- 118 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Ідеальний стан, не бита, офіційна, оригінальний пробіг, вся сервісна історія на дилеріі
Ідеальний стан, не бита, офіційна, оригінальний пробіг, вся сервісна історія на дилеріі
Продам авто в хорошому стані 2.2 дизель, двузонний клімат контроль, кондиціонер, круїз контроль, аудіо система Bose та інше Заміна масла кожні 10-12 тис.км На 230 тис мінялося щеплення (комплектом), На 260 тис. мінялася цеп ГРМ. На 271 тис реставрувалась турбіна. Новий акумулятор. Витрати пального: місто 7, змішаний 6, на трасі до 5 літрів на 100 км. Екологія на місці. євро 5 . Ідеально підійде як перше авто. Більш детально за телефоном. На обмін дорожче.
Телефонувати після обіду,якщо не беру- пишіть на вайбер,вацап,авто на ходу,можливий адекватний торг
Користуюся автомобілем 4 роки. Багато чого зроблено. Наявна зимня резина із дисками 17
Офіційне авто, я другий власник. Обслуговувалась тільки на офіційних дилерах. Дуже економне та динамічне авто. Нові літні шини hankook, та є комлект зимових шин, які поїздили 1 зиму. Є незначні косметичні дефекти, які видно тільки наживо, фото їх не передають. Невеликий торг присутній.
Авто у нормальному стані. Машина робилась для себе: новий демфер, нові хороші led лінзи, реставрована рульова, зроблена ходова, замінений кондюк і багато іншого. Обслуговувалась вчасно, масло, фільтра, масло у коробці все замінено. Їде дуже бодро, тримається дороги, приємний розхід. Салон чистий і доглянутий, кондиціонер/кліма, вебасто працює. Хороша комплектація. Є нюанси по кузову: сколи, царапини, вмятини, рижики, не гнила. Тріщини на лобовому. Літня резина на титанах, зимня матадор на штампах. На обмін 4500, лише на дизельне авто. За детальнішою інформацією звертайтеся за номером.
Мазда 6, 2003 року. Не ржава, 150000 пробіг, у моїх руках 10 років. Ціна 4000 у.о.
Добрий день. Продаю своє авто Мазда 6 2008р (2,5). Другий власник. Машина в мене з 2011року. На всі запитання відповім по телефону. Можливий невеликий торг.
Машина в хорошому стані,сів і поїхав ! Газ ,бензин ! Поміняни задні амартізатори ,передні шарові ,тяга стабілізатора (ліва ,права ), наконечник рульових тяг ,масло ,фільтра ! Більше інформації про машину ,телефонуйте ! **********
Продаю власний автомобіль. Авто в дуже хорошому стані! Купували в Германії з пробігом 220тис.км. Тільки 2 власники за весь час існування авто! Машину купляли в сімʼю виключно для дальніх поїздок, це можна помітити по стану мотору, інтеркулера, турбіни, все сухе, без підтікання! Салон також в збереженому стані! Версія на 163 кінські сили, спортивний заводський бампер. Акустична сестема BOSE, звук дуже якісний, є блютуз. Є система прогріву Webasto, (прогрів машини без роботи двигуна) можна включити до 1 км на відкритій місцевості. Фари з функцією AFS (адаптивний біксенон), RVM датчик сліпих зон, автозатемнення зеркала заднього виду, складання бокових зеркал, датчики світла та дощу. Підігрів сидінь. Збережений шкіряний салон. Витрата палива вас приємно здивує: траса 5.6, город 7.1, змішаний 6.5. Хто шукає авто для себе, будете задоволені! Авто обслуговувалось вчасно та якісно. Динаміка прискорення збережена. Що саме важливо це оригінальний пробіг, 90% пробігу даного авто це європейський автобан. Диски літо r18. Також надаємо зимню нову резину на дисках r16. Автомобіль повність готовий до експлуатації, багато що робилось по авто, що саме, розповім по телефону або в режимі смс. Дійсно збережений стан, яких наразі мало на ринку, хто розглядає варіант для себе, не пожалієте! Можливий торг, або обмін на більш новіше авто від 2020 року.
Максимальна комплектація
7 років тому пригнаний з Німеччини. В Україні один власник. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно. Стан на свій вік ідеальний. З усіх питань телефонуйте.
Офіційний автомобіль Mazda 6 / 2.0 бензин, куплений новим в автосалоні, продаж від першого та єдиного власника. Реальний пробіг 159 тис., технічно в ідеальному стані! Машину любили та вчасно обслуговували. Продаж в зв?язку з придбанням нового авто, торг тільки біля капоту в Ужгороді. Телефонуйте! Добра літня гума R17 в комплекті! Щойно пройдено повне ТО.
Офіційний автомобіль куплений в автосалоні в Україні. 2 власник. Авто має дуже гарний стан ,обслужено все, свіжа заміна масла. Рідний пробіг 182 тис. Авто має 2 ключі, сигналізацію. Всі вікна в коло оригінальні, є маленький скіл лобового скла. Авто не має жодного підфарбування, однак є маленькі потертості заднього правого бамперу(фото додається. 2 комплекти європейської гуми, з 2 парами дисків. По комплектації: -Шкіряний салон -Підігрів передніх сидінь -Електро регулювання передніх сидінь -Пам?ять водійського сидіння -2 зонний клімат контроль -Без ключовий доступ -Датчик світла -Датчик дощу -Навігація -Підігрів та складання дзеркал -Максимальні лінзовані фари -Проекція -Автоматичне дальне світло з вирізанням По авто ніколи не шкодувалися кошти, завжди вчасно та якісні запчастини. Будь які питання телефонуйте.
Mazda 6 у кузові GH. Автомобіль для тих, хто цінує керованість та комфорт японської збірки.Технічно автомобіль у нормальному стані, обслуговувався вчасно. Мотор працює стабільно, ходова частина без зайвих стуків. Впевнено тримається дороги. Технічно автомобіль у нормальному стані, обслуговувався вчасно. Мотор працює стабільно, ходова частина без зайвих стуків, коробка перемикає плавно. Впевнено тримається дороги. Можливий торг для реального покупця!
Автомобіль у робочому стані, є незначні косметичні недоліки, по роботі мотору та турбіни нарікань немає! Більш детально за телефон, можливий обмін на інше авто з мінімальною доплатою!
Повністю перебраний(відремонтований) двигун. Пробігу по Україні майже немає. Повідомлення не читаю. ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ЧИТАЮЮ ДЗВОНІТЬ!!!
У разі зацікавленості, пишіть на Viber. Авто знаходиться у Братиславі. Автомобіль у хорошому стані пробіг переважно Європою. Перша реєстрація – 11/2015. 10.2021 - замінено комплект ГРМ, проведено чищення впускного колектора, замінено опорні шайби під форсунками, перевірено свічки розжарювання. Ходова у хорошому стані. Є Старт-Стоп система. Датчик дощу/світла. Шкіряний салон. Зеркало заднього виду із автозатемненням. Поворотна оптика LED. Автоматичне складування бокових зеркал. GPS. Пам'ять сидінь. Система контролю сліпих зон. Датчик шин. Запуск з кнопки. Безключовий доступ. Підігрів передніх сидінь. Парктроніки. Диски R19.
Автомобіль в хорошому стані. вкладень не потребує. Змішаний розхід 5л/100км. Кондиціонер заправлений, є вебасто. Невеличкий торг
Продаю власний автомобіль, який у користуванні більше року. Технічно та візуально у хорошому стані. Кожного дня на ходу. Більш детально про автомобіль розкажу в телефонному режимі або при зустрічі. Можливий обмін з моєю доплатою до 1000₴ .
