- 250 тис. км
- Шептицький
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
потребує ремонту двигуна шатуном пробило блок
Продається, Mazda 626gc, 1985р., Газ_бензин., вписаний . На ходу, є нюанси по кузову, кого цікавить дзвоніть, є багато запчастин, віддам з машиною.,+ літні колеса на дисках) !!!
Продам мазду 323 ,потребує ремонту деталі по телефону **********Газ вписаний але не стоїть
Продам авто с летней и зимней резиной на дисках+гбо на нее(снятое).
Двигун V6 2.4 бензин треба робити двигун
Продаю машину на впевненому ходу, авто після рихтування під фарбування. Робилася машина для себе нові передні диски та колодки та задні колодки. Привідні ремені нові, подушки двигуна нові. Додаткові запитання по телефону
Продам мазду 81року випуску, бежевого кольору, на ходу, газ/бензин, разход 10л, зимня гума, всі питання за тел
Продам Мазду в хорошем состоянии есть нюанс по двигателю. Газ вписан. Все вопросы по телефону
Авто в доброму технічному стані, мотор працює рівно, по коробці питань не має, ходова не стукає, електрика справна, антифриз замінений, добра гума на легкосплавних дисках, добрий АКБ, страховий поліс та запасне колесо присутні. Стакани та лонжерони цілі, що є рідкістю для даних автомобілів. Простий дизель, розхід палива близько 5-6 літрів, великий багажник. З мінусів є косяки по лакофарбовому покриттю, потрібно замінити амортизатори ляди, присутня тріщина на лобовому склі від камінця.
Мазда в доброму стані,був спалах під капотом,вигоріла проводка.Заводится.Обмін цікавий.Документи в порядку.Обмін на бляху,на Ваз2108,09.
Продам авто, потрібно робити головку, а так була на повному ходулад
Продам мазду стан як на фото,вдаряна була права сторона дно не гниле порогів також з права чуть порог диреа оброблена антііржапо мотору питань 0,стукає стойка права і гуде лівий підшипник.можливий обмін,на мотоцикл.
Я власник. Тільки переоформлення, машина на ходу, потребує кузовних робіт, зварочних робіт і потрібно дивитись до ходової. Димить мотор зранку на холодну. можливий обмін на новіше авто з моєю доплатою.
Продам Mazda 626. 1998 рік 1.8 бензин Машина на ходу, надійна, їздить щодня. Звісно, є нюанси, машина старенька. Переоформлення присутнє. Можливо, потрібно поміняти Шруз (не впевнений). Титани р14, хороша гума З електрикою все працює. Запуск кнопкою Можливий торг!!!
Потребує ремонту мотора або на розбирання, з документами все в порядку, переоформляється.
