- 420 тис. км
- Рівне
- Бензин, 2 л.
- Не вказано
Продам в хороші руки
Продам в хороші руки
Авто в гарному стані зроблено всі тести змінено масло та фільтра машина в гарному стані сів і поїхав присутній торг машина на свій вік в гарному стані всі в комплекті йде комплект ризини датально звертайтесь по тел .) Або пишіть вайбер за номером
Авто технічно в гарному стані. Салон не пошкоджений, чистий, виглядає гарно. Двигун після капіталки, кольца, масла, фільтра все обслужено. Є дійсна страховка. З документами порядок.
продам ластівку у добрі руки. на ходу. датчики всі 3амінені, новий акум, новий стартер, поміняні всі вакуумні трубки, шланги охолодження, антифри3, нова котушка, провода, свічки, лямбда, комутатор, ре3ина 3има, страховка до грудня, склопідйомники кнопкою, сигналі3ація, гбо 4 не вписане (новий редуктор), ходовка норм, не гнила, обе3шумлена. також є нові тормо3ні колодки(хотів 3амінити, але ще ті будуть ходити і наконечники нові також віддам). д3вонити на вайбер або писати
З характеристиками авто все чудово, є питання по зовнішності
дзвоніть **********
Продам авто на запчастини. На ходу, але гниле повністю. Заводиться і їде. Дніще гниле пороги арки... Можливий торг.
авто на ходу мотор коробка ходова в нормі газ четверте покоління авто заводиться і їздить без проблем
