- 295 тис. км
- Яремче
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Заміна ременя ГРМ 1000км назад Заміна гранат (зовнішня,внутрішня) Новий акомулятор, генератор,водяна помпа Нова все сезона резина всі 4 колеса
Заміна ременя ГРМ 1000км назад Заміна гранат (зовнішня,внутрішня) Новий акомулятор, генератор,водяна помпа Нова все сезона резина всі 4 колеса
машина на ходу , потрібно,мотор все добре та коробка теж добра Звоніть пропонуйте також обмін . продаю таяк немаю часу та сил є всі запчастини та частково зроблена та передня ходова передрана. Можливий обміна на мото але з доками?
Машина в гарному стані,заводиться у будь-яку погоду По питанням пишіть у приват Віддам рідні штамповки
До данного автомобіля додаєтся : на даний момент на авто зимня резина на титанових дісках ; бокові платсмасові тримачі задньої полки багажніка ; запасні запчястини ( рем комплект ) до дверних ручок ;комплект задніх ричягів ;ліва полу ось в зборі ;ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДВИГУН ( ФОТО ) В 25 РОЦІ БУЛО ЗРОБЛЕНО КАП РЕМОНТ ВСЬОГО ДВИГУНА ...КУЗОВНИЙ РЕМОНТ ЯКИЙ НА ФОТО ПРОВОДИВСЯ В ПЕРІОД З 15.03.2026 ПО 28.03 2026
Мазда 626, замінені наружні гранати, та гідрокомпенсатори
Авто не на ходу Погнуло клапана Гбц після кап ремонту немаю часу займатися збором від машини все є все працювало підсвітки і так далі стоять дискові тормоза вкруг на титанах салон ухожений
В робочому стані,їде добре.Двигун,коробка,ходова-добрі.Лобове скло без дефектів.Косметологія по бажанню.Документи в порядку-можливо доручення або переєрестрація.Діюча страховка до 2027 року
о в хорошому стані, есть нюанси по кузову на фото все видно, двигун працює добре , коробка теж, ходова у відмінному стані.
Срочная продажа! Mazda 626 GD, 1991 рік купе Mazda 626 GD 1991 рік Машина технічно справна, кожен день на ходу. Була нещодавня заміна всіх ременів, також замінено генератор на новий. Масла фільтри в порядку По ЛКП потребує уваги По салону доглянута, повний склопакет, музика Bluetooth. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг присутній, детальніше по телефону/СМС. ********** : Полировка 01.06.26
Робоче авто сів і поїхав. З документами все добре тел
