- 100 тис. км
- Обухів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль повністю поварений кузов не гнилий варити не потрібно одна проблема двигун потрібно ремонтувати
автомобіль повністю поварений кузов не гнилий варити не потрібно одна проблема двигун потрібно ремонтувати
Авто в доброму станi. Кожен день на ходу,экономний та надiйний помiчник. Подробицi по телефону.
авто в хорошому стані,обслуговувалось вчасно і постійно.дкже багато чого зроблено і замінено.ходова вся замінена,мотор і КПП в хорошому стані,все що зроблено по автівці сюди писати-часу не вистачить,.антикорозійна обробка зроблена,пороги та арки поварені літом.гарний торг але біля капоту, вся інша інфа кому буде цікаво, питайте,все розкажу й покажу як є,в даному авто немає ніяких ''нюансів'',дуже просто і надійне,а також економне авто,всі запчастини є всюди в продажу в наявності і по ціні майже як на Ланос,Миру всім нам!Все буде Україна ?? Слава нашим Героям!!!
Мазда 1.6 механіка. В хорошому технічному стані Авто більше стояло ,ніж їздило В салоні не курили По коробці ,двигуну ,ходовій питань немає 2 автомобіль в сім'ї ,зараз не маємо в ньому потреби ,торг реальному покупцю
Авто на ходу, їде добре. Двигун працює рівно, не димить. Хороший вихлоп. Хороший варіант як перше авто або для роботи. Всі питання по вайберу
Авто в доброму стані, ніколи не підводило сів та поїхав, по паливу їсть не багато. Питання по телефону
Продаю власне авто, з документами повний порядок, тільки переоформлення. машина на свої роки в хорошому стані. Є притертість по задньому крилі, двері просто поміняні бо ті не вартувало варити, бампер є новий.Машина на повному ходу, ходова повністю перебрала, ремені помпа поміняні 8000 км тому. Більш детальна інформація за телефоном
Після ДТП. БЕЗ ДВИГУНА. Двигуна НЕМА ВЗАГАЛІ. КПП і навісне є . Газова установка стоїть. Документи в порядку. Торгу НЕ БУДЕ !
Авто у справному стані, є невелика вмятина на задньому правому крилі. Двигун встановлений з поляка донора . Замінені грм з роликами та мастило, ходова повністю пебрана та замінена, замінено гальмівні колодки та насос гідропідсилювача, титанові диски R15 з новою гумою. Обмін на авто з доплатою не більше 2000$
Продаю сімейне авто, авто у гарному стані для своїх років. Обслуговувалося завжди вчасно. Є підкраси, вся інформація у звіті від авторіа. Торг біля капота. На запитання відповім по телефону.
Авто в гарному технічному стані, кожен день в експлуатації. По салону всі елементи управління кліматом працюючі , електричні склопідйомники, електричний люк. Установлена нова мультимедійна система з Car Play + камера заднього огляду. Все обслуговувалось своєчасно. ТО було зроблено місяць тому. Є ще комплект зимової гуми. Оглянути можна за домовленістю , дзвоніть.
Машина на свої гроші і роки в досить не поганому стані,руки звичайно є куда прикласти,потребує по бажанню лакокрасочних робіт,повністю на ходу,стоїть газове обладнання,їде як на бенз так і на газу Можливий не виликий торг
Авто технічно сів та поїхав, зробив капіталку двигуна, заміна мастила, масляного фільтра, повітряного фільтра, паливний фільтр кожні 8 тисяч км. В наявності є Google таблиця з позиціями які були замінені на протязі року. Також Є нові пороги, рем комплект задніх арок та обшивка на кришку багажника. Кузов потребує зварювальних робіт, та фарбуванню, пороги дуже сильно сгнили. Грошей не жалів, робив якісно та своєчасно. Заводиться з пів оберту, аккумулятор також новий. Торг Є. Телефонуйте, або пишіть у телеграмі, вайбері, або вотцап, мобільний зв'язок не завжди є.
