- 412 тис. км
- Балаклія
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан, мотор і коробка працюють добре. Перемальована, салон чистий, без пошкоджень і запаху куріння. Має 4 майже нових зимових колеса. Дзвоніть, пишіть.
по технічці все ок, заводиться їде по косметиці більш-менш, пороги в'їхав у штики бажано поміняти газ 4 покоління стоїть усі питання по телефону або пишіть у повідомленнях Обміни цікаві, пропонуйте
заводиться та їздить! знаходиться, переоформлення ! деталі за телефоном! перегляд кожен день з 9:00 ранку до 18:00 вечора
Доброго часу доби продам Mazda 626 gf. машина в хорошому стані, нещодавно зробив ТО За більш конкретною інформацією пишіть або телефонуйте.
Все розповім по телефону • Торг біля авто
Mazda 626 GW 2001р.в. куплена в 2002 р. в автосалоні м. Харків. Комплектація для поганих доріг з підвищеним кліренсом. Авто в гарному технічному стані. Автомобіль надійний і не вибагливий. Завжди своєчасно проводилось ТО. Із останніх регламентних робіт це на 280 тис. була заміна ГРМ, помпи усіх роликів, ременів, профілактика генератора та стартера, заміна високовольтних дротів, свічок. На 290 тис. заміна усіх колодок, задніх гальмівних супортів та тросів рушника, ремонт рульової рейки. Заміна мастила проводиться кожні 10 тис. На любі питання відповім по телефону або при зустрічі.
Авто заводиться,на бензині двигун працює не стійко,забита 3 та 4 форсунка,після прогріву переходе на газ 4 покоління та працює нормально.Кузов по дніщу потребує зварювальник робіт,печка та електрика працює.По документам все ок,я власник, переоформлення.Газ вписаний в техпаспорт!
На повному бойовому ходу Є незначні моменти по кузові По техніці все супер За деталями звертайтесь по телефону
Продається Автомобіль Мазда 626 в задовільному стані...Газ-Бензин... реальному покупцю у подарунок хороший Торг і повний бак бензину... Слава Україні Героям слава
Продаю свою Mazda 626 1985 року випуску, мотор 1.6 бензин/газ на новій зимовій резині в комплект ще майже нове літо. Машина доглянута, поставлений новий ремень ГРМ поміняна. помпа. Стоїть блютуз магнітола, звук добрий. Два комплекта ключів. Всі інші питання в особисті або по телефону
Продам Мазду 626 .2001 р .2 литри.коробка автомат .Газ є вписаний у техпаспорт машина на повному ходу сів полетів .так як машина не нова нюанси по кузову будь-яким чином не критичні є,дно норм,пере оформлюється.
Продаєця надійне авто на новій резині і хороших рівних дисках, ходова зроблена, замінені стойки зад перід, гальмівні колодки зад перід, та ще деякі деталі, дорогу освітлює ксенонові лампочки, мотор працює ідеально що на газу що на бензині , свіжа тоніровка вікон, загалом по машині багато чого робилось, продаєця бо стоїть без діла, переоформлення обовязкове
Стан сіл поїхав, газу немає, в техпаспорт вписаний, страховка є, в рапторі, диски Італія, гума зима Goodyear. по ТП Цікавить обмін. Продаж неспішний.
З усіх питань телефонуйте. WhatsApp
Машина в хорошем состоянии, не гнилая не бита. Сел поехал, Обмен.
Продаю власний автомобіль у звʼязку з покупкою новішого. Технічно автомобіль в хорошому стані, мотор - тільки зроблений, до ходової та коробки запитань немаю. По кузову є не значні вікові сліди експлуатації. Хороший торг реальному покупцеві. Усі деталі за номером телефону
? Mazda 626 2.0 бензин | 1994 рік Продам надійний і простий автомобіль. Машина пригнана з Америки, в хорошому технічному стані. ? По техніці: • Двигун 2.0 – працює рівно, не димить, масло не бере • Ходова зроблена, нічого не стукає • Коробка без питань • Сів і поїхав ? По кузову: • Є нюанси по кузову (видно на фото) • Без серйозних ДТП • Машина рівна ? Додатково: • Тоновані вікна • Простий і дешевий в обслуговуванні автомобіль ? Документи: • Можливе переоформлення ? Ціна: 1600$+ торг біля авто ? Знаходиться: [Тернопільська область. Тернопільський район.] ? ? Дзвоніть/пишіть — домовимось
Надійний японський автомобіль у робочому стані. Двигун 2,0 працює рівно, заводиться без проблем. Автоматична коробка передач перемикає плавно, без ривків. Проведена повна заміна масла (в АКПП та двигуні, заміна фільтрів. Салон охайний, не прокурений. Електрика справна. Авто економне та не дороге в обслуговуванні. Недоліки по кузову присутні, видно на фото. Документи в порядку, можливе переоформлення. Торг біля авто.
