- 187 тис. км
- Кривий Ріг
- Дизель
- Ручна / Механіка
автомобіль у відмінному стані, без вкладень
Продається Mazda 5 2.0 Дизель 140 кс машина нефарбована готова під час продажі на будь-яку перевірку Сервіс машина в дуже хорошому стані продаю зв’ярком виїзду за кордон вся інформація детально за номером телефону **********
новий акб, нова турбіна, новий демфер, мотор супер ,потребує косметики.
машина в дуже доброму стані, нещодавно змінили комплект щеплення, замінено масло в двигуні та коробці. дуже економна, трансформер салон, 7 місць. Колеса як нові michelin ,все працює.можливий обмін на електричку 6-7міст моя доплата.
Автомобіль в гарному стані! Повністью обслужений, вкладень не потребує! Весь в рідній фарбі! Практично нова гума! 7 місць! Гарна комплектація! Класне сімейне авто яке вартує Вашої уваги!
Продам Мазда 5 2013 року випуску 1.6 дизель В машині повністю все працює.авто повністью обслужене.сів і їздиш .нова гума мішелін.вкладань не потребує.по телефону розкажу що замінював.побажанню авто потрібно отпаліровати багато мікроцарапин.продається тільки з переестрацією на купця.
авто варте уваги,замінено ГРМ і масла,новий акумулятор також є комплект літньої резини.вся інформація по телефону
Продається хороше сімейне семимісне авто.Дуже вмістиме і водночас економне.По автомобілю зауважень нема,їздить кожен день.Замінено мастило в двигуні.Замінено ГРМ.Також зроблено ходову частину, встановлено нові колодки по кругу та стійки стабілізатора,амортізатори.Заводиться добре.Кондиціонер справно працює.Сажевий на місці.Два ключа.Нова зимова резина.Любий вид переоформлення.Можливий обмін рівноцінний або з моєю доплатою.Дзвоніть домовимся.
Авто в мене 5 років,пробіг оригінальний не скручений,шкіряний салон,підігрів сидінь,сенсорна навігація,блютуз.Дуже зручна на далекі відстані! Три ряди сидінь,реальна витрата палива 6-7л.в змішаному режимі. Двигун 1.6,але турбіна робить свою справу і розганяє авто достойно.Масло не бере ні трохи,від заміни до заміни. Автоматичні двері дуже зручні,відкриваються як з пульта,так і з місця водія,а також при натисненні ручок з салону і з вулиці! В авто все працює,кондиціонер,пічка Без д.т.п не фарбована без рижиків та іржі. В комплекті ще зимова гума на металевих дисках(Gislaved) майже Нова,проїхав максимум 6 тис. Авто не проблемне,я б і не продавав,але дружина не може їздити на механіці.Остання перереєстрація була на дружину,без заміни номерних знаків(1 рік назад) Я перший власник в Україні По стану авто ніколи не скажеш який в неї пробіг,виглядає дуже гарно! Купувалась з пробігом 380тис Допомоги з продажем не потребую! Авто ні разу не підводило,новий власник не пожалкує! Можливий обмін на 7 місний мінівен з автоматом від 2013 року з моєю доплатою! При необхідності можу доставити авто в будь яку точку України.Сажовий фільтр не ви різаний(на місці)
Продам надійний сімейний автомобіль. Двигун 2.0 дизель — економний та витривалий. Машина на ходу — сів і поїхав Технічно в нормальному стані Мотор, коробка працюють добре Потребує косметичного ремонту — є нюанси по кузову Салон не в ідеальному стані — є знос передніх сидінь Авто зручне як для міста, так і для поїздок. Деталі по телефону
MAZDA 5 чудовий мінівен на 7 місць, в 2022 році пригнана з Німеччини на українській реєстрації. Справний технічний стан, повністю на ходу ,оригінальний пробіг. Машина в повній комплектації, шкіряні сидіння з електропідігрівом, повністю на ходу .
Писати на вайбер Авто чорного кольору з червоним відтінком -7 місць. Встановлена v basto Куплялась в Чехії приблизно 3 роки тому В 24 році розмитнена Ходова в доброму стані мотор теж По кузову незначні пошкодження експлуатації
В хорошому та робочому стані...все працює.є ржавчини)))
Продаж реальному покупцю. площадкам не турбувати! 2 комплекти резини - літня та зимова! Причина продажу - не має можливості обслуговувати за пенсію два авто.
Продам Мазду 5. 2009г. 7 мест 2.0 дизель на 150 л.с. механика 6 Ступка очень экономичная трасса 5.5л город 7.5л. Машина пригонялась из Германии в 2021 году под себя: максимальная комплектация. Заводской ксенон, стоит датчик положения кузова, мульти руль, круиз контроль, датчик дождя, света, подогрев сидений, зеркал электро двери и многие другие функции. Салон трансформер. Машина без капиталовложений, работает каждая кнопочка. Все другие вопросы по телефону Николай Петрович.
Доброго усім дня! Продаю власний автомобіль. Стан хороший. Технічно повністю справний, двигун, коробка — без нюансів. По електроніці працює абсолютно все. По ходовій все без питань. По кузову є незначні дефекти. Салон не затертий, всі сидіння цілі. Ідеальне авто для подорожей чи дальніх поїздок, що підтверджує середній розхід в ≈ 6 л. Обслуговувалась завжди вчасно, заміна мастил/фільтрів кожні 7-8 тис.км. Телефонуйте, запитуйте. Все покажу, розкажу.
