- 298 тис. км
- Кременчук
- Бензин, 2.3 л.
- Автомат
2.3 турбо розхід 13/100 обслужена замінено багато чого, деталі при зустрічі з покупцем. Вартість 7500
2.3 турбо розхід 13/100 обслужена замінено багато чого, деталі при зустрічі з покупцем. Вартість 7500
🔥 Mazda CX-7 2009р. 2.3 Turbo бензин Авто в хорошому стані, їде дуже бодро, турбіна дує добре, мотор та коробка без нарікань. Комфортний та потужний кросовер на кожен день. 💰 Ціна — 7100$ 🔄 На обмін — 8000$ Можливий обмін на спортбайк приблизно 4000$ + ваша доплата. Цікавлять мотоцикли: 🏍 Suzuki / Yamaha / Honda / Kawasaki. Деталі в приват або по телефону.
Продаю свій автомобіль в хорошому стані,котрим володію більше 5 років. Технічний стан хороший,додатково встановлена камера заднього виду.Гарна акустична система.
Продам авто в ідеальному стані, без претензій, експлуатувався акуратно, продаю з потребою у фінансах. Шкіряний салон, встановлено газ, проведено всі ТО, 2 комплекта шин, зимні нові. Встановлено аниугон. Можливий невеликий торг! Є цивілка.
Все працює, пробіг рідний, їздили дівчата , перший власник купила в 2012 році з салону , другий власник дівчина , зараз також дівчина , для неї машинка завелика . Машина чесна, все розповім, телефонуйте . Не перекупи .
Гарне авто у доброму стані. Нова гума. Детальніше по телефону. Торг біля авто.
Машина в индивидуальной комплектации Стоит турботаймер, дистанционное зажигание с пульта, безключевой доступ, люк кожаный салон, датчики давление шин круиз контроль, дорогущая акустика фирмы "BOSE", двусторонняясигнализация фирмы "Star line", камеразаднего вида, и много чего другого, Лилось оригинальное масло 5w40 от Mazda Замена масла производилась каждые 7000 км всё работает до каждой кнопочки Машинка в ухоженом состоянии делать ничего не нужно, Комфортный динамичный внедорожник Посмотреть можно в г. БЕЛЯЕВКА
Продаю свою Mazda CX-7, куплена новою в автосалоні у 2008 році. Я єдина власниця. Реальний пробіг — всього 110 тис. км. По кузову є подряпини, що відповідає віку машини, але в цілому авто виглядає гідно. Салон акуратний, бережна експлуатація. Чудовий варіант для тих, хто шукає просторий і комфортний кросовер з надійним двигуном і чесною історією. Звонить по номеру Вадим.
Mazda CX-7, 2006 р., 2.3 турбо, бензин, пробіг -110000 миль(180000км), коробка-автомат(6 ступ.), круїз контроль, передній привід, електродзеркала, електросклопідйомники, електро регулювання сидінь, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, центральний замок, сигналізація, камера заднього виду, два комплекти ключів, салон - шкіра.
Продам Авто 🔥 Mazda CX-7 2008 року 🔥 Продам Mazda CX-7 у відмінному стані. Автомобіль повністю обслужений і не потребує вкладень. ✔ Двигун 2.3 Turbo — потужний, динамічний і надійний ✔ Не бита, не фарбована ✔ Усе скло рідне, крім лобового ✔ Технічно повністю справна ✔ Двигун, коробка передач і ходова частина працюють без нарікань ✔ Помилок по електроніці немає, кожна функція працює справно ✔ Салон чистий і доглянутий ✔ Хороша комплектація Автомобіль експлуатувався дбайливо, своєчасно проходив обслуговування. Відмінно підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Документи в повному порядку. Новая Летняя Резина,Второй Комплект Зима на Оригенальных Дисках 💰 Торг біля автомобіля. 📞 Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання.
Мазда СХ7. 2007 рік випуску. Пробіг 274 тис.кілометрів. Авто в чудовому стані, без вкладень. Сів і поїхав. Їде дуже-дуже бадьоро. Тонування по колу. Безключовий доступ. Камера заднього виду. Люк. Музика Bose. Мультикермо. Шкіряний салон. Підігрів сидінь. Кондиціонер. Чудовий варіант повнопривідного позашляховика з високим кліренсом для хлопців ЗСУ, для виконання бойових завдань. Дзвоніть. Всім гарного дня.
Авто в технічно справному стані. Двигун та коробка працюють без нарікань. По кузову звісно є питання по лако-фарбовому покриттю, роки все ж таки… Нещодавно замінені передні стійки та все що з ними належне. Також перебрана задня ходова. Є вся історія обслуговування авто на сто Можливий розумний аргументований торг Більше деталей по телефону
Продається шикарнюче авто на автоматі з повним приводом ,на хорошій резині MICHELIN r18 з високим кліренсом. Білосніжний колір авто вдало поєднаний з шикарним чорним салоном. Мотор сухенький і газу ніколи не бачив ,заводиться з пів тику. В салоні ніколи не курили ,дуже збережений . Автом будете задоволені…**********
Продам своє авто, їздила дружина, стан як на фото. Машина 2009 року перша реєстрація була в 2011!! На авто встановлена сигналізація СтарЛайн з автозапуском !! ГБО BRC!! Телефонуйте за детальною інформацією про авто, розповім по телефону !! Гарний торг під капотом !!
