- 212 тис. км
- Краматорськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина в робочому стані. В експлуатації кожен день. Мотор працює рівно. Є нюанси по кузову. Документи,будь яке переоформлення.Торг у капоту.
Продається мазда першого покоління в дуже хорошому стані, 1.8 газ/ бензин, газу немає тільки вписаний. Додаткова інформація по телефону…
Авто варте уваги,двигун зроблений ні грама мастила від заміни до заміни,днище оброблене,газ,зимова резина,по ходовій все ок,тріщенна на лобовому склі на це сторгуємся,тел
Продам Мазду 6 першого покоління 2005 року на газу. Авто в доглянутому стані з повністю новою ходовою частиною, з андроїд магнітолою та камерою заднього огляду. Додаткові питання по телефону
Авто вробочому стані працює добре,по бажанню косметичний ремон ,це по бажанню,машина хороша їде бодро,є не ведикий торг, продаж з переоформленням
Авто у нормальному стані. Машина робилась для себе: новий демфер, нові хороші led лінзи, реставрована рульова, зроблена ходова, замінений кондюк і багато іншого. Обслуговувалась вчасно, масло, фільтра, масло у коробці все замінено. Їде дуже бодро, тримається дороги, приємний розхід. Салон чистий і доглянутий, кондиціонер/кліма, вебасто працює. Хороша комплектація. Є нюанси по кузову: сколи, царапини, вмятини, рижики, не гнила. Тріщини на лобовому. Літня резина на титанах, зимня матадор на штампах. На обмін 4500, лише на дизельне авто. За детальнішою інформацією звертайтеся за номером.
Продаю власне авто, володію десь півтора року. Страховка свіжа. ремонтував вчасно, після купівлі одразу замінів усі рідини які тільки є, та усі важелі передньої підвіски, разом с тягами та рульовими накінцівниками. Масло міняю кожні 5-7тисяч кілометрів. Масло не жере. Задні колодки нові, передніх половина, нові передні гальмівні диски. Каталізатор цілий, помилок не б'є. Є проблеми по кузову, займатися нема можливості. По техніці все добре, приїзджайте та дивіться. Салон рідний шкіряний, водійське кресло порване, Повний електропакет с водіським сидінням, підігрів передніх сидінь, килимки рідні в нормальному стані. Двостороння сигналізація. Обліз лак на капоті, тріщини на бамері, та гнили арки та поріг. Нове лобове скло та тонування. Передні та задні парктроніки, Круіз, нові фари с bi-led модулями, та ангельскими та диявольськими оченятами, фари в плівці, світло дійсно дуже гарне. Стояночні гальма працюють. В автомобілі працює кожна кнопка. Клімат заправлений та працюють всі режими. Розхід по місту 12-14 газ, 11-12 бенз. Інші запитання по телефону. Повне переоформлення. В ДОПОМОЗІ ПРОДАЖУ НЕ ДЗВОНИТИ ТА НЕ ПИСАТИ. Продаж терміновий. Без торгу
Продаю авто в хорошому стані, авто в Польщі, Білосток Пишіть на вайбер.
Автомобілю в ідеальному стані по техніці. Пробіг 202тис. Мотор не бере масла від заміни до заміни взагалі. Газ обслужений. Ходова обслужена. Коробка працює добре. По кузову є нюанси на задніх арках. (Видно на фото) По електриці зауважень нема. Мультрируль, електропідйомники, підігрів сидінь, омивач фар, клімат контроль - все працює ідеально
мазда 6 2005 рік машина без вкладень сів поїхав акустика Bose 2 літри дизель мотор без нарікань
Mazda 6 — Чесний пробіг, повністю обслужена технічно. Вкладень не потребує! Продаю синову Mazda 6. Машина в одних руках, приховувати нічого — пробіг 224 000 км, абсолютно реальний. Автомобіль повністю живий, доглянутий та на впевненому ходу щодня. Головна перевага цього авто — воно повністю обслужене по технічній частині. За останні два роки зроблено величезний обсяг робіт, грошей на якісні запчастини не шкодували. Машина робилася для себе. Що було зроблено по техніці (мотор, рейка, ходова): Двигун: 2 роки тому замінено масловідбивачі (маслознімні ковпачки) та проведено якісне регулювання клапанів. Двигун працює рівно, тихо, заводиться з пів оберту. Система охолодження: Встановлено новий радіатор охолодження. Рульове управління: Проведено повну реставрацію рульової рейки (хвороба цих моделей, тут вона вже вирішена). Нещодавно замінено насос гідропідсилювача (ГУР) та перепресовано шланг високого тиску. Підвіска: Повністю перебрана від А до Я. Замінено багато елементів, включаючи нові задні важелі та пружини. На ходу машина їде дуже м'яко, збито, жодного стороннього стуку чи скрипу немає. Гальма: Замінено скоби та напрямні задніх супортів, все обслужено та працює ідеально. Історія по кузову (пишу як є): На початку експлуатації була неприємність — притерли праву сторону від бампера до бампера, а також був легкий наздоганяючий удар попереду. Ремонт робили якісно та «на совість», а не на продаж: Передній бампер та права фара та пасажирські двері замінені на нові. Правий поріг та задня права арка з крилом були професійно вирізані та повністю відновлені. Геометрія кузова ідеальна, силова структура не постраждала, безпека вся на місці. Візуально машина виглядає чудово. Салон та комфорт: Салон чистий, охайний. Кондиціонер та вся електрика працюють без нарікань. Задні парктроніки + камера заднього виду. Розумний та аргументований торг можливий.
авто в гарному стані нічого робити не потрібно ходова зроблена масла фільтра замінені
Продаю власне авто • У сім’ї 10 років • Повне переоформлення Стан кузова: • Пороги цілі, дно гнилувате • Січе глушник • Ліва сторона поцвіла • Лак на капоті ,крилі та дверкі поліз • Низ водійської двері потребує уваги • Масло бере 2–3 л від заміни до заміни •Встановлено якисний газ lovato • Два ключі • Два комплекти ковриків (зима літо) • Задні диски, супорта та ступицю замінювали • Минулої весни замінив всі салінблоки ззаду перед треба дивитись(права шарова,стойки стаби,рульові накінечники) • На холодну інколи при переключенні з 1 на 2 є поштовх (було ще з 2015 року) • Підтраює ( зажатий клапан) треба регулювати • Встановлені бі-лед лінзи – світло гарне (400$) • Новий акумулятор • Авто було переварене в 2019 році • Перед переваркою номер кузова був перенесений у САНТАДОР (під пасажиром він згнив) • Вся документація на переварку наявна • Під час переварки авто обезшумилось • Страховка є Контакт: Якщо є питання — пишіть у Viber На завязку через раз Машина територіально знаходиться на Позняках. Но фото виглядає краще ніж в живу
Авто в хорошому стані.Повна комплектація.Ходова зроблена.Сів і поїхав
Рестайлінг. Авто в оригінальному відмінному стані, їде і сприймається чудово. Пробіг рідний, що підтверджується сервісною книгою і станом. Не було в дтп, жодна кузовна деталь не кручена і не фарбована!!. Все скло включаючи лобове заводське. Кузов не гнилий! Двигун працює відмінно, масло НЕ БЕРЕ зовсім (двигун ремонтували 50 тис тому, відповідно жодних проблем). Ходова в порядку, жодних зайвих звуків. Навіть оригінальні обмежувачі дверей працюють. майже нова зимова гума continental, літня michelin. Встановлено гучний зв'язок bluetooth. Лінзоване led світло. По косметиці є пару огріхів включаючи одну арку. Телефоном відповім на цікаві вам питання. Торг ВИКЛЮЧНО аргументований.
Машина в доброму стані встановлено гбо. Всі питання по телефону.
Автомобіль в ідеальному стані, як зовні, так і технічно. Оригінальний пробіг, є підтверджувальна документація. Два господарі. У жодних ДТП не брав участі. Технічно автомобіль без зауважень, і готовий на будь-які перевірки на будь-якому Вашому СТО. Більш детальна інформація за телефоном.
Продам мазда 6 рестайлінг, у хорошому стані на свої роки, машинка обслужена, не стукає, не гримить, їде добре, гума літо нова, електрика вся працює, клімат-контроль працює, стоїть ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт, я власник, 3 ключі.
