?ятин, мотор ходова коробка без зауважень. Рідний пробіг є підтвердження.Замінено ГРМ і помпа 10тис км тому. Торг біля авто.
Доброго дня ? Продаю своє авто, Mazda 3 Hatchback 2004 року! Авто в доброму технічному стані, не бите, я власник, газ вписаний у техпаспорт — дуже економне в користуванні. У комплекті віддам зимову резину. Ціна 4900 $, перекупів прохання не турбувати. Пишіть у Телеграм або WhatsApp!
🚘 Mazda 3 2004 Газ/бензин Машина в нормальному стані, їде добре. Мотор і коробка без проблем. Газ вписаний, економна по розходу. Салон доглянутий. Деталі по телефону або в повідомлення.
Продам автомобіль у гарному стані. Перший власник, щодесять тисяч км заміна масла оригінальним Dexelia. Всесезонні шини.
