- 215 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму станi. Кожен день на ходу,экономний та надiйний помiчник. Подробицi по телефону.
Авто в доброму станi. Кожен день на ходу,экономний та надiйний помiчник. Подробицi по телефону.
авто в хорошому стані,обслуговувалось вчасно і постійно.дкже багато чого зроблено і замінено.ходова вся замінена,мотор і КПП в хорошому стані,все що зроблено по автівці сюди писати-часу не вистачить,.антикорозійна обробка зроблена,пороги та арки поварені літом.гарний торг але біля капоту, вся інша інфа кому буде цікаво, питайте,все розкажу й покажу як є,в даному авто немає ніяких ''нюансів'',дуже просто і надійне,а також економне авто,всі запчастини є всюди в продажу в наявності і по ціні майже як на Ланос,Миру всім нам!Все буде Україна ?? Слава нашим Героям!!!
Авто на ходу, їде добре. Двигун працює рівно, не димить. Хороший вихлоп. Хороший варіант як перше авто або для роботи. Всі питання по вайберу
Мазда була куплена в Україні у салоні . Стан як на такі роки ,до Брий . Аатомат поацює гарно .пробіг реальный, у мене машина 3 роки ,багато чого зроблено ( все по телефону ). 4 подушки безпеки підключені і працюють .кондиционер працює і заправлений був влітку .
Авто в доброму стані, ніколи не підводило сів та поїхав, по паливу їсть не багато. Питання по телефону
Продаю власне авто, з документами повний порядок, тільки переоформлення. машина на свої роки в хорошому стані. Є притертість по задньому крилі, двері просто поміняні бо ті не вартувало варити, бампер є новий.Машина на повному ходу, ходова повністю перебрала, ремені помпа поміняні 8000 км тому. Більш детальна інформація за телефоном
Після ДТП. БЕЗ ДВИГУНА. Двигуна НЕМА ВЗАГАЛІ. КПП і навісне є . Газова установка стоїть. Документи в порядку. Торгу НЕ БУДЕ !
Авто у справному стані, є невелика вмятина на задньому правому крилі. Двигун встановлений з поляка донора . Замінені грм з роликами та мастило, ходова повністю пебрана та замінена, замінено гальмівні колодки та насос гідропідсилювача, титанові диски R15 з новою гумою. Обмін на авто з доплатою не більше 2000$
Авто технічно сів та поїхав, зробив капіталку двигуна, заміна мастила, масляного фільтра, повітряного фільтра, паливний фільтр кожні 8 тисяч км. В наявності є Google таблиця з позиціями які були замінені на протязі року. Також Є нові пороги, рем комплект задніх арок та обшивка на кришку багажника. Кузов потребує зварювальних робіт, та фарбуванню, пороги дуже сильно сгнили. Грошей не жалів, робив якісно та своєчасно. Заводиться з пів оберту, аккумулятор також новий. Торг Є. Телефонуйте, або пишіть у телеграмі, вайбері, або вотцап, мобільний зв'язок не завжди є.
