- 323 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, за детальними фото і питанням писати в особисті, можливий пригон
Продам авто, за детальними фото і питанням писати в особисті, можливий пригон
Бажаю здоров?я ,продаю авто яке вже стало рідним,звісно є нюанси у зв?язку з роком,по техніці як то кажуть «шепче», в дорозі жодних проблем,всі так сказати нюанси більш косметичні,на фото будуть видні всі недоліки, якщо щось цікавить більш детально то пишіть або телефонуйте(краще вайбер чи телеграм)
Гарний стан, мотор і коробка працюють добре. Перемальована, салон чистий, без пошкоджень і запаху куріння. Має 4 майже нових зимових колеса. Дзвоніть, пишіть.
машина в доброму стані стоїть газ мотор та ходова відремонтовані. можливий торг. Адвокати і тд прохання не турбувати
Авто технічно в гарному стані. Салон не пошкоджений, чистий, виглядає гарно. Двигун після капіталки, кольца, масла, фільтра все обслужено. Є дійсна страховка. З документами порядок.
Не на ходу
по технічці все ок, заводиться їде по косметиці більш-менш, пороги в'їхав у штики бажано поміняти газ 4 покоління стоїть усі питання по телефону або пишіть у повідомленнях Обміни цікаві, пропонуйте
Мазда 626 GD Ходовая перебрана. Заменена помпа, ролики, ремень грм, передние и задние колодки, заменены задние опоры и пружины на новые, передние в полном порядке. Пробег реальный, не смотанный, я третий хозяин. Капремонт двигателя делался на пробеге 330 тыс.км на сто. Кузов ремонтировался и красился 2 раза.Установлен фаркоп. Есть "Салон"-потолок, двери. Есть бу головка,левая передняя фара DENCO Летняя резина Мишнелин 15 дюймов летняя Есть диски стальные 14 дюймов Недостатки: 1. Ест масло-течь из под сальника разпредилителя зажигания 2. Кузов требует ремонта-арки, пороги и шелушение лака
Продам авто на ходу в хорошому стані. Гбо 4 покоління, газ вписаний. На зимовій резині, резина в хорошому стані. Днище ціле, пороги живі домкратяться без проблем. Ходову тре дивитись. Інші подробиці по телефону
Доброго часу доби продам Mazda 626 gf. машина в хорошому стані, нещодавно зробив ТО За більш конкретною інформацією пишіть або телефонуйте.
Двигатель прошел кап.ремонт , обкатку прошел! ГУР поменян Заменены топливные форсунки ! Промыта система охлаждения Кузов поварен +покрашен ГБО после ТО новый АКБ Машина работает как на газу так и на бензине требует ремонта ходовой! ТОРГ минимальный ! Для знатоков автомобыльного рынка! ЗА 1500 продам , НО при условии призыва к себе в в/ч!
Все розповім по телефону • Торг біля авто
продам мазду в гарному стані поварена пофарбована оброблена всі питання по телефону.
Mazda 626 GW 2001р.в. куплена в 2002 р. в автосалоні м. Харків. Комплектація для поганих доріг з підвищеним кліренсом. Авто в гарному технічному стані. Автомобіль надійний і не вибагливий. Завжди своєчасно проводилось ТО. Із останніх регламентних робіт це на 280 тис. була заміна ГРМ, помпи усіх роликів, ременів, профілактика генератора та стартера, заміна високовольтних дротів, свічок. На 290 тис. заміна усіх колодок, задніх гальмівних супортів та тросів рушника, ремонт рульової рейки. Заміна мастила проводиться кожні 10 тис. На любі питання відповім по телефону або при зустрічі.
Продається автомобіль,в чудовому стані. Нова зимова гума +комплект літніх титанів недавно був проведений повний кап ремонт двигуна на повному ходу.Більше інформації за телефоном
Автомобіль заводитьться і їде, треба троха приложити руки до заднього бампера і лівого порога. Стоїть в гаражі , так як купив інший автомобіль.
Авто заводиться,на бензині двигун працює не стійко,забита 3 та 4 форсунка,після прогріву переходе на газ 4 покоління та працює нормально.Кузов по дніщу потребує зварювальник робіт,печка та електрика працює.По документам все ок,я власник, переоформлення.Газ вписаний в техпаспорт!
На повному бойовому ходу Є незначні моменти по кузові По техніці все супер За деталями звертайтесь по телефону
