- 286 тис. км
- Котівка
- Бензин, 1.84 л.
- Ручна / Механіка
всі деталі по телефону. повністю справне авто яке ніколи не підводило.
всі деталі по телефону. повністю справне авто яке ніколи не підводило.
на ходу,кузов дно пороги арки лонжерони все ок без ржавчини, трохи димить мотор,треба міняти сальники клапанов,
Може бути обмін Без нюансів?
Авто у хорошому стані, все на ходу, потребує мінімального косметичного ремонту.
Мазда 626 (1999) Встановлиний газ/бенз в 2025 Зроблене норм світло. В сім'ї, це третя машина, тому їздить мало. За машиною слідкували. Їздила на машині жінка . Для її років вона в ідеальному стані: по машині все зроблено, сів і поїхав. Повністю оброблена антикорозійкою цього року. В інтернеті можна подивитися, які пробіги в машинах цих років. Вибір за вами. Прохання не турбувати перекупів: купівлі за три рублі не буде.
Авто в ідеальному стані на свої роки ( поварене, замовілене, покрашене). Вся ходова перебрана та поміняна. Все працює. 2 ключа. Стоїть нова сигналізація, спрацьовує від кнопок на ключі, який заводить авто (крім того є брелок). Газа бере за містом 7л. в місті до 9л.
продам ластівку у добрі руки. на ходу. датчики всі 3амінені, новий акум, новий стартер, поміняні всі вакуумні трубки, шланги охолодження, антифри3, нова котушка, провода, свічки, лямбда, комутатор, ре3ина 3има, страховка до грудня, склопідйомники кнопкою, сигналі3ація, гбо 4 не вписане (новий редуктор), ходовка норм, не гнила, обе3шумлена. також є нові тормо3ні колодки(хотів 3амінити, але ще ті будуть ходити і наконечники нові також віддам). д3вонити на вайбер або писати
Продам власне авто , їздить кожен день ,є нюанси по кузову, мотор ,коробка в доброму стані, ходова була зроблена, за більш детальною інформацією звертайтесь по телефону
На полном ходу,газ/бензин,переоформление.
Продам авто на ходу, газ/бензин на зимовій гумі, кондиціонер заправлений і працює, ел.дзеркала, 4 склопідйомники, підігрів заднього скла, сигналізація двостороння і ц/з, автомагнітола дводин. 4 динаміка, з камерою. віддам старий генератор і не які з/ч по ней.Я господар з переоформленням.
Продам авто,всі питання за телефоном Сергій
Aвто на ходу.кузов живий..деякі моменти по ходовій..встановлений ҐАЗ 4пок.вписаний в т.п...Обмин на НИВУ..!!!??
ОДИН ЄДИНИЙ ГОСПОДАР ІНЖЕКТОР, ГАЛОГЕННА ЛІНЗОВАНА ОПТИКА, КОНДИЦІОНЕР, ГІДРОПІДСИЛЮВАЧ, Автомобіль повністю справний, щодня експлуатується! Ходова не гримить, у ходу дуже приємна, двигун працює добре, не димить, не сапунить, Хороша гума, коробка перемикається ідеально, Додатково встановлено тонірування по колу, Аудіопідготовка, хороший магнітофон з блютузом! Обешшумлення салону ! Автомобіль переоформлюється на нового господаря, Одеська реєстрація, можливий обмін.ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!!
БЕЗ ТОРГУ!!! Робочий автомобіль 1987 року. На впевненому ходу. Простий надійний 2х літровий дізель заведеться в любу погоду, навіть після ядерної війни (немає зайвої електроніки). Мотор працює добре, коробка теж. Аккумулятор хороший. Зберігається в теплому сухому гаражі. 2 комплекти резини з хорошим протектором. Літо залишок протектору 6 мм, зима 6 мм Hankook. В машині встановлено парктронік, камера заднього виду, хороше LED світло. Електричні склопідьомники, центральний замок і сигналізація з пульта. Є фаркоп і міцний багажник зверху. Останні 3 роки практично стоїть в гаражі. 500 км тому замінено масло. Витрата - місто в районі 7 літрів. 2 ключі. Торгу НЕМА. В даний момент повний бак
потрібно поміняти топлений насос машина їздела добре нарікань по електриці не було да бавляю донора є надонорі все крім мотора детальніше за телефоном
машина на повному ходу мотор працює гарно ходова в нормі всі кнопки в салоні працюють є тільки нюанси по кузову
