- 250 тис. км
- Суми
- Дизель, 2.18 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у відмінному стані як візуально так і технічно. Тільки після повного т. о. Працює кожна кнопка, клімат, круїз та інші функції. Можливий обмін із доплатою в обидві сторони. Торг
Автомобіль у відмінному стані як візуально так і технічно. Тільки після повного т. о. Працює кожна кнопка, клімат, круїз та інші функції. Можливий обмін із доплатою в обидві сторони. Торг
Авто в гарному стані , на максимальній комплектації , всі рідини замінено , гарний розхід по місту 7.5-8 л , гарна динаміка , просте та дешеве в обслуговуванні . Вібаста гарно гріє в морози , самбуфер та музика Bose дають гарний звук , датчик дощу та датчик світла , датчики тиску в шинах , підсвітка при повороті , парктронік перед - зад ,безключевий доступ - два ключа , салон в гарному стані , два комплекта гарної гуми на дисках , торг біля авто і по факту .
Технічно авто в гарному стані. Сів і поїхав. Двигун працює рівно, масла не бере, не димить. Коробка без питань, передачі включаються чітко. Ходова в нормі — нічого не стукає, авто їде збито. По кузову є сліди експлуатації, як для свого віку — без критики, все видно на фото. Не гнила. Дно ціле, пороги поварені. Салон охайний, сидіння з потертістю (звичайний знос). Газ вписаний, але не встановлений. Машина щодня на ходу, на даний момент вкладень не потребує. Торг мінімальний біля авто.
Авто доглянуте . Шкіряний салон . Підігрів сидінь , люк. Мультируль. Всі питання за телефоном
Продам mazda 6 gh У хорошому стані нічого робити не треба. Машина вся в рідному кольорі. Вкинутий саб, підсилювач (доплата 500$) Усі питання по телефону.
Авто в чудовому стані, зроблено ТО. Авто в рідній фарбі, все працює! Два ключа! Дуже економне авто!
мазда 6, в гарному стані ,2,5 бензин 250.000км в рідній фарбі 3 хозяина дзвонить все розповім) а працює вся електрика ,підігріви сидінь, мульти кермо **********
Машинка в хорошем состоянии, сел И поехал!! полностью ухоженная))парктроник, подогрев сидений, круиз контроль, климат, оцинкована, кожаный салон, датчик дождя)))как говорится полный фарш)))
Офіційний автомобіль. Все запитання за номером телефону.
Всі питання за телефоном
Mazda 6 2.0 Turbo Diesel, 2003 рік. Сірий седан у нормальному стані. Перший власник в Україні. 7 років в одних руках. Економний та надійний дизельний двигун, кондиціонер, круїз-контроль, електропакет, ABS, ESP, бортовий комп’ютер, підігрів та електрорегулювання дзеркал. Просторий салон і великий багажник. Є Торг біля авто.
На всі питання відповім телефоном, усім вдалих покупок!
Продаю свою машину. 14 рік (15-тий модельний). США. Встановив led-фари під рестайл з led-дхо, додав протитуманні фари с заміною перемикача на рулі, замінив магнітолу на андроїд (додатки, карти, сімка, Wi-Fi) з камерою на лобове (реєстратор, АДАС), додав камеру передню для парковки, EVA-килимки в салоні, гумовий у багажнику, зробив led-підсвітку багажника, замінив світло в салоні і дверках на led, пошив на замовлення чохли комбіновані (тряпка-екошкіра, фотки салону під чехлами є, стан гарний), під них на перед встановив підігрів. Мастило і фільтра міняв кожні 8500 км. Про всі роботи є записи, що і коли, розповім за потреби. По ходовці робити нічого не потрібно. Масло не бере. Сів і поїхав. Останнє фото - список запчастин для ремонту по прибуттю в Україну. Є всі фотки. Можлива безготівкова оплата. Переоформлю через Дію. Можу перегнати в інше місто.
Авто від власника, повністю обслужений • Чеки за останні два роки в наявності! • Антикорозійно оброблено дно авто, встановлене гарне світло ближнє та дальнє, гарне тонування авто, камера заднього огляду, повний електро пакет, два комплекти гуми літо/зима • Мульти руль, Bluetooth Доставимо авто в ваше місто !
Доглянуте надійне авто. Безпека ціла. Повністю обслужена. Один власник.Комплек нової зимової гуми у подарунок.
В гарному стані.Питання по телефону. Газ 4 покоління. Документи в порядку.
Продам доглянуту Mazda 6 Limited Edition (FL) — рестайлінгова версія з оновленим дизайном і повним набором опцій. Машина у відмінному технічному стані, коробка перемикає плавно, двигун працює рівно. Відкапіталений двигун та коробка. Основні переваги. • • Кузов рестайлінг: нові фари, ліхтарі, решітка радіатора • Шкіряний салон у чудовому стані • Підігрів сидінь • Круїз-контроль • Клімат-контроль (2-зонний) • Мультикермо з управлінням музикою • Аудіосистема BOSE • Парктроніки • Повний електропакет • 17-дюймові легкосплавні диски • Протиугонна система, 6 подушок безпеки • Японський двигун MZR (ланцюговий, без проблем) • Автомат Aisin — надійний, перевірений • Передній привід, відмінна керованість • Підвіска м’яка, комфортна Така ціна бо відкапіталений двигун та коробка. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. Салон чистий, не прокурений, доглянута машина без колхозних доробок. Єпідігрів заднього стекла. Сигналізація встроєна, але потрібно підключити ключ. Їде м’яко, керується чітко, виглядає сучасно. Плюсом до цього всього зроблена камера заднього виду, провод для зарядки айфону, сама зарядка на у прикурювач з роз?ємами Type-C та USB. Пробіг ОРИГІНАЛЬНИЙ 128000, є гарантія від СТО, де вона робилась 15000 км, ще літня резина з дисками та зимова зернина з дисками, фільтра та масла, медична сумка, трос. Єдине що потрібно купити літню резину одну, бо протер резину до камери і можна підшліфувати оті три царапини,наче все? за більш детальною інформацією звертайтесь **********Сергій
