- 300 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Гарний стан.
Гарний стан.
Продам авто , по дну обварене повністю,по ходовій є питання, часу займатися немає,в комплекті віддам + диски та ще 2 комплекти резини (одна шипована),нюанси по кузову на фото ,відео скину ! Скло підйомник працює лише водія,блок на 4 сторони,але десь не працює
Без торгу, купюрами нового зразка. Пропоную вашій увазі мазду 323 в кузові ВА з об'ємом двигуна 1,8л. В машині є: - сигналізація - коректор фар - світло ксенон - протитуманні фари - шумоізоляція - шкіряний салон (хоч і еко-шкіра та за 8 років тримається і виглядає дуже гарно) - тоновані вікна - електросклопідйомники всіх вікон - електричне регулювання дзеркал - кондиціонер який працює і нічого не потрібно дозаправляти. - гідропідсилювач керма - ГБО 4го покоління. 10л газу по місту на 100км!!!!!!!!! Із мінусів - лак на капоті та передньому бампері та корозія правої задньої арки та на стійці біля лобового скла. Звісно за 28 років машина була фарбована, пробіг рідний, проїде ще стільки ж! Ніколи не підводить, заводиться в будьяку погоду. ТО робилося кожні 8тис, ніяких колхозів, запчастин з ланосів та вазів, все або з розборок, або оригінал. 15ті колеса. Навесні перебрана підвіска в коло, ніяких проставок, др....вок та інших приблуд, все в оригінальному стані. По коробці ніяких зауважень, як міняв сальники півроку тому то всі шестерні та синхрони були як нові. Авторіа розпізнало 5 власників, 3 з яких формальне переоформлення в межах сім'ї.
Газ 4 покоління,ходовка доглянута ,тормозна система перебрана,нове зчеплення,двигун живий і доволі проворний, резина зима нова. Реальному покупцю більше інфо при зустрічі
Машина в хорошому стані є незначні пошкодження. Трохи підігнутий поріг, на задній арці невелика корозія.
Супер жваве авто, на свої роки досить добре збереглося. Дефекти видно на фото. Продаємо в добрі руки. Перекупам не турбувати.
Машина кожен день в експлуатації Нюанси по кузову (на останніх фото ) Торг біля машини
авто в хорошому стані,обслуговувалось вчасно і постійно.дкже багато чого зроблено і замінено.ходова вся замінена,мотор і КПП в хорошому стані,все що зроблено по автівці сюди писати-часу не вистачить,.антикорозійна обробка зроблена,пороги та арки поварені літом.гарний торг але біля капоту, вся інша інфа кому буде цікаво, питайте,все розкажу й покажу як є,в даному авто немає ніяких ''нюансів'',дуже просто і надійне,а також економне авто,всі запчастини є всюди в продажу в наявності і по ціні майже як на Ланос,Миру всім нам!Все буде Україна ?? Слава нашим Героям!!!
Продаю власне авто, з документами повний порядок, тільки переоформлення. машина на свої роки в хорошому стані. Є притертість по задньому крилі, двері просто поміняні бо ті не вартувало варити, бампер є новий.Машина на повному ходу, ходова повністю перебрала, ремені помпа поміняні 8000 км тому. Більш детальна інформація за телефоном
Є зв'язок з власником !!! Авто не ідеальний але коштує своїх грошей.ГБО 4 вписане,АКБ добрий,Шини зима 65%відсотків, Музика є.Кого цікавить дзвоніть,або пишіть на Вайбер
Машина на свої гроші і роки в досить не поганому стані,руки звичайно є куда прикласти,потребує по бажанню лакокрасочних робіт,повністю на ходу,стоїть газове обладнання,їде як на бенз так і на газу Можливий не виликий торг
Авто технічно сів та поїхав, зробив капіталку двигуна, заміна мастила, масляного фільтра, повітряного фільтра, паливний фільтр кожні 8 тисяч км. В наявності є Google таблиця з позиціями які були замінені на протязі року. Також Є нові пороги, рем комплект задніх арок та обшивка на кришку багажника. Кузов потребує зварювальних робіт, та фарбуванню, пороги дуже сильно сгнили. Грошей не жалів, робив якісно та своєчасно. Заводиться з пів оберту, аккумулятор також новий. Торг Є. Телефонуйте, або пишіть у телеграмі, вайбері, або вотцап, мобільний зв'язок не завжди є.
