- 215 тис. км
- Шостка
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Всі питання за телефоном
Всі питання за телефоном
Mazda 6 у кузові GH. Автомобіль для тих, хто цінує керованість та комфорт японської збірки.Технічно автомобіль у нормальному стані, обслуговувався вчасно. Мотор працює стабільно, ходова частина без зайвих стуків. Впевнено тримається дороги. Технічно автомобіль у нормальному стані, обслуговувався вчасно. Мотор працює стабільно, ходова частина без зайвих стуків, коробка перемикає плавно. Впевнено тримається дороги. Можливий торг для реального покупця!
Всі фільтра і масла замінені, тормозні колодки також нові, двигун перевіряв ендоскопом, свічки нові, є зимова резина, коробка переключає добре, стоїть 4 газ, можливий торг
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий салон і кузов. По технічній частині без нарікань, двигун і коробка працюють добре. По кузову є косметичні підфарбовування — фарбувалися передній і задній бампери. Також присутні невеликі сколи на капоті та дрібні експлуатаційні мікроподряпини по кузову, що відповідає віку автомобіля. Загалом машина виглядає гідно і вкладень «на зараз» не потребує.
Продам свій автомобіль! Кожен день на ходу, нічо не гримить не стукає, салон чистий, кожна кнопка працю все світиться 10тис. Заміна грм, 2тис заміна масла в двигуні Замінені передні ричаги, сайленблоки, шарові і передні гальмівні колодки
обміняю свою Масюньку на пікап,бус або кроссовер на автоматі та повний привід...Розгляну всі пропозиції ...Стоять вінницькі номера,на фото ще старі
Автомобіль після ДТП. Під відновлення або на запчастини Двигун не постраждав, все крутиться, компресія присутня, постраждало лише навісне обладнання
Авто не фарбоване. Регулярно обслуговується, тому стан дуже хороший.
Авто в хорошому технічному стані! Все працює розхідники замінені, їде як на газу так і на бензині Кого зацікавило більше розповім по телефону.
Mazda 6 2.0 бензин, АКПП, 2008 рік Продам власний автомобіль Mazda 6 куплений в Україні у салоні, у дуже збереженому стані. Авто доглянуте, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Надійний бензиновий двигун 2.0 у поєднанні з автоматичною коробкою передач забезпечує комфортне та економне пересування як по місту, так і на трасі. ? Рідний підтверджений пробіг ? Регламентне обслуговування на офіційному сервісі ? Двигун та АКПП працюють без зауважень ? Хороша гума ? Салон у чудовому стані, чистий та охайний ? Кузов збережений. ? Всі вікна рідні ? Кондиціонер, електропакет, ABS, подушки безпеки ? Автомобіль повністю готовий до експлуатації Машина експлуатувалась дбайливо, своєчасно проходила технічне обслуговування. Один із тих варіантів, який варто побачити вживу — стан автомобіля дійсно приємно здивує. Торг можливий біля автомобіля. Перевірка на будь-якому СТО вітається.
Продам власний автомобіль, який повністю обслужений! Що було зроблено по автомобілю: - Відкапіталений двигун ( всі запчастини оригінальні ); - Відкапіталена турбіна; - Видалена екологія + перепрошита; - Залиті нові рідини та масла; Автомобіль на повному ходу, їде дуже жваво та приємно:); По кузову є притертості на бамперах, та вм'ятина на капоті, на швидкість і експлуатацію не впливає. Роботи нічого не потрібно, вже все зробили! Можливий обмін, як з моєю доплатою так і з Вашою. ТОРГ З РЕАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ ДО ПЕРЕМОГИ:)))))
Продам надійне, комфортне авто, хорошому стані, працює без нарікань, авто з розряду - «сів та поїхав», коробка передач 6ти ступенева, мотор та ходова обслужені, розхідники мінялись згідно норм ТО. Є 2 ключа. Акустика від BOSE. Диски литі. Додатково є деякі запчастини та комплект штампованих дисків, непідключений саббуфер. Якщо є додаткові питання пишіть в Телеграм, вайбер або вотсап. Торг біля авто.
Для звʼязку : Viber, telegram , WhatsApp : . Mazda 3 1.6 бензин — сів і поїхав! • Підігрів сидінь, склопідйомники, економна і надійна. Їде м’яко, виглядає стильно. Ідеальний варіант без зайвих слів • Хто перший — того й ключі.
Продається авто, гаражне зберігання, доглянуте, їздить дівчина. Машина знімається з обліку та переоформлюється без проблем. З документами все впорядку. Невеликий торг присутній. Перекупам - Не турбувати! Всі питання за номером телефону: ********** (Олександр (Денис).
Продам авто в хорошому стані Повністю обслужена є всі записи за останні 3 роки Рідний пробіг Готовий до любих оглядів на сто Два комплекти дисків титани на першому фото і стальні на решта
