- 260 тис. км
- Хмельницький
- 1.5 л.
- Ручна / Механіка
машина на ходу потрібна заміна тільки правої гранати за деталями в лс
машина на ходу потрібна заміна тільки правої гранати за деталями в лс
Продам в гарному стані, все працює, новий акб.
авто в чудовому технічному стані рік тому був зроблений кап ремонт двигуна перешиті седіння нова музика .їздила дружина
Доброго дня, продам авто. Повністю перебрала ходова. Замінений комплект ГРМ. Турбіна після реставрації. Замінена штатна магнітуда на сенсорну + динаміки Pioner. Дуже зручна, зимою тепла та стійка на дорозі. Заводиться з пів оберта в будь яку погоду і літом і в зиску. З документами все чітко, тільки переоформлення. По авто є деякі нюанси, можемо все обговорити по телефону. Маю ще трохи запчастин, такі як ТНВД, різні реле та блок керування двигуном. Замінені масла та фільтри. Можливий хороший торг.
Автомобіль в гарному стані , сів і поїхав. Газ 4 покоління вписаний у тех паспорт , їде добре як на газу так і на бензині . Масла/фільтра замінювалися вчасно. Торг біля капоту
Продам власне авто в моїх руках 6років, їздить кожен день, по двигуну коропці немає питань, двигун заміниний 30тис назад на контрактний з пробігом 200тис робився підсебе полнісьтю розбирався і обслуговувалося, кузов потрибує уваги є нюанси, реальному покупцю хороший торг, з документами повний порядок) є обмін
Терміново!!! Деталі за телефоном.
Продам власне авто. В родині більше 10 років, все ремонтувалось вчасно. Авто кожен день їздить. Є зимова резина, куплина минулої зими.
Дорогі друзі до вашої уваги чудове авто газ вписаний але не встановлений так як авто саме по собі дуже економне в в комплекті до авто відам зимову гуму решта деталей за телефоном
Робоче авто газ працює бенз потрібно відрегулювати. Питання по телефону
автомобіль в рабочому стані провірений кілометрами, "сів та поїхав". я власник, будь-яке переоформлення .
