- 309 тис. км
- Київ
- Бензин, 3.73 л.
- Автомат
Авто у гарному стані. Всі питання по телефону.
Авто у гарному стані. Всі питання по телефону.
Автомобіль в хорошому стані.
Машинка кожного дня на ходу, все справно працює, економна і приємна в керуванні. Менше двох років в Україні. В круг тонована, включно з лобовим. Диски докуплялись окремо, хороші шини зимові 24року, відкатали два сезони. Машина не нова, тому є сліди експлуатації і некритичні моменти по кузову, на фото видно. Аргументований торг біля капоту. Площадкам і перекупам не турбувати!
свіжо пригнане авто з Франції. баз пробігу по Україні РОЗМИТНИНА Обслуговувулась тільки на сервісах Мазда у дуже хорошому стані без підкрасів без ніяких дефектів немає ржавчин та пупирошок не потребує ніяких вкладень електроніка вся Працює відмінно.130 кіловат сів і поїхав більш. сервісна книжка, детальнішу інформацію тільки по телефоні
Опис у відео!
Продам власний автомобіль в хорошому стані. Мастило , фільтра в двигуні , коробці замінено1000 тис.км назад. Поміняно шарові і наконечники. Приємний розхід палива як для кросовера. Всі функції працюють. Салон авто в доглянутому стані і не прокурений. Жінка перший власник в Україні.Любий вид переоформлення. Торг присутній. На всі питання з радістю відповім.Телефонуйте домовимось.
Продається своє авто, в доволі непоганому стані . В ДТП не була. Повністю в робочому порядку. Все обслужено, всі фільтри і мастила замінені (в коробці також ). На неї додатково встановлена сучасна сигналізація з багатьма функціями через застосунок в телефоні. Можна навіть заводити двигун з телефону . Машина сімейна. Гаражне зберігання. Комплект дорогої якісної зимньої гуми Hankook 17 r. в гарному стані. Готовність перевірок на будь якому сервісі. Із мінусів: є невеличкі сколи і подряпини на кузові (яких уникнути не можливо) так як авто не нове. Є парктроніки. Реальному покупцю буде невеликий торг при огляді авто. Повне переоформлення. Машина оформлена на дружині, вона на ній і їздить (по Києву, на невелику відстань Дом-дитячий садок-робота ..)продажем займаюсь я. Якщо є питання дзвоніть все розкажу) За роки нашого використання в машині нічого не ламалося і не виходило з ладу, що говорить про її надійність. Продаємо, тому що придбали для себе іншу автівку . Покупцю залишиться відеорегістратор 7mai з передньою і задньою камерою. Майданчикам прохання не турбувати… !!!
Продам свою бейбу)Живе вона постійно на лазурному узбережжі Європи,куплена в салоні новою в Німеччині у 2008році,ВАЖЛИВО ЦЕ НЕ АМЕРІКАНСЬКИЙ БІТОК,потім було рішення про пригон автівки в Україну і її таможка в 2022році,сервісна книга,2 ключа,обслуговування у свого майстра,мастила тільки Motul,гума топ r18,музика,обвіси,led освітлення,кераміка і антідощ,блока діфу.Кіця без грошових вкладень,обслужена на 100%,Японська-бейба притягуе до себе як магніт,дарує незабутні враження,продаж чи обмін в добрі та ласкові руки...Всім чистого неба.Все буде Україна!
Продам свій надійний автомобіль в гарному стані,майже максимальне комплектація, е сервісна книжка. За досконалою інформацію звертатись по телефону
авто повністю на ходу,новий акомулятор, гарна гума
Продаю свою Mazda 6. GH, II покоління. Авто в хорошому стані, щодня на ходу — все працює, жодного разу не підводила. Двигун потужний 2.0 бензин, газу немає і ніколи не було. 6-ступенева механічна коробка передач, передній привід. Машина добре керована, гарно тримає дорогу, динамічна при набиранні швидкості. Заправляюсь завжди на WOG 95. Пробіг 205 тис.км, не скручений. Є датчики світла та дощу, клімат- і круїз-контроль. Авто доглянуте, охайне, нові стильні EVA килимки, заводський бампер в комплекті. Якісна акустика, нова магнітола на андроїді. Салон просторий, зручний та комфортний. Чохли в ідеальному стані. Ще одна перевага - великий, об?ємний багажник. Зацікавила? Телефонуйте, пишіть, дивіться)
Продам власне авто в доброму стані на свої роки, корозія чи дірки відсутні, по дну запитань немає, пороги і дно варити не потрібно там стан гарний (фарбовано декілька елементів) вся інша в рідній фарбі!! Непогана комплектація - клімат, датчик світла, дощу, круїз контроль, підігрів передніх сидінь, встановлена гарна Android магнітола, камера заднього огляду, мультимедійне кермо, музика Bose з сабвуфером в докатці🔊, заводський ксенон, ТА НОВІ ЛЕД ПТФ, фаркоп, штора в багажнику, два комплекти килимків(резинові та ворсові). Авто доглянуте ходова не стукає не грюкає, двигун мастило не бере від заміни до заміни!! Їде досить бадьоро та збито, авто кожного дня на ходу, кого зацікавить телефонуйте відповім на всі запитання АВТО ВАРТЕ ВАШОЇ УВАГИ !!!! ВСТАНОВЛЕНО НОВЕ ГБО 4⛽️ Якщо без значного торгу МОЖЛИВИЙ ПРИЄМНИЙ БОНУС!!!
Авто в гарному стані, використовується рідко, зроблений кап ремонт двигуна, замінене газове обладнання, і цепок грм з усіма зірочка, оригінал мазда, перебрана передня ходова, з гарним салоном, робити нічого не потрібно, експлуатувалося в сімейних цілях
Mazda CX-5 2013 | 2.2 Diesel | Automatic Автомобіль у дуже хорошому стані. • 2.2 дизель, автомат • Передній привід • Пробіг 226 тис. км • Всі елементи в рідній фарбі • Салон чистий, доглянутий, в авто не курили Комплектація: ?? двозонний клімат-контроль ?? круїз-контроль ?? підігрів сидінь ?? мультимедіа Авто технічно справне, вкладень не потребує.
Хороший технічний кузовний стан авто реставрував повністю топлевну систему з гарантією на 3 роки мотор робить рівно чотко ніяких проблем є нюанс по передньому седінню і не велика подряпина по бамперу масла фільтра замінені навіт у коропці
Продаю власне авто Mazda 3 2008 року,1.6 бензин на механіці. Надійне авто у власності з 2020 року, регулярно обслуговувалось кожні 7 тис., ніколи не підводило. Встановлений газ, що вписаний у техпаспорт. Окремий комплект зимової резини на титанових дисках. Деталі дзвоніть/пишіть
