- 182 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Стан дуже добрий питань немає. Салон завжди в чохлах. З мінусів трохи пошкарябаний передній бампер. Так все робе без нарікань . Кондиціонер робе. Автобізмесменів велике прохання не турбувати!!!!!
Стан дуже добрий питань немає. Салон завжди в чохлах. З мінусів трохи пошкарябаний передній бампер. Так все робе без нарікань . Кондиціонер робе. Автобізмесменів велике прохання не турбувати!!!!!
Продаю надійний та доглянутий автомобіль. Машина у відмінному технічному стані, повністю обслугована та готова до експлуатації. Чудовий варіант для тих, хто шукає комфорт і стиль за розумні гроші! До перевірок готовий, торг можливий.
Повністю перебраний(відремонтований) двигун. Пробігу по Україні майже немає. Повідомлення не читаю. ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ЧИТАЮЮ ДЗВОНІТЬ!!!
Mazda 6 ? Чорний колір ? Газ/бензин ?? 6-ступенева механічна коробка передач Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу та не потребує вкладень. ? Шкіряний салон ? Електросидіння водія з пам’яттю положень ? Електродзеркала ? Монітор ? Камера заднього виду ? Преміальна аудіосистема Bose ? Тонування по колу ? Легкосплавні диски R17 ? Обслуговане ГБО ? По електроніці все працює без зауважень ? Економний у витраті пального ? Стильний, комфортний та надійний японський автомобіль Авто доглянуте, вкладень не потребує. Сів і поїхав. ? м. Ізмаїл ? ********** ? Торг біля авто. Реальному покупцю — адекватний торг
Автомобіль у хорошому стані. Без підкраси. Два комплекти коліс.
Продам мазда 6 універсал 2008р. 2.0 бензин. единий власник в Україні. Авто в чудовому стані зроблене повне Т.О замінені всі рідини,перебрана ходова нічого не скрипить і не стучить,заправлений кондиціонер весною замінений акумулятор.авто їздить кожен день. все працюе готовий до будь якої перевірки. два комплекти гуми на дисках. фаркоп.дзвоніть відповім на всі питання.
авто в гарному стані детальніше по телефону
продам Mazda6 2008 рік дзвонити/писати: 09******47
Mazda 6 2.0 бензин, АКПП, 2008 рік Продам власний автомобіль Mazda 6 куплений в Україні у салоні, у дуже збереженому стані. Авто доглянуте, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Надійний бензиновий двигун 2.0 у поєднанні з автоматичною коробкою передач забезпечує комфортне та економне пересування як по місту, так і на трасі. ? Рідний підтверджений пробіг ? Регламентне обслуговування на офіційному сервісі ? Двигун та АКПП працюють без зауважень ? Хороша гума ? Салон у чудовому стані, чистий та охайний ? Кузов збережений. ? Всі вікна рідні ? Кондиціонер, електропакет, ABS, подушки безпеки ? Автомобіль повністю готовий до експлуатації Машина експлуатувалась дбайливо, своєчасно проходила технічне обслуговування. Один із тих варіантів, який варто побачити вживу — стан автомобіля дійсно приємно здивує. Торг можливий біля автомобіля. Перевірка на будь-якому СТО вітається.
Прохання телефонувати тільки реально зацікавленим людям!!Мамкині торгаші і спеціалісти з тіктоку проходимо мимо!! Послуги площадок пропозиції покупки іншого авто і т.д не цікаво!!!!!!!! Повне ТО газового обладнання!Повне ТО клімату! Двигун і ГБЦ зроблені ще на обкатці!!!!!Робилося для себе на найближчі 200-250 тисяч питань по двигуну не буде. На зараз треба авто на автоматі! Обмін тільки на авто з АКПП!! Ходова була зпилена і зібрана з нових деталей! Гальма повністю нові перед зад!! Зроблене якісне світло. Комплект літньої гуми на заводських дисках!! .Авто живе!!!Дуже просторе, великий багажний відсік, ідеальний варіант для роботи та сім'ї. Пробіг не крутили не мутили/мотали і т.д,Скло все ціле без тріщин і т.д Авто було придбано для себе,не перекуп!!!Я власник по паспорту. Мотор зроблений 5тисяч км тому. Без колхозу все по оригіналу + новий грм і зчеплення!!!!!Не кончений порваний пригониш,новий власник буде в шоці від технічного стану авто!!! Замінено практично все найдорожче що є в авто! Проблем по електриці не було і немає! Всім гарних покупок та продажів!!!
Гарний стан автомобіля. Технічно справний та обслужений. Коробка автомат працює справно без зауважень. Заміна мала, фільтрів, усіх гальмівних колодок 3т.км. назад. Парктроніки, камера заднього огляду, сигналізація starline, Android магнітола, авто складання дзеркал та інше. Два ключі, два брелка сигналізації. Нова гума miсhelin.
Авто в дуже гарному стані. Я третій власник. Попередні власники також з Кременчука. 29.01.25 я купив авто, купив та поставив нову гуму, і 30.01.25 авто виїхало за кордо. На сьогодні авто знаходиться у Німеччині, але в літку буде в Україні. Якщо цікаво, дзвоніть.
Хороший сімейний автомобіль Добре їде, без дтп Вебасто Кліма заправлена Ремені і роліки і мастило замінено Літні колеса на тітанах нова ризина, зима на бляхах, добра
Машина в хорошому стані , вчасно обслуговувалася ,в рідній фарбі,), 2 ключа,компресор,домкрат,ключ,гак,докатка,задня полка,зимова резина, газ обслужений , по ходовій ок , в моторі в коробці масло поміняно!(не значні потертості по кузові )деталі по телефону
Продам свій автомобіль офіційна у максимальній комплектації, з красивим білим перламутровим кольором. Не бита , підкрас заднего крила , і бампер передній. Стекла всі рідні. рідний пробіг . Два комплекта дисків з резиною. Авто 5 років в одній родині, були переоформлення на жінку потім на батька. Офіційно третій власник. Є вся історія з чеками 11.23 пробіг був 152 тис. Є підтвердження чеків.
Продаю Mazda 6 GH 2008 року. Пробіг 310*** Авто в хорошому технічному стані, багато чого зроблено та обслуговувалось вчасно. Нещодавно замінена турбіна (проїхала близько 5 тис. км), нове з чеплення, двигун працює ідеально, без нарікань , тягне добре, без сторонніх шумів, не димить. По ходовій частині без критичних зауважень. Авто їде впевнено і комфортно. Комплектація: підігрів та пам?ять передніх сидінь, парктроніки, камера заднього огляду,комфортний салон. Всі основні функції працюють. По кузову виглядає дуже добре як на свої роки. Салон охайний. Документи в порядку. Торг присутній біля авто.
Продам свою Мазду 6 2008 року в ідеальному стані, колір чорний баклажан, не бита, не фарбована. Гаражне зберігання. Встановлена система PARROT (гучний зв'язок), передній і задній парктронік. Підігрів дзеркал, підігрів сидінь, датчик дощу, клімат-контроль. Встановлені протиугонні чипи. Об'єм двигуна 1,8 л. т.07******52. Київ
Авто в робочому стані. На всі питання відповім по телефону
Віддам ще комплект літньої резини на оригінальних дисках.
Машина на повному ходу зроблена головка поміняна ланцюг 50 000 км тому. Поміняно два радіатори нові тормозні диски нове зчеплення тобто на даний момент автомобіль на повному ходу мінуси - це косметика бампера. Машина на повній комплектації механіка шестиступка газ вписаний знаходимось в Кишиневі за домовленістю Дружина може вигнати але тільки Строго за домовленістю!!! З усіх питань пишіть сюди тих, кого зацікавить зв'язок по Viber.
