- 195 тис. км
- Долина
- Дизель, 2.18 л.
- Ручна / Механіка
Питання по автомобілю по телефону **********
Авто в доброму стані! Повністю обслугована. Рік тому був ремонт двигуна, повністю нові оригінальні форсунки, ходова частина повністю зроблена! Коробка працює відмінно ! ГБО ніколи не було
Продається шикарнюче авто на автоматі з повним приводом ,на хорошій резині MICHELIN r18 з високим кліренсом. Білосніжний колір авто вдало поєднаний з шикарним чорним салоном. Мотор сухенький і газу ніколи не бачив ,заводиться з пів тику. В салоні ніколи не курили ,дуже збережений . Автом будете задоволені…**********
для більш детальної інформації телефонуйте
Продам своє авто, їздила дружина, стан як на фото. Машина 2009 року перша реєстрація була в 2011!! На авто встановлена сигналізація СтарЛайн з автозапуском !! ГБО BRC!! Телефонуйте за детальною інформацією про авто, розповім по телефону !! Гарний торг під капотом !!
продам авто в доброму стані
Авто пригнане з Німеччини з пробігом 223000км, технічний стан відмінний, салон шкіряний, без подряпин в гарному стані, сажевий фільтр видалений, без чеків, ходова в гарному стані розвідники замінені, сів поїхав, без ключовий доступ, клімат контроль все ок.
Продається мазда CX 7 2008року випуску в нормальному стані, на новій зимовій резині.Авто обслуговане,Масла,фільтри поміняні.Ходова частина перебрана.
Офіційне авто, повністю ціле в рідному окрасі. Без нюансів , зроблена ходова. Безключовий доступ, підігрів сидінь, музика Bose та багато іншого. В наявності в Київі доступна до перегляду. Деталі в особисті або по номеру телефону.
Продаю авто з переоформленням, Багато чого замінено в авто. Авто в доброму стані, як кажуть «сів та поїхав» Для уточнення деталей пишіть та дзвоніть
Авто в нормальному робочому стані мотор масла не бере від заміни до заміни, кап переключає добре без ривків, ходова перебрана встановлено гбо і вписано в техпаспорт. Два комплекта резини. Можливий обмін з моєю доплатою на повний привід
Продається машина пригнана з Америки, пошкодження було ліва фара! Авто доглянути, їздить дівчина- власниця! З документами все в порядку, вписаний газ! Машина знімається з обліку та переоформлюється без проблем. Невеликий торг присутній біля капоту. Перекупам - Не турбувати! Всі питання за номером телефону **********
Авто в дуже гарному стані.Технічне повністю обслужено,без зауважень .Все робилось по регламенту.Коробка та двигун працює без нарікань.Автівка максимальної комплектації .Сервісні записи по ремонту авто є.Автівка куплена з автосалону.Другий властник.Зараз на зимній гумі.Літня гума також є.
Терміново продам авто ,у гарному стані ! Всі питання по телефону
є нюанси по лкф ( точково), заміна мастила відбувалося вчасно. були замінені паливні форсунки, акумулятор новий , радіатор. авто в ходу. АКПП адаптивна, без ривків, плавна. все працює справно. акустика штатна BASE. реальному покупцю торг у капота. прохання перекупам не турбувати.
Продаю власне авто так як не їжджу на ньому. У вартість авто входить комплект зимової резини. У разі питань пишіть або телефонуйте.
