- 317 тис. км
- Калуш
- Дизель, 2.19 л.
- Автомат
Телефонуйте на вацап
Телефонуйте на вацап
330 л.с, полный привод 35тысяч назад капитальный ремонт двигателя (ген2) с заменой цепи. Реставрация турбины , новый АКБ, новый маховик(luk) весь комплект сцепления(luk), перебранная МКПП полностью. Масла поменяны везде, мотор, коробка, задний редуктор, раздатка, так же жидкость ГУР, новый нулевик. Новый дроссель. Масло в двигателе раз в 4-5к, Rock Oil 5w40 Спеки: - Холодный впуск AEM + intake Injen 2.5 дюйма, CP-E Xcel 2.75 дюйма + фільтр K&N - Даунпайп 2.5 дюйма + перероблені сток банки під прямоточні - Вставка в ТНВД COBB - Байпас Turbosmart Dual Port 50/50 - Фронтальный интеркулер - Свічки NGK Iridium - Распорка передніх стаканів - Занижені пружини H&R + нові стійки - Поліуретанові опори двигуна та КПП + сайлентблоки в задній опорі редуктора - Задня підвіска повністю поліуретан
Продаю Mazda 6 GH 2008 року. Пробіг 310*** Авто в хорошому технічному стані, багато чого зроблено та обслуговувалось вчасно. Нещодавно замінена турбіна (проїхала близько 5 тис. км), нове з чеплення, двигун працює ідеально, без нарікань , тягне добре, без сторонніх шумів, не димить. По ходовій частині без критичних зауважень. Авто їде впевнено і комфортно. Комплектація: підігрів та пам?ять передніх сидінь, парктроніки, камера заднього огляду,комфортний салон. Всі основні функції працюють. По кузову виглядає дуже добре як на свої роки. Салон охайний. Документи в порядку. Торг присутній біля авто.
Всё вопросы по телефону
ПЕРЕКУПАМ, Компаніям - НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ!!! переоформлювалася всередині сім'ї. по факту один власник. з усіх питань телефонуйте.
автомобіль обслужений вкладень не потребує .
Продам свою Мазду 6 2008 року в ідеальному стані, колір чорний баклажан, не бита, не фарбована. Гаражне зберігання. Встановлена система PARROT (гучний зв'язок), передній і задній парктронік. Підігрів дзеркал, підігрів сидінь, датчик дощу, клімат-контроль. Встановлені протиугонні чипи. Об'єм двигуна 1,8 л. т.07******52. Київ
Двигун масла не бере , ходова у відмінному стані, авто пригнане з Німеччини в 2019 році На зимовій гумі, диски литі r16.
Авто в робочому стані. На всі питання відповім по телефону
свіжопригнаний автомобіль по україні наїздив
MAZDA 6, 2014р., 2.0, механіка, пробіг 31000 км. авто з салону, 1 власник, в хорошему стані
Рестайлінгова модель в хороші комплектації та хорошому стані. З 2018р в одних руках.Два ключі. Салон комбінований з підігрівом сидінь. Адаптивне світло (AFS)лінзи у фарах повертаються з поворотом руля, електро датчіки кута наклону фар, бі-ксенон та омивачі фар, допомога при старті в гору.DSC-система курсової стабілізації, ESS система, Webasto мотору (гріє антифриз).Дзеркало з автозатемненням,авто складування бічних дзеркал, автоматична дотяжка всіх вікон,роздільний клімат контроль. Преміум акустика BOSE!!! Замінено антифриз, масло в коробці, тормозну рідину, передні тормзні колодки, зроблено профілактику суппортів та направляючих. Замінено ксенонові лампи.
Двигун працює як годинник не димить, не сопунить, заводиться з пів оберту. Коробка працює чітко без пинків і протяжок По ходовій все в повному порядку. Стан машини дуже хороший, сів і поїхав! Нова літня резина. Реальному покупцю торг біля машини. Авто дуже динамічне, наступний власник буде дуже задоволений даним автомобілем. Чекаю дзвінків за номером телефону.
Авто привезене з США з невеликими пошкодженнями, безпека не спрацювала, відремонтована оригінальними запчастинами, своєчасне обслуговування оригінальними запчастинами. Надійний великий седан. Два комплекти шин на дисках, нові зимові шини.
Авто обслужено, вкладень не потребує. Два комплекти гуми. Замінено масло та всі фільтри. Салон чистий, доглянутий. Проханя авто площадкам та перекупам не турбувати. Обмін не цікавить.
Офіційне авто,з прозорою історією ,без ДТП ,тощо. Гарна комплектація ,старт-стоп,Двозонний клімат,підігрів сидінь ,великий екран мультимедіа з камерою та блютузом Стоїть додаткова сигналізація Повний комплект з авто Готові до перевірок на сто й розумному торгу
Віддам ще комплект літньої резини на оригінальних дисках.
Продаю свій автомобіль ,авто пригнане із Норвегії ,не бите, не фарбоване, із оригінальним пробігом в 260 тисяч км , В гарному стані та гарній комплектації . В авто було замінено всі фільтра ,масло в моторі в 260 тисяч км передні колодки та задні пружини Перебрана ходова Передні та задні стійки стабілізатора Передні речаги Була проведена чистка клапанна єгр,дросельна заслонка Чистка впускного колектора Замінений датчик тиску вихлопних газів Новий акум ориг Комплект шин зима Увага авто вже на укр номерах ) Увага Мазда 2.2 Дизель
Продаю своє авто пригнане зі США Mazda 6 GJ 2015 рік в комплектації Grand Touring в гарному кольорі «білий перламутр». Авто загалом в гарному стані ( є декілька моментів по правому порогу та лобовому, на фото видно ). ТО робилось регулярно (кожні 8-9 тис. км.), заливалось гарне мастило та фільтра. Останнє ТО робилось 3 тис. км. назад. В машині встановлена сигналізація Starline з автозапуском та іншими зручними фічами. Колеса на літній низькопрофільній гумі - Bridgestone (R19) В комлекті з авто також віддаю 4 колеса із зимовою гумою Goodyear (R17) Загалом авто на впевненному ходу, додаткових вкладень на данний час - не потребує. Характеристики: Двигун: 2.5 л SKYACTIV-G (надійний атмосферник, 192 к.с.) КПП: 6-ступеневий надійний автомат (Гідротрансформатор Преміальна акустика Bose (11 динаміків) + камера заднього огляду Перфорований шкіряний салон з пам'яттю та підігрівом сидінь Двозонний клімат-контроль та круїз-контроль Повний пакет асистентів: моніторинг сліпих зон (BSM), утримання в смузі, датчики світла та дощу LED-оптика та денні ходові вогні! Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО.
