- 320 тис. км
- Вишневе
- Бензин, 1.99 л.
- Ручна / Механіка
Продаю Mazda 626 По техніці хороша Стан видно на фото
Продаю Mazda 626 По техніці хороша Стан видно на фото
Продам свою улюбленицю Mazda 626 GE 1993 року випуску в шикарному стані з хорошою комплектацією та купою допов. Автомобіль повністю обслужений і не потребує вкладень жодних від слова зовсім. Мотор без жодного питання, не димить, масло не бере. Запускається з пів оберта в будь-яку погоду, працює рівно і без сторонніх шумів. Механічна коробка передач обслужена, кожна передача вмикається м'яко. По ходовій части немає жодного стороннього звуку. Останнє ТО було 3000 тому. Стан кузова видно на фото: немає жодного натяку на іржу. Днище та пороги цілі. Салон доглянутий, в автомобілі не курили і ставилися дуже дбайливо. Люк працює в усіх положеннях, не заїдає і не тече. Встановлена якісна лінзована оптика. Тонована хорошою плівкою. Стильні ковані диски. Сигналізація. Двопоівневий багатофункціональний сенсорний магнітофон у парі з якісними колонками та сабвуфером не залишать вас байдужим. Також в автомобілі встановлено правильний вихлоп із заслінкою. У будь-який час можна вмикати та вимикати його з пульта. З документами повний порядок, будь-який зручний вам вид оформлення. Страховка дійсна. За додатковими питаннями телефонуйте.
, Віктор , Катерина Потребує заміни порогів, кольосних арок та заміна стійок.
Автомобіль на ходу. Заводиться, працює, періодично використовується. Потребує заміни порогів. По двигуну - потрібна регуліровка. Коробка - все ОК.
Продаю власну мазду 626 другого покоління 1986 року випуску. Автомобіль у доброму технічному стані, салон доглянутий, по кузову є нюанси, роки взяли своє. Більше деталей по телефону.
Двигун: 2.0 бензин (85 кВт / 116 к.с.) — двигун працює рівно, потужний та прийомистий ?ГБО: Не встановлювалось (двигун працював виключно на бензині, що зберегло його ресурс). ? ?Автомобіль на повному ходу, «сів і поїхав». ?Ходова частина в порядку ? ?Електросклопідйомники. ?Центральний замок (керування з брелка). ?Гарна акустика.
Гарне надійне авто масло не бере нове лобове скло, ксенон, камера заднього огляду, сенсорна магнітола. Но роки беруть своє лак поліз коцкі царапіни на їзду не впливає. Перерегістрація або доручення
Очень комфортное авто. Ухоженное. Купил у дедушки. Состояние хорошее, каждый день на ходу, работает каждая кнопка. Салон огромный и в отличном состоянии, эва коврики, сенсорная магнитола на андроиде, камера заднего вида, два комплекта колёс, зимняя резина как новая, лето на хороших дисках. Хороший свет. Отличная музыка. Электро регулировка зеркал, стекло подъёмники. Ни разу не подвела. Мотор работает тихо и ровно как часы, коробка передач нежная, печка дует хорошо. Вписан газ но не стоит. За эти деньги можно купить только хлам типа 10ки или убитого ланоса, так что торг минимальный. Машина стоит своих денег. Машина на мне, только переоформление. Машина хранится в теплом сухом гараже. Дополнительные фото видио скину в телеграмм.
авто на ходу,всі питання по телефону
Авто в гарному стані зроблено всі тести змінено масло та фільтра машина в гарному стані сів і поїхав присутній торг машина на свій вік в гарному стані всі в комплекті йде комплект ризини датально звертайтесь по тел .) Або пишіть вайбер за номером
Авто технічно в гарному стані. Салон не пошкоджений, чистий, виглядає гарно. Двигун після капіталки, кольца, масла, фільтра все обслужено. Є дійсна страховка. З документами порядок.
Мазда 626 GD Ходовая перебрана. Заменена помпа, ролики, ремень грм, передние и задние колодки, заменены задние опоры и пружины на новые, передние в полном порядке. Пробег реальный, не смотанный, я третий хозяин. Капремонт двигателя делался на пробеге 330 тыс.км на сто. Кузов ремонтировался и красился 2 раза.Установлен фаркоп. Есть "Салон"-потолок, двери. Есть бу головка,левая передняя фара DENCO Летняя резина Мишнелин 15 дюймов летняя Есть диски стальные 14 дюймов Недостатки: 1. Ест масло-течь из под сальника разпредилителя зажигания 2. Кузов требует ремонта-арки, пороги и шелушение лака
Доброго часу доби продам Mazda 626 gf. машина в хорошому стані, нещодавно зробив ТО За більш конкретною інформацією пишіть або телефонуйте.
машинка кождий день їздить,центральний замок електросклопідйомники, кондиціонер , ,акумулятор новий, тільки З переофрмленням
Двигатель прошел кап.ремонт , обкатку прошел! ГУР поменян Заменены топливные форсунки ! Промыта система охлаждения Кузов поварен +покрашен ГБО после ТО новый АКБ Машина работает как на газу так и на бензине требует ремонта ходовой! ТОРГ минимальный ! Для знатоков автомобыльного рынка! ЗА 1500 продам , НО при условии призыва к себе в в/ч!
Продається автомобіль,в чудовому стані. Нова зимова гума +комплект літніх титанів недавно був проведений повний кап ремонт двигуна на повному ходу.Більше інформації за телефоном
