- 430 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Робоче авто сів і поїхав. З документами все добре тел
Робоче авто сів і поїхав. З документами все добре тел
Продам в хороші руки
Всі питання по телефону **********
Продам, на повному робочому ходу, сів поїхав, мотор хороший не димить не коптить, коробка, ходова, електрика все в нормі, по днові є пару незначних нюансів, і по арках, стакани ланджерони цілі,салон в гарному стані, резина хороша, акумулятор хороший, дзвоніть.
Продам авто на ходу в хорошому стані. Гбо 4 покоління, газ вписаний. На зимовій резині, резина в хорошому стані. Днище ціле, пороги живі домкратяться без проблем. Ходову тре дивитись. Інші подробиці по телефону
авто на ходу, откапіталена голова, при запуску двигуна трішки димить, при їзді через пару метрів зникає, проблема в сальниках клапанів, робочий круїз, є музика (штатна), люк робочий, працює тільки пасажирське переднє скло, дзвоніть пишіть у будь-який час
машинка на ходу, дно не гниле, ходова перебрана. Більше деталей по телефону.
Машина на ходу, для роботи та сім"ї. Пройшла капітальний ремонт двигуна з використанням оригінальних деталей. Та пройша орієнтовно 5 тис.км. Кузов поварен, арки та крилля відновлени, локально пофарбовані, оброблен мастикою. Стакани проварени та профарбовані. Замінено лобове скло. Йде да легкосплавних дисках R15 та зимовій гумі, додатково легкосплавних дисках R15 та літня резина. Тормоза передні колодки, задні барабани. Багажник вміщує повнорозмірне запасне колесо. Фари ксенон ближнє та окремо дальне світло. Салон чистий, як новий на свій вік. Має підлокотник у водія та на задньому сідінні. Задне сідіння розкладається 1+2 місця. Гідравличний посилювач керма, електросклопідйомники на всіх вікнах та центральне у водія. мотор інжектор, не димить, олію не бере. Ходова зроблена. Не дороблен кондиціонер. Робив все для себе, але маю інше авто та ця стоїть без потреби вже близько 15 років.
Авто потребує зварювально-рехтовочних робіт.
На ходу 1300 уе
Продам мазду, без капіталовкладень, сів поїхав.
Продам мазду сів пойхав газ бензин 2.0 моно інжектор
Всі питання по телефону
Машина на повному ходу. Зимна резина є. Детальніше по телефону.
Продам авто в нормальному стані на ходу, двигун в хорошому стані рідний пробіг273тис., інжектор кузов не гнилий, салон гарний резина теж, документи в порядку
В нормальному стані,їздить кожен день,на впевненому ходу.Газ-бензин(вписаний).Є нюанси по кузову,на швидкість не впливають.Якщо не в мережі,пишіть на ватсап або інші месенджери
