- 82 тис. км
- Лубни
- Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Автомобіль у відмінному стані, салон стан нового, нова гума, акамулятор, гаражне зберігання.
Автомобіль у відмінному стані, салон стан нового, нова гума, акамулятор, гаражне зберігання.
Офіційне авто, обслуговувалось в останнє на 148 тис пробігу, коробка автомат, авто не потребує вкладень, перебуває в місті Миколаєві, готовий до перегляду, сигналізація Pandora. Власник.
Автомобіль не битий та не фарбований, офіційний, купувався новим в Україні. Кузов збережений, не гнилий. По машині багато чого зроблено, грошових вкладень не потребує. 100 км тому було замінено мастило в моторі, фільтр масляний, фільтр повітряний. Повна заміна мастила в коробці з фільтром. На магнітах на піддоні коробки стружки не було. Автомат перемикає плавно, без пиньків. Мотор працює добре, не троїть, не димить. Сьогодні встановив новий акумулятор. В фарах встановлено led лампи, світло вночі прекрасне. Присутній торг для реальних покупців. Хто зацікавився, телефонуйте, розповім більш детально про автомобіль. У автомобіля було три власника, двоє з яких жінки.
Офіційна машина, Україна! Продаю власний автомобіль у доглянутому стані. Надійний, комфортний, без технічних проблем. Обслуговувався регулярно, вкладень не потребує. Готовий до усіх перевірок та діагностики! На дзвінки можу не відповісти Краще попередньо написати в чат або Телеграм/Вайбер
НОВА ГУМА 2025 рік (600$)!!! РЕСТАЙЛІНГОВИЙ САЛОН! Не потребує вкладень. Гарна комплектація, з основного: - шкіра з перфорацією; -двохзонний клімат-контроль; -кольорова мультимедіа з задньою камерою; -контроль сліпих зон; -19-ті диски; -електрорегулювання водійського сидіння; - безключовий доступ; -запуск двигуна кнопкою; -мультикермо; - круїз-контроль; -вибір режиму руху; -датчики світла; -тонування скла; -електронне ручне гальмо. Мінімальні пошкодження в США. Продаж без посередників, від власника. Ціла безпека. Надійний двигун 2.5 у поєднанні з АКПП (гідротрансформатор). Хороший стан. Охайний салон. Нещодавно замінено масло в АКПП, паливо - тільки WOG. Замінено сайлентблоки передніх ричагів і зроблений розвал сходження. Готовий до будь-яких перевірок. Без торгу. Прохання домовлятися про зустріч якщо Ви реально зацікавлені у авто.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний, економний та комфортний для щоденного користування. Салон чистий та охайний, не прокурений, всі кнопки та функції працюють справно. ? Вчасне обслуговування ? Двигун та коробка без нарікань ? Хороша комплектація ? Кондиціонер працює ? Документи в порядку Є деякі нюанси по рульовій рейці та по кузову
Продаю Mazda 6 у хорошому технічному стані. Пробіг 179 тис.км. Авто чисте, доглянуте, повністю готове до експлуатації. Є невеликий нюанс по кузову, видно на фото – на роботу та надійність авто він не впливає. Регулярне обслуговування.
Пригнали з Америки, як другий автомобіль. Відверто, авто не сподобалось, тому немаю бажання доробляти до кінця, хочу продати в такому стані. Є розумний торг на всю роботу по авто. Потрібно малювати всю сторону, робити безпеку(одну подушку) і хімчистку. Пишіть, дзвоніть на цей номер ********** АВТО МАЄ ЖОВТІ ПОКАЗЧИКИ ПОВОРОТІВ НА ПЕРЕДНІХ ТА ЗАДНІХ ЛІХТАРЯХ.
Авто в відмінному стані повністю обслужено замінено мастила коробка двигун на 240000 тисячах, тормозні колодки + диски по кругу,замінена оптика(на нову+лед) обслужена повністю ходова по кругу зроблено розвал сходження, замінено грм+ролики рейка відреставрована,встановлено нова задня балка.Авто робилось для себе коштів не жаліли,,,остальне по авто розповім по телефону або біля капота. Літня гума на титанах нова без пробігу,зимова на титанах 20 відсотків ізносу
Продам своє перше авто — Mazda 6 2.5. Володію автомобілем вже третій рік і за цей час він залишив виключно позитивні враження. Надійний японський автомобіль, який дарує комфорт у повсякденній експлуатації та приємні емоції за кермом. Двигун 2.5 — це хороший баланс між динамікою та витратою пального. По місту розхід становить близько 8–9 л, на трасі реально вкладатися в 4–7 л залежно від швидкості руху. Авто має стильний та актуальний вигляд — з тих машин, на які досі хочеться озирнутися після того, як припаркувався. Просторий салон, багато місця як для водія та пасажира спереду, так і для тих, хто їде позаду. Великий багажник дозволяє комфортно подорожувати всією сім’єю або перевозити габаритні речі. За час володіння автомобіль обслуговувався вчасно, грошей не шкодував. На даний момент авто не потребує жодних вкладень, окрім планового ТО. Японська якість говорить сама за себе. Готовий до будь-яких перевірок на СТО за рахунок покупця. Причина продажу — перехід на інше авто. Автомобіль дійсно вартий уваги та подарує новому власнику ще багато позитивних емоцій від володіння. Телефонуйте або пишіть
Продам Mazda 6 GH -пробіг 180 тис.км (рідний пробіг) -рік: 2009 -двигун: 1.8 бензин 120 к.с -привід: передній -КПП: механіка (5-ти ступка) Продам авто у хорошому, доглянутому та збереженому стані, з витрата палива 7.5 л на 100 км по місту, на хорошій комплектації, (підігрів передніх сидінь, лобового та заднього скла, електрорегулювання та складання бокових дзеркал, автосвітло, датчик дождю, регулювання керма та водійського сидіння у всіх положеннях, автопідіймання всіх чотирьох вікон, двухзонний клімат контроль і т.д.) ГБО ніколи не бачила. Другий власник. Можлива перевірка автомобіля на вашому СТО, присутній мануал по експлуатації. В комплекті іде два комплекта літньої гуми. Продаж тільки з переоформленням. Новий власник залишится задоволеним.Присутній розумний торг у капота але не по телефону. Всі інші питання які вас цікавлять, задавайте по телефону, з задоволенням дам відповідь.
Продам Mazda у хорошому доглянутому стані. Автомобіль завжди вчасно обслуговувався, усі розхідники та комплектуючі замінювалися згідно з регламентом. Нещодавно повністю оновлено гальмівну систему: замінено гальмівні диски та колодки. Також проведено ремонт і обслуговування ходової частини. Екологія повністю на місці — сажовий фільтр не вирізаний. Пробіг рідний, не скручений. Авто продається у зв’язку з потребою у фінансах. Машина щодня на ходу, технічно справна та готова до експлуатації без додаткових вкладень. За детальною інформацією пишіть або телефонуйте у Viber або Telegram — із задоволенням відповім на всі запитання. Реальному покупцю можливий торг біля автомобіля.
Авто на повному ходу! Тільки що замінив масло, фільтра, зробив ходову частину! Іржі не має! Авто ніколи не підводило (я власник 5 років). Продаю, тому що беру інший автомобіль! 7300 ТОРГ
Авто в гарному стані, всі деталі по телефону
Продам офіційну Мазду 6 від одного власника з салону. Авто в чудовому візуальному і технічному стані. Оригінальний пробіг 100% Кузов має один косметичний підкрас, решта в рідній фарбі.Пороги всі цілі, арки в заводському герметику, по днищу питань немає взагалі. По технічній частині було багато чого зроблено: - Нове щеплення - Нові передні ричаги задні саленблоки, тяжки. - Також міні кап ремонт мотора, все повністю нове! ( розкажу по телефону) - Масла фільтра - ГРМ - Нова Зимова Гума - По салону все в гарному стані, електрика все працює, хороша комплектація( КЛІМАТ ДВОХЗОННИЙ, ПІДІГРІВИ СИДІНЬ КРУІЗ КОНТРОЛЬ ПОВНИЙ ЕЛЕКТРО ПАКЕТ МУЛЬТИКЕРМО, на 17 оригінальних легкосплавних дисках - Хто шукає дійсно таке авто, або в такому бюджеті буде гарний варіант для Вас - Телефонуйте ще більш детальніше розкажу по телефону.
За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону Автомайданчики та посередників прошу не турбувати мене! Допомогу у продажу автомобіля не потребую!!!!
Mazda 6 GH 2008 | 1.8 бензин Продам надійний автомобіль стан 8/10 Двигун 1.8 — працює рівно, масла не бере. ГБО вписане. На газу працює чітко . Ходова зроблена не стукає не грюкає. – нова рульова рейка Кузов не гнилий, не ржавий. Є незначні потертості по ЛФП (на свій вік — нормально). По комплектації: – 2 зонний клімат працює добре. – електросклопідйомники всі 4. – датчик дощу/світла – ABS - підігрів сидінь Кондиціонер працює гарно холодить. Мультируль. Круїз контроль працює. Авто обслуговувалось вчасно, вкладень майже не потребує. Є нюанс — потрібно замінити направляючі супорта у мене немає часу на це. Ціна: 6200$ торг біля авто мінімальний. Будь-яке переоформлення Виникнуть запитання телефонуйте або пишіть на сайті відповідаю швидко
Продаю власний автомобіль. Авто в дуже хорошому стані! Купували в Германії з пробігом 220тис.км. Тільки 2 власники за весь час існування авто! Машину купляли в сімʼю виключно для дальніх поїздок, це можна помітити по стану мотору, інтеркулера, турбіни, все сухе, без підтікання! Салон також в збереженому стані! Версія на 163 кінські сили, спортивний заводський бампер. Акустична сестема BOSE, звук дуже якісний, є блютуз. Є система прогріву Webasto, (прогрів машини без роботи двигуна) можна включити до 1 км на відкритій місцевості. Фари з функцією AFS (адаптивний біксенон), RVM датчик сліпих зон, автозатемнення зеркала заднього виду, складання бокових зеркал, датчики світла та дощу. Підігрів сидінь. Збережений шкіряний салон. Витрата палива вас приємно здивує: траса 5.6, город 7.1, змішаний 6.5. Хто шукає авто для себе, будете задоволені! Авто обслуговувалось вчасно та якісно. Динаміка прискорення збережена. Що саме важливо це оригінальний пробіг, 90% пробігу даного авто це європейський автобан. Диски літо r18. Також надаємо зимню нову резину на дисках r16. Автомобіль повність готовий до експлуатації, багато що робилось по авто, що саме, розповім по телефону або в режимі смс. Дійсно збережений стан, яких наразі мало на ринку, хто розглядає варіант для себе, не пожалієте! Можливий торг, або обмін на більш новіше авто від 2020 року.
