- 500 тис. км
- Львів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Мотор та коробка працюють добре потрібно глянути до ходової, пороги , днище, арки цілі , пороги оброблено пуш салом , є зауваження по крилах
Мотор та кпп в хорошому стані Ходова без зауважень Салон цілий не подряпаний і не порваний Є нюанси по кузову рижики і т.п.
Продаю власне авто, володію десь півтора року. Страховка свіжа. ремонтував вчасно, після купівлі одразу замінів усі рідини які тільки є, та усі важелі передньої підвіски, разом с тягами та рульовими накінцівниками. Масло міняю кожні 5-7тисяч кілометрів. Масло не жере. Задні колодки нові, передніх половина, нові передні гальмівні диски. Каталізатор цілий, помилок не б'є. Є проблеми по кузову, займатися нема можливості. По техніці все добре, приїзджайте та дивіться. Салон рідний шкіряний, водійське кресло порване, Повний електропакет с водіським сидінням, підігрів передніх сидінь, килимки рідні в нормальному стані. Двостороння сигналізація. Обліз лак на капоті, тріщини на бамері, та гнили арки та поріг. Нове лобове скло та тонування. Передні та задні парктроніки, Круіз, нові фари с bi-led модулями, та ангельскими та диявольськими оченятами, фари в плівці, світло дійсно дуже гарне. Стояночні гальма працюють. В автомобілі працює кожна кнопка. Клімат заправлений та працюють всі режими. Розхід по місту 12-14 газ, 11-12 бенз. Інші запитання по телефону. Повне переоформлення. В ДОПОМОЗІ ПРОДАЖУ НЕ ДЗВОНИТИ ТА НЕ ПИСАТИ. Продаж терміновий. Без торгу
авто потребує зварювальних робіт, але на їзду то не впливає, авто щодня на ходу. заводиться без проблем працює що на газу що на бензині можна переоформити реальному покупцю буде адекватний торг
Mazda 6, 2007 рік, після ДТП. Автомобіль від одного власника, купувався новим в автосалоні. Я другий власник, придбала авто цього року. До ДТП машина була повністю технічно справною, регулярно обслуговувалася, вкладень не потребувала. Після аварії самостійно поїхала, двигун та коробка працюють. Повело задній лівий підсилювач, на фото не видно. Салон чистий, доглянутий, не прокурений. Гаражне зберігання протягом усього терміну експлуатації. Продається після ДТП. Деталі за телефоном.
В машині тільки з робил ТО. Пробіг 313 тис. Газ в писана в тех паспорт.
До вашої уваги Mazda 6 в універсалі. Була в ДТП, продаю як є. Літом 2025 було багато зроблено по передній ходовій, зимою 2026 - по задній. Зроблено багато роботи по мотору, підварені пороги, арки, багажник. Можливий торг. Телефонуйте.
Продам авто на повному ходу сів та поїхав мотор коробка турбіна без зауважень ходова теж їде дуже Бодро Любий вид переоформлення детальна інформація по телефону
Двигун в гарному стані! Працює гарно, Масла не бере! Їде дуже сильно!!! Ходова в порядку , не стукає, дорогу тримає! По кузову поварені пороги і арки! Рижиків немає! Стан авто сів-поїхав, технічно та косметично без нарікань Економне розхід 5-8 літрів В авто гарна музика, Стеля не висить! Документи в порядку!
До вашої уваги Мазда 6 в кузові універал. 2006р рестайлінг 2.0дизель 100кват 6-ступка Технічно справна на ходу Мотор обслужений заводиться з пів оберту, салон в гарному збереженому стані, машинка в хорошій комплектації Bose притонована в круг, працююче мультикермо (круз контроль регулювання музики і тд,все робоче) присутній однозонний клімат контроль всі кнопки працюють Страховка є По кузову є нюанси потрібні мінімальні зварювальні роботи , по ходовій критичних зауважень немає але глянути треба . Машина була понад 3 роки в одних руках. В загальному технічно авто повністю справне,по документах все Ок переоформляється без проблем. Приємна витрата палива, за деталями телефонуйте, торг на каву
Машина їздить без проблем ,з недоліків не опускається скло на водійському місці ,потребує ремонту , дно та пороги гнилі потребують зварювання та заміни ,акамулятор потребує чистки ,окислені контакти ,куліса розшатана ,потребує регуліровки ,але працює,ходова в не дуже стані ,потребує невеликого ремонту . Євмятини на копоті та криші ,впало дерево,на фото видно . З останніх змін : тормозні диски,колодки ,лобове скло , редуктор ,передній ричаг Мотор в гарному стані,по ньому питань зовсім нема ,стоїть газ,все інше працює нормально ,кондиціонер ,пічка ,блютуз мультимедіа . Кажу як є ,перекупам прохання не турбувати ,торг тільки при наявності аргумента ,або за швидкість купівлі . Дзвоніть **********
машина на ходу,пороги треба варить ,і ходову глянутьБагато Запчастин відам ті що на фото. двигун замінив ,(старий теж віддам).страховка ще дійсна 1рік,
Усе гаразд, з обліку знімається, термінових вкладень не знадобиться Только переоформления
Продам Мазду Б6 бензин 2.0 двигун 2004 рік. Гарна комплектація , клімат контроль підігрів сідушок , кондиціонер і багато іншого.На автоматі працює добре. Мотор працює норм. Гарна резина. Будь який вид переоформлення, є страховка. Машина їздить кожного дня без проблем . Відам за 2000$. Ціна знижена потрібно зварювальні роботи по порогах. Можливий торг.
Проблеми з мотором
є дефекти по кузову. технічно справа
