- 270 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Мазда 3, 2003 рік, 1.6, газ/бенз, гарний стан, не гнила днище та пороги цілі, в ходу приємна, страховка присутня, переоформлення обов’язково Рівноціний обмін
Мазда 3, 2003 рік, 1.6, газ/бенз, гарний стан, не гнила днище та пороги цілі, в ходу приємна, страховка присутня, переоформлення обов’язково Рівноціний обмін
В хорошому стані. Не гниляк. Це не проста 323 це Мазда GTна 1.6 турбо моторі двигун в хорошому стані їде дуже бодро по кузову звісно не ідеал але в достойному стані, люк не тече. Документи в порядку любий вид переоформлення, один власник в Україні Автомобіль вартий уваги реальному клієнту хороший торг
Свіжо пригнаний автомобіль з Європи Повністю обслужений, масла-фільтра нове Діагностика двигуна зроблена, було замінено: -датчик детонації Без жодного рижика і ржавчини,ніде не гнила Пороги і рама в хорошому стані Оригінальний пробіг(перевірено через компʼютер) Без ДТП Рідна фарба,один момент по бампері (фарба надкололась) Салон чистенький і видно що за ним доглядали, не прокурений , сидіння як на свій вік виглядають ідеально. Багажник великий і вмісткий. Вікна по кругу всі рідні, ніяких сколів не мають. Нещодавно діагностувалась на СТО по ходовій частині, було замінено: - два наконечники рульової тяги - дві шарові опори - стойка амортизатора -стойка стабілізатора - передні підшипники -гальмівні колодки по кругу Нічого не стукає , не скрипить і подібне. На даний момент автомобіль не потребує фінансових вкладень Страховка дійсна, місяць тому зробив. Використовую її на щоденній основі, тому пробіг помаленько росте. Є комплект хороших літніх титанових дисків. Готовий до перевірок на СТО. Запрошую на огляд і тестову їзду. Реальному покупцю хороший торг. ТЕРМІНОВО!
Продам своє авто. Власник по документам. На повному ходу ,робити нічого не потрібно . Двигун без зауважень,коробка передач без зауважень,ходова без зауважень. По кузову вся гарна ,без жодних нюансів. Зроблені пороги . Диски r17 на літній гумі. По салону працює кожна кнопочка.Кондиціонер обслуговуваний.Комбінований салон Алькантара. Дорога мультимедіа. Авто в дуже доглянутому стані.Телефонуйте детальніше розповім.
Продам мазда 323 2003р в доброму стані двигун 1.6газ бензин капіталися 30тис мастила небере яке замінене 1 тис км назад Авто офіційне куплене в Україні про що свідчить сервісна книжка . В авто встановлена дорога музика, ева коври та повністю лед світло. Авто в минулому році було поварино та пофарбовано стоїть зимова резина в доброму стані також є страховка З нюансів треба доробити ходову Хороший торг коло капота Авто продаж з переоформленням
Пригнаний з Швейцарії у 2019 році. Перший власник. Невеликі дефекти по кузові. Не бита, не була у ДТП.
Технічно справне авто , до продажу не готувалось . Використовувався як другий автомобіль в сімї. Хороша комплектація , два комплекти коліс. Торг Детальніше по телефоні
Продам Mazda 3 2008 газ/бензин. Машина в чудовому стані. Двигун та коробка передач працюють відмінно, по ходовій нарікань немає, салон в ідеальному стані, встановлено хороше світло, камеру заднього огляду, є клімат контроль та підігрів сидінь. Літня гума Michelin, зимова Goodyear на дисках. Два ключі та сигналізація.
Mazda 3 1.6 газ/бензин Продам надійну малу з доброю душею Володію машиною 3 роки за весь час не підводила мотор працює справно, 5 тис.км назад зробив регулювання клапанів так як авто їздить на газу ,акпп працює добре ,замінена олива 20 тис.км назад , було замінено лобове скло (20 років) так як вже були сколи та тріщина маю фото якщо потрібно , салон ціленький гарненький без дірок, зроблені єва коврики, зроблено світло лед в ближньому дуже задоволений як світить та птф ,по ходовій нарікань нема ,підігріви працюють , 4 автосклопідіймача працюють , клімат працює холодить добре ,підігріви дзеркал працюють , замінено пильники шрусів ,тормозні шланги , подушка двигуна , помпа,олива в моторі , резина добра , з продажем не спішу , та в допомозі щоб швидко продати непотрібна ,що цікавить розповім по телефону .
Продаю Mazda 3, 2005 рік, 1.6 бензин Пробіг: 263000 км Техніка: • Мотор і коробка працюють ідеально, без проблем. • Повністю справна електрика, клімат-контроль, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, музика. • Якісне сучасне світло. • Ходова в хорошому стані (амортизатори Kayaba), не стучить. • Замінена гофра вихлопу. • Є 2 комплекти резини. Кузов: є типові для цих Мазд рижики та невеликі вздуття, без дір. Салон: чисто, встановлені чехли з еко-шкіри. Обслуговування хороше: масло тільки Motul, бензин 95. Машина на ходу, готова до експлуатації. Реальні фото. Ціна: 5000$ (Звонити з пропозицію заберу за 4к не треба!!! машину продаю не в поспіх) Автомобіль реально дуже хороший варіант, як для бюджетного авто який повезе тебе будь куди. ВАУ ефекту від їзди на 1.6 моторі не буде, ну свою функцію вона виконає на всі 100 відсотків.
Продам доглянуту Mazda 3 BL з бензиновим двигуном 1.6. Автомобіль у власності сім'ї останні 4 роки. Перереєстрації відбувалися лише в межах сім'ї через обставини, пов'язані з війною. Експлуатувався мало - приблизно 5 тис. км на рік, ТО робили раз в рік. Технічно автомобіль повністю справний: ТО проведено 2 місяці тому, підвіска доглянута, без сторонніх звуків, автомобіль не потребує вкладень, встановлена свіжа гума Continental. За весь час експлуатації автомобіль жодного разу не підвів. Продаж у зв'язку з оновленням авто. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
очень резвый и экономный автомобиль
У хорошому стані, без ДТП. Торг біля авто. Обмін з моєю доплатою. АВТОБИЗНЕСМЕН ПРОХАННЯ НЕ БЕСПОКОИТИ.
Авто на ходу сів і поїхав. є нюанси по кузову . Хороший торг реальному покупцю. Любий вид переоформленням. Обмін не цікавить .
Авто з Канади, пробіг в кілометрах. Аналог європейської Mazda 323 (кузов BJ). Двигун ZM-01, "не гне клапана". 4 ст.-автомат. Авто в задовільному стані. Розхід газу: траса 9-10 л., місто 12-13 л. Останні роки авто експлуатується рідко. Обов’язкове переоформлення на нового власника. Торг. Прохання телефонувати (не писати) з 12.00. до 21.00. Гарного дня!
Продаю авто в гарному стані Авто вкладень не потребує сів та поїхав Стан салона також гарний Усі питання по телефону
Машина обслужена, все справне на даний час Страховка ще дійсна пів року Я хазяйка авто, продаж з переоформленням
СВІЖОПРИГНАНЕ авто з Німеччини. СУПЕР стан. Дуже простий та витривалий двигун, АКПП-надійний гідротрансформатор япон.фірми-"Aisin". Гарна комплектація та збережений стан. Достойний вибір для початківців чи дівчат. Додаткова інформ.за тел.(Viber, WhatsUp).
Авто в хорошем состоянии, в аварии не разу не был, машина на уверенном ходу, сел и поехал, 1тыс. Км. Был ремонт форсунок, 5тыс.км назад была полночью реставрированная турбина, все работает, все вопросы по телефону. Бы проведён не большой тюнинг, вырезан катализатор
