- 350 тис. км
- Київ
- Дизель
- Ручна / Механіка
продам авто народу не гниле потрібно змінити лаком фарбове покриття , їде бодро коробка в нормі.
продам авто народу не гниле потрібно змінити лаком фарбове покриття , їде бодро коробка в нормі.
продам хорошу, надійну, потужну, економну, простору, містку машину в добрі руки. Не підвела ніразу. Повноцінний Д клас 80-90х років. Проста як кут дома. Карбюратор рідний, газ новий, балон замість запаски. Заводиться, їде, без проблем. Продається як не на ходу, на запчастини або відновлення. Згнив і лопнув задній правий лонжерон, обидва пороги, низ передніх крил, уставші задні арки, є дірки в лонжеронах, в ногах переднього пасажира дірка. Все інше в нормі, не нове, на тверду 5, як для віку. Варити сам не вмію тому не берусь. Оформлюється через сервіс центр, вартість розділю з покупцем. Продаю по ціні запчастин: ДВС з коробкою, газ, двері всі чоткі. ляда не гнила. торпеда без дефектів, рульова колонка регулюється по висоті. Зимня, майже нова резина, на штампах з ковпаками. акумулятор, все інше - в подарунок. Капіталка (поршні, кільця, вкладиші, шліфування гбц, тощо) приблизно 25 тис назад. За машиною слідкував, де міг. Наголошую, своїм ходом поїде, але великий ризик загубити продольний ричаг. На обмін розглядаю гривні чи долари. Дзвоніть, пишіть, приїзджайте, дивіться, купуйте upd: стоїть вже 15 місяців. простоює. без титанів. салон в гаражі бо готувалась до зварювальних робіт. дзвоніть лише після того, як дочитали до цих пір, шоб я був певен, за прочитаний опис. upd: продаж цілком. сидіння, килими і пластік зняті, лежать в гаражі, приїжджайте на огляд. с
Продам автомобіль Mazda 626 в хорошому стані. Вкладення не потребує. Сів... завів...і насоджуєшя поїздкою. Дуже зручний і комфортний автомобіль. Є 4 електро село підйомники. Дитячий контроль дверей. Кондиціонер. Круїз контроль. Бензин. ( Знімається з обліку)
Продам мазду 626 1986 року 1.6 бензин. На свої роки виглядає не погано. Передні тапки R15. Задні R14. Є ще 2 15-х і 2 14-х. Мотор працює справно коробка також. Всі питання по телефону
Ласточка в гарному стані. Повністю без дирок, корозій, коржів. Покрашена, салон в гарному стані. Все працює. ГБО другого покоління. Розхід 7-8 літрів по трасі. Часто їзжу на великі відстані, то такий розхід приємний. Новий АКБ, радіатор, моторчик печки. Форсунки обслужені. Замінено масло, головний тормозний, робочій щеплення, свічки, бронепровода, концентрат, гальмівна рідина. Замінив переднє скло. По ходовій частині замінено: шарові, ричаги нижні, рульові наконечники, цапфи 2 шт, супорта, гальмівні диски, колодки, амортизатори 4 шт. Встановлено сигналізацію та центральний замок. Встановлений Бі-ксенон. Електрозеркала, 4 склопідіймача. В комлекті віддам 4 колеса (стальні диски, резина зима, поганенька але віддам). Телефонуйте на ватсап, телеграм на 066
Авто в досить непоганому стані. У володінні більше 8 років. Подробиці по телефону з 10 до 21. Продаж з переоформленням. Обмін не цікавить. Помічників прохання не турбувати. Торг.
Авто стояло з початку вiйни. потрiбне переднье пасажирське скло у дверi бо розбив. проблем з авто нiколи не було. стоiiть газ. Бенз. Скло пiдйомн. Центр замок. Хто приiiде дивитися буде торг.
Продається автомобіль, який понад 20 років був в одних руках і має сервісну книжку з усією документацією з експлуатації. Нещодавно виконані зварювальні роботи (пороги, днище) та проведене технічне обслуговування із заміною застарілих запчастин. Встановлено газ 4-го покоління (вписаний у свідоцтво). Хороший комплект гуми: - - Літня – на легкосплавних дисках - - Зимова – на штампах Авто на ходу, при належному догляді прослужить ще довго.
Продам авто на запчастини. На ходу, але гниле повністю. Заводиться і їде. Дніще гниле пороги арки... Можливий торг.
продам мазду 626 по кузову є нюанси техніч нор поміняли 4 стійки каяба пружини газовий редуктор рідина гур двигун коробка ,машина в непогана комплект Ел рег зер Ел ст підйом Ел люк круїз салон чистий тел
Авто повністю на ходу, новий мотор, диски R15, на новій гумі. Детальніше при зустрічі
Кузов підварений, по ходовій заміна резінок, інше розкажу при розмові
4? електросклопіднімачі. ABS. AIRBEG у шофера.без кліматізації .ходова повністю замінена окрім задніх амортизаторів .тормозні діски і колодки по кругу нові.робилась головка ,ГРМ,помпа.новий радіатор отоплення.хороша зимня різна 15.все працює з нюансів пороги на заміну + покраска.2.0 бензин на автоматі.їде бодро. 2000$.торг у автівки.
Машина в хорошому та доглянутому стані,ходова тільки після капітального ремонту,замінені всі фільтри та масла. Торг мінімальний!
Авто в хорошем состоянии ,электро стеклоподъёмник все четыре электро зеркала гидроусилитель руля , замена роликов ремень ГРМ помпы . всё в идеале... колодки по кругу поменяны, резина новая по ходовке всё окей,Торг никто не отменял.
Авто в чудовому стані варити не потрібно не гнила. Працює все до кнопки. Цікавий обмін як з моєю так і вашою доплатою. деталі по телефону або **********
