- 150 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.26 л.
- Автомат
Оригінальний пробіг, машина вихідного дня, вся в рідній фарбі, офіційне обслуговування, тільки пройшла ТО, всі роботи виконувалися за регламентом, максимальна комплектація, доставили магнітолу з камерою, два комплекти гуми, один власник з салону.
Авто в ідеальному стані, ТО зроблене. Стеля алькантара. Ходова, двигун та коробка в ідеальному стані. Авто ОФІЦІЙНЕ(я другий власник). Рідний пробіг 202 тис. Мультимедіа Bose. Всі деталі по телефону
Автомобіль в гарному технічному стані, економний та динамічний. Кузов увесь у рідній фарбі.
Автомобіль в хорошому стані ! Приїжджайте дивіться!
Мазда CX-7 2007-2008г.в., ТУРБО 2.3 ! У відмінному стані , рідний пробіг 87 тис. км. Не бита , Не фарбована ! Купалась в Україні у офіційного дилера! Канадська зборка детал.за тел.!!!
Масло мотор не бере Встановлений ГБО. В основному їздив на бензині. Повний привід. Гарно тримає дорогу. Музика стоїть BOSE оригінал. Дзвоніть, кому потрібне хороше авто, адекватний торг.
Телефонуйте, детальніше по телефону **********
Дзвоніть по номеру Машина в ідеальному стані! За нею слідкували і все вчасно замінювали! Не бита не крашена! В США в неї бу9в відпавший бампер і фара, вони рідні і стоять, були зірвані кліпси. В авто салон кожа зроблено під замовлення з алькантарою, в одному стилі в шкірі ключі, ричаг коробки передач і руль, ручна робота, що немало чого вартує. Двигун 2.5 найкращий в Мазді СХ7 і найвитріваліший, тому і ціна машини в такому ж співвідношенні. ГБО установлено за всіма правилами Італія вартістю 500$ Додаткові фари, новий аккумулятор, сабуфер Піонер, вихід під реєстратор, дороговартісне тонування (вночі все видно), 2 комплекта резини ( зимові нові), 2 комплекта ковриків. Були встановлені нові задні ричаги. Всі лампи замінені. Перевірка на любому СТО. Додаткові питання по телефону. Перекупам, будь-ласка не дзвоніть!!!
продам власне авто, перший власник в Україні. Автомобіль обладнаний 2,5 надійним атмосферним двигуном, повністю обслужений ( заміна мастила, фільтра, ремінь генератора 300км тому) повна комплектація : шкіряний салон, клімат контроль, люк, підігрів сидіння, музика Bose, в підголовниках монітори які працюють, є круіз контроль) Встановлено якісне ГБО. є мілкі потертості кузова, готовий до будь яких перевірок. + два комплекти шин на дисках.
Автомобіль у хорошому стані, дата випуску грудень 2010 року, у 2025 був встановлений новий компресор кондиціонера, АКБ, проведена заміна масла в роздатних мостах, двигуна, АКПП, двигун без нарікань, масло свічки змінювалися регулярно, по ходовій проблем немає, доглянутий чистий салон, із вкладень на даний момент заміна масла в двигуні та заміна гальмівних колодок. Зроблено ТО травень 2025 по травень 2027 для виїзду за кордон, Telegram. WhatsApp
Авто у гарному стані на свої роки. Додаткова інформація по телефону Обмін можливий на CX-5 від 2018 року
Продаю Mazda CX-7 (I покоління, рестайлінг) в ідеальному колекційному стані. Я перший і єдиний власник. Максимальна комплектація (Base/High): шкіряний салон, люк, електрорегулювання, клімат-контроль та системи безпеки. Якісний звук Base, додатково встановлено сабвуфер JBC. Кузов захищений преміальним японським рідким склом (глибокий блиск і гідрофобний ефект). Оригінальні диски R19. Ідеальний технічний стан: Автомобіль повністю обслужений і не потребує вкладень. Встановлені нові передні гальмівні диски та супорти. Встановлено новий акумулятор (АКБ). Двигун і турбіна працюють ідеально, заміна масла проводилася суворо за регламентом. Авто знаходиться в Празі . Пробіг: 100% оригінальний, готовий до будь-яких перевірок. прохання писати на email, чат
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий салон і кузов. По технічній частині без нарікань, двигун і коробка працюють добре. По кузову є косметичні підфарбовування — фарбувалися передній і задній бампери. Також присутні невеликі сколи на капоті та дрібні експлуатаційні мікроподряпини по кузову, що відповідає віку автомобіля. Загалом машина виглядає гідно і вкладень «на зараз» не потребує.
Продам Мазду в хорошому стані . Причина продажу - є потреба змінити на коробку автомат для дружини .
Вітаю я другий власник в Україні по факту.Мотор 2.5 звичайний.Встановлений газ,реально споживає місто 13л/100км.Були замінені свічки,радіатор пічки,роліки ремни,фільтра масла,анти кор кузова 1,5 року тому.Торг біля капоту,дзвоніть все розповім.
Продам своє авто!В хорошому стані 18000 км був зроблений капітальний ремонт двигуна робив для себе!Продаю в зв'язку з ВПО потрібні кошти на житло.
Нові зимові колеса, стан ідеальний, масла фільтра замінені , пробіг не скручений , прибора не боїться
