- 283 тис. км
- Коломия
- Дизель, 2.18 л.
- Ручна / Механіка
Гарне авто,вже друга сх7 в мене.Обмін на 7місне авто на автоматі.
Всім доброго дня доби. До вашої уваги- вірний друг у супроводі. Ніколи не підводив. Автомобіль обслуговувався згідно регламенту. Що робилосьпо ньому: на 191 тис. км. поміняне щеплення, сальник коробки. Ходова все добре. Тормозні диски всі нові. Передні і задні колодки теж. Новий акумулятор. Екологія на місці при 185тис була проведена чистка сажового фільтра. Більш детальніше дзвоніть рада буду допомогти. Р/s.Площадкам не турбувати.
Mazda CX-7 в хорошій комплектації. Машина в гарному стані. Повністю обслужена. Не гнила. Салон в гарному стані. 2 ключа! Торг присутній. Кого цікавить пишіть,дзвоніть.
Авто в доброму стані, своєчасне обслуговування. на ходу кожного дня, за питаннями зверніть запитуйте.
Стильний навіть на сьогоднішній день. А саме головне повнопривідний кросовер в якого розхід 7,5-8,5л по місту і 6л по трасі.
Продаємо сімейне авто, їздить кожень день, цепочка Грм мінялася 6 тис км назад, по кузову красилась права сторона попереднім власником, економний розхід як по місту так і по трасі
перша реєстрація в Україні травень 2022р. стан лакофарбового покриття 8/10. додам зимові шини у подарунок. все працює. екологія вирізана та грамотно прошита.
Машина в хорошому стані, сів і поїхав нічого робити не тотрібно. Тільки перереєстрація. Продається від власників. У користуванні 2 роки. Страховка присутня. Екологія на місці.
Продається Mazda сх-7 дизель 2.2 Механіка 2009 року випуску не фарбована повністю обслужена 4?4 економна по трасі до 7.0 літра дизель шкіряний салон музика Bose. Реальному покупцеві хороший торг. Телефонуйте машина варта уваги!!!
Продам своє авто... ( друге в сімї) кінець 2009 року. до продажу не готував... торг. Недавно замінено: комплект привідного ланцюга. шайби .сальники. ремні. ролики. масло. фільтра можливий обмін з моєю доплатою на більший кросовер або комерційне авто (будка) з гіробортом категорії В.
Продам свою машину, вкладень не потребує, по Україні один власник. Машина пригнана з Німеччини, екологія вимкнена, є виписка з офіціалу (з моменту купівлі в Німеччині) + історія по Україні, машина повністю справна, до ТО 3760км, протягом експлуатації (4 роки) без помилок чи ще якихось сюрпризів, все працює стабільно без винятків. Від себе доповню, змінював масло кожні 7000 тис, паливний фільтр кожні 2 ТО Заміна ГРМ на 236тис Заміна масел роздатки + коробка + редуктор 242тис Передні амортизатори 243тис Задні амортизатори 234тис Задня ступиця з підшипником 267тис Повна переборка задньої ходової (90% нові важелі Mazda) 246тис Прошу звернути увагу, при перебиранні задньої ходової були замінені сальники редуктора (для розуміння, щоб їх замінити потрібно розібрати повністю всю задню ходову). Акумулятору 2 роки Резина Літо з 236тис Прошу авто бізнесменів не дзвонити, продається машина в хороші руки, торг на пиво вітається.
Автомобіль в дуже хорошому стані.
для більш детальної інформації телефонуйте
Авто пригнане з Німеччини з пробігом 223000км, технічний стан відмінний, салон шкіряний, без подряпин в гарному стані, сажевий фільтр видалений, без чеків, ходова в гарному стані розвідники замінені, сів поїхав, без ключовий доступ, клімат контроль все ок.
